Baste sportive gjatë qëndrimit në shtëpi? Përgjigja është po!

Pandemia e coronavirus i dha një goditje të rëndë aktivitetit ekonomik në të gjithë botën. Kësaj goditjeje, sigurisht nuk mund t’i shpëtonte as bota e sportit. Tani që gati shumica e kampionateve dhe evenimenteve sportive janë anulluar, adhuruesit e basteve online duket se nuk kanë më opsione për të luajtur shansin e tyre.

Por, disa nga kompanitë më të mëdha të basteve në botë kanë sjellë për ju diçka të re. Ajo quhet e-sports. E-sports që përkthehet në electronic sports, nënkupton një serë kompeticionesh sportive të cilat zhvillohen nëpërmjet videolojërave. Ajo po kthehet sot në një industri disa miliarda dollarëshe, me lojtarë profesionistë të cilët vihen përballë njëri tjetrit në videolojëra popullore si CS:GO, League of Legends, Dota 2 etj. Dhe ju mund të vini baste për secilën prej tyre!

E-sports ofron një eksperiencë ndryshe nga ajo klasikja, por jo më pak adrenalinë për të gjithë adhuruesit e lojërave të fatit dhe basteve online. Më poshtë do të prezantojmë për ju disa nga opsionet e mundshme, ku ju mund të provoni fatin tuaj në këto kohë karantine. Të gjitha kompanitë e basteve të përmendura, ju ofrojnë mundësinë për të luajtur shanset tuaja dhe në kompeticionet plot emocion të e-sports.

1. William Hill

e-sports

Me shumë mundësi keni dëgjuar për William Hill. Ajo është një kompani britanike që ofron baste online, dhe ndër vite ka fituar reputacionin si një nga liderët dhe kompanitë më të besuara në industrinë e lojërave të fatit online. William Hill ka një ndërfaqe shumë të lehtë për tu përdorur, me seksionin e basteve që aksesohet lehtë në të majtë të ekranit.

Përdoruesit mund të zgjedhin rreth shumë sporteve popullore si futbolli europian, ai amerikan, basketboll, gara me qen, gara me kuaj dhe sigurisht në këto kohë karantine dhe e-sports!

Kur regjistroheni si përdorues i ri në William Hill, ju përfitoni nga bonusi deri në 700$ pasi të depozitoni shumën tuaj të parë në llogari dhe të vendosni bastin e parë. Kur regjistroheni, në emailin tuaj do të vijnë vazhdimisht lajmërime rreth ofertave të reja, basteve falas, promocioneve etj.

Për t’jua bërë gjërat dhe më të lehta, William Hill ofron dhe aplikacionin e saj, i vlefshëm për Android dhe iOS. Ose ju mund të përdorni versionin mobile të faqes, i cili është compatible me shumicën e smartphone-ave dhe tabletave të fundit.

Kompania prestigjoze ofron siguri maksimale në enkriptimin e të dhënave tuaja, duke përdorur teknologjitë më të sigurta dhe moderne. Gjithashtu, William Hill ofron një sërë metodash pagese, në mënyrë që përdoruesit të mund të zgjdhin vet atë që u përshtatet.

Çfarë po pret ende? Regjistrohu në William Hill dhe luaj shansin tënd në e-sports, për një përvojë ndryshe nga ajo që jeni mësuar.

2. Betwinner

bet winner e-sports

Betwinner është një tjetër kompani që ka sjellë për të gjithë lojtarët një seksion më vete në faqen e saj rreth e-sports. Betwinner ofron një numër të lartë të llojeve të basteve. Kompania në të njejtën kohë ofron koeficientë mjaft të lartë dhe konkurrues në treg.

Në Betwinner përdoruesit kanë të drejtën e opsionit cashout, ndërkohë që përveç basteve tradicionale mund të luajnë dhe në lojëra slot, kazino live, jackpote madje dhe forex trading. Alternativat nuk mbarojnë asnjëherë!

Betwinner pranon depozita nga një pjesë goxha e madhe e metodave që ekzistojnë online. Për shkak të mundësisë që ofrojnë kartat e kreditit dhe ato të debitit, gjithashtu dhe mundësisë që ofron Neteller apo Skrill, shqiptaret qe jetojnë në ato shtete ku Betwinner operon, do të kenë lehtësira të jashtëzakonshme për shkak të metodave të pafundme të depozitimit apo tërheqjes së parave.

Shërbimi ndaj klientit gjithashtu është mjaft funksional, me Betwinner që ofron shërbim dhe në gjuhën shqipe, ashtu siç thuhet në website-in e tyre. Për sa i përket licensimit, kompania është e licensuar në Curacao. Kjo vërteton dhe një herë rregullat strikte, duke siguruar lojtarët se gjithmonë luajnë në kushte “fair”.

Në qoftë se ndiheni me fat në këto ditë izolimi, provoni fatin tuaj në Betwinner. Nuk do të pendoheni! 

3. 22bet

22 bet

22bet është një kompani bastesh online e cila ofrohet për lojtarët nga e njejta kompani ruse që zotëron 1xbet.

Në platformën e 22bet do të gjeni jo vetëm baste live, por edhe casino apo live casino, poker dhe deri në forex trade. Mundësitë për të vënë baste live janë pothuajse të pafundme me teknologjinë e sotme, dhe këtu përfshihen dhe e-sports. Në 22bet ju mund të vini baste mbi skuadrat tuaj të preferuara të e-sports në çdo videolojë.

Kompania ofron një nderfaqe mjaft të lehtë për tu përdorur nga përdoruesit. 22bet mund të aksesohet nga një kompjuter, por dhe nga një tablet apo smartphone. 

Të gjithë përdoruesit e rinj mund të përfitojnë nga bonusi deri në masën 122$. Gjithashtu sipas komenteve të anëtarëve, 22bet ofron rregullisht bonuse dhe promocione javore. Metodat e pagesave janë të shumta duke përfshirë kartat e kreditit, debitit, Neteller, Skrill si dhe PayPal në varësi të vendit nga regjistrohen përdoruesit.

Provoni sot fatin tuaj me 22bet, dhe përfitoni çdo javë nga ofertat dhe promocionet që kompania ka gati për ju!

Cila nga kompanitë e basteve është e preferuara juaj? Me e-sports gjithnjë e më në rritje, ju ftojmë të zbuloni një botë virtuale plot me emocione dhe mundësi për të fituar shuma marramëndëse. William Hill, 22bet dhe Betwinner ju ofrojnë mundësinë për të testuar fatin tuaj në një industri që përllogaritet të tejkalojë vlerën e 1.5 miliardë dollarëve në vitin 2023!

kampionatet e sportive virtuale

Ende nuk jeni të bindur se përse duhet të luani në e-sports? Po ju sjellim ne disa arsye të tjera:

1. E thënë në mënyrë të thjeshtë, ka para për tu fituar!

2. Popullariteti është në rritje, që do të thotë se mund të jeni ju të parët që do të kapni këtë trend të ri premtues.

3. E-sports janë të paparashikueshme, dhe mundësia për trukime është mjaft e vogël, pasi monitorimi është prezent si asnjëherë më parë në një eveniment sportiv.

4. Në e-sports personat e zakonshëm kthehen në heronjtë e skuadrave të tyre. Adrenalina është e pakrahasueshme.

5. Ka një pafundësi zgjedhjesh dhe në qoftë se bëni një kërkim të vogël, është e sigurt që do të gjeni diçka që ju përshtatet.

Për më shumë informacione rreth koeficientëve, bonuseve dhe kuotave në lidhje me e-sports, vizitoni kazinotë përkatëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X