Lajme sportive

April 30, 2020 0 382
Pandemia e coronavirus i dha një goditje të rëndë aktivitetit ekonomik në të gjithë botën. Kësaj goditjeje, sigurisht ...
April 17, 2020 0 302
Tashme eshte bere fakt qe jeta sportive eshte transferuar online, sportdashesit kane ngelur te zhgenjyer nga kjo situate ...
November 13, 2019 0 367
Kroati Luka Modric ka qenë zemra e mesfushës së Real Madrid gjatë kësaj dekade. I cilësuar si një ...
November 12, 2019 0 341
Maurizio Sarri për Ronaldo… Dalja nga fusha për të dytën ndeshje rradhazi e Cristiano Ronaldo shkaktoi shumë polemika ...
November 11, 2019 0 400
Rodrigo, djaloshi i artë i Real Madrid Real Madrid do të udhëtojë për përballjen në transfertë ndaj Eibar ...
November 7, 2019 0 238
Zikaltrit e drejtuar nga Conte u mposhtën nga Dortmund në një ndeshje ku kryesonin me dy gola në ...
November 3, 2019 0 259
Disa prej jush mund ta kenë menduar prej kohësh këtë gjë, por këtë sezon askush mund nuk mund ...
October 31, 2019 0 266
Sporti ne shqiperi, nje veshtrim historik Ashtu si ne Europë edhe sporti ne shqiperi është sporti më popullor ...
October 30, 2019 1 253
Me ceremoninë e Topit të artë që po afron, France Football sapo ka botuar një intervistë me Cristiano ...
October 30, 2019 2 278
Klubi i Milanit, një histori suksesi dhe dështimi Klubi i Milanit, historia me në krye bosin italian Silvio ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X