Skedina rezultate

November 26, 2020 0 300
Tottenham Hotspur vs Ludogorets Fiton Tottenham pa pësuar gol, koef.1.6 Tottenham është skuadra favorite në këtë takim. Skuadra ...
November 25, 2020 0 413
Atletico Madrid vs Lokomotiv Moscow Fiton Atletico pa pësuar gol, koeficienti. 1.7 Atletico e ka mbajtur portën të ...
November 24, 2020 0 289
Krasnodar vs Sevilla Fiton Sevilla, koeficienti 1.65 Krasnodar ka humbur 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të ...
November 20, 2020 0 326
Tottenham vs Manchester City Shënojnë të dyja skuadrat dhe shënohen mbi 2.5 gola, koeficienti 1.85 Tottenham ka një ...
November 3, 2020 0 228
Ferencvarosi vs Juventus Fiton Juventus pa pësuar gol, koef. 1.8 Juventus udhëton drejt Hungarisë për tu përballur në ...
October 23, 2020 0 237
Manchester United vs Chelsea  Shënohen mbi 2.5 gola, koef. 1.6 Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren ...
October 19, 2020 0 245
Le ti hedhim një vështrim ndeshjeve që ekspertët tanë ofrojne për parashikime të Champions League. Dynamo Kiev vs ...
October 17, 2020 0 230
Premier League Everton vs Liverpool  Barazim, koef. 4.2 Padyshim që në përballje të tilla është e vështirë ...
October 13, 2020 0 259
Parashikime ndeshjesh – UEFA Nations League Angli vs Danimarkë  Fiton Anglia, koef. 1.68 Anglia i ka fituar ...
October 12, 2020 0 241
Gjermani vs Zvicër  Të dyja skuadrat shënojnë, koef. 1.8 Gjermania fitoi përballë Ukrainës në fundjavë dhe pritet ...

Artikuj me informacion per skedina live, menyren se te ndertojme nje skedine te rregullt.

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X