UEFA EURO 2021

July 14, 2021 0 4071
Pas triumfit mjaft dramatik të Italisë në Euro 2020, përballë Anglisë, disa prej të besuarëve të Southgate u ...
July 13, 2021 0 3457
Jose Mourinho ka kritikuar vendimin e Gareth Southgate, për t’i lënë në dorë Bukayo Saka, penalltinë e 5-të ...
July 11, 2021 0 4085
Emocionet janë gjithnjë e në rritje në prag të finales së madhe të Euro 2020, midis Anglisë dhe ...
July 10, 2021 0 4211
Ish-trajneri i kombëtares italiane, Antonio Conte, ka identifikuar pika e forta dhe të dobëta të Italisë, të cilat ...

UEFA EURO 2021, kampionati më I famshëm pritet të zhvillohet këtë vit. Audienca sportive është në pritje të emocioneve që do të falë ky event i rëndësishëm sportiv.

New bookmakers
Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Tornadobet Sportsbook
Tornadobet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

LSBet Sportsbook
LSBet Sportsbook

100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë!

New Bookmaker in the house, great odds and Welcome Bonus, "TORNADO BET"

X