E-Sports, Dota 2, FIFA, League of Legends e shume te tjere!

Tashme eshte bere fakt qe jeta sportive eshte transferuar online, sportdashesit kane ngelur te zhgenjyer nga kjo situate por ka nje shprese, ato jane sportet virtuale.

Sportet virtuale sigurisht kishin nisur popullaritetin e tyre por me mbylljen e kampionateve me te famshme sportive sportdashesit dhe bastvenesit jane perpara nje alternative te quajtur e-sports!

FIFA, League of Legends e te tjera Jane disa nga kampionatet qe ndiqen pa egzagjerim nga miliona lojtare dhe sportdashes ne te gjithe boten. Lojtaret qe luajne ne keto kampionate jane profesioniste te fushes te cilet dhurojne spektakel te papare.

Kampionatet me te famshme jane: 

2019 Fortnite World Cup ($100 million prize money)

League of Legends World Championship.

The International.

Call of Duty World League (CWL)

IEM Katowice.

The Overwatch League.

HALO World Championship.

PUBG Global Championship.

Te gjitha transmetohen ne Live Streaming dhe ju do keni mundesi ti ndiqni nga telefoni apo tableti juaj, sigurisht pa harruar kompiuterin e tavolines.

Ju ftojme te regjistroheni ne kompanite me te famshme te cilat ofrojne baste sportive online në sporte virtuale per te gjitha kampionatet ne e-sports!

Librabet, 22bet apo Megapari jane disa nga emrat me te rinj qe ofrojne e-sports!

Fat te mbare dhe karantine sa me te qete!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X