Zhvillime dhe Evente Sportive

November 9, 2019 0 303
Le të ndjekim një analizë për disa ndeshje të Premier League për një bast më të sigurtë! CHELSEA ...
November 5, 2019 0 261
Raheem Sterling, projectohet nga Real Madrid. Tashmë kanë kaluar 2 muaj nga mbyllja e merkatos së transferimeve, por ...
November 5, 2019 0 279
Humbja shokuese 5-1 e Bayern Munich përballë Frankfurt do të jetë ndeshja e fundit për Niko Kovac në ...
November 1, 2019 1 302
Kampionati gjerman fillon me Bayer Leverkusen vs Borussia BAYER LEVERKUSEN vs BORUSSIA MONCHENGLADBACH Kampionati gjerman një ndër më ...
October 29, 2019 1 279
Kampionati spanjoll dhe ndeshjet e rekomanduara për skedinën tuaj të rradhës ALAVES vs ATLETICO Alaves ndodhet vetëm 2 ...
October 28, 2019 3 260
Kampionati italin për këtë javë në analizën tonë fillon me: BRESCIA vs INTER  Kampionati italian eshte teper I ...
October 26, 2019 4 324
Klubi i Manchester United është një klub profesionist futbolli me seli në Old Trafford, Greater Manchester, Angli. Kjo ...
October 25, 2019 2 253
Merkato verore e transferimeve është gjithmonë një periudhë e ngarkuar pavarësisht mungesës së futbollit të luajtur. Lëvizjet e ...
October 18, 2019 0 253
Një ndeshje sportive tepër tërheqëse! EIBAR vs BARCELONA Katalanasit duket se janë duke u përmirësuar pas startit të ...
October 17, 2019 1 263
Premier League kthehet sërish me javën e 9  Pas pushimeve të kombëtareve, këtë fundjavë rikthehet, Premier League kampionati ...

Zhvillime dhe evente rreth kompanive te basteve

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Koeficientët më të lartë i gjeni në Betwinner!!!

X