22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më Nëntor 2021
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
 • Nuk ofron No Deposit Bonus
20 bet home page

20Bet është një platformë online, që ofron në të njejtën kohë si shërbimin e basteve sportive, ashtu dhe atë të lojërave të fatit. Kompania ofron shumë bonuse, oferta dhe promocione. Gjithashtu, platforma në web ka një dizajn të pastër dhe të strukturuar mirë, si dhe ofrohet në disa gjuhë kryesore. Si rezultat, 20bet ka shumë fansa besnikë që vizitojnë faqen çdo ditë, për të përfituar nga ofertat fantastike që kompania ka për të ofruar.

Lojërat e ofruara

20bet ofron një portofol të pasur me lojëra sportive. Lista e kompeticioneve dhe sporteve që gjenden në platformë është e larmishme dhe shumë tërheqëse, për këdo lojtar. Disa nga lojërat e disponueshme ku ju mund të provoni fatin tuaj në 20bet janë:

 • Futboll
 • Futboll amerikan
 • Bejsboll
 • Basketboll
 • Lojëra dimërore
 • Badminton
 • Bandy

Lista është shumë më e gjatë se kaq, dhe për të parë të gjitha lojërat e ofruara, mund të vizitoni faqen zyrtare të 20Bet

Ndërkohë kompania ofron dhe mundësinë për të vënë baste mbi eventet e kategorisë eSport në platformën e saj. Popullariteti i këtyre evenimenteve sportive është gjithnjë e në rritje, dhe lojërat kryesore që janë të disponueshme në 20Bet për këtë kategori janë:

 • CS:GO
 • FIFA
 • NBA 2k
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • League of Legends
 • Rainbow Six

Bonusi dhe ofertat e mirëseardhjes

Kompania e basteve 20bet ofron disa nga bonuset dhe ofertat e mirëseardhjes më të mira në treg, për lojtarët e rinj. Për të përfituar nga bonusi, fillimisht ju duhet të regjistroheni në platformën e 20bet. Kjo mund të arrihet me anë të disa hapave të thjeshtë:

 1. Përpara se të filloni procesin e regjistrimit, do t’ju duhet të tregoni se cilin bonus mirëseardhje dëshironi të zgjidhni. Ju keni gjithashtu opsionin për t’u regjistruar pa përfituar nga një ofertë mirëseardhjeje.
 2. Më pas duhet të plotësoni shtetin, email-in dhe fjalëkalimin tuaj.
 3. Në hapin e rradhës, duhet të vendosni llojin e valutës, emrin dhe mbiemrin.
 4. Pas kësaj, në fushën e rradhës duhet të vendosnii gjininë, datën e lindjes, numrin e rrugës, kodin postar dhe qytetin.
 5. Në fund, plotësoni numrin tuaj të telefonit dhe vendosni nëse dëshironi të merrni apo jo oferta promocionale nga 20Bet në email.

Pasi të kaloni procesin e regjistrimit, mund të merrni ofertën e bonusit të mirëseardhjes sipas zgjedhjes suaj. Nëse zgjidhni të shkoni për bonusin falas të regjistrimit në kazino, do të merrni një bonus 100% të mirëseardhjes në kazino deri në 120 €, plus 120 rrotullime falas. Nëse zgjidhni të shkoni për një bonus sportiv, në atë rast, mund të shijoni 100% të vlerës, deri në 250€ bonus mirëseardhjeje falas.

Llojet e basteve

20Bet ofron një larmishmëri të gjerë kur vjen fjala te llojet e basteve. Në faqen e kompanisë në web, ju mund të parashikoni fituesit e eventeve specifike, duke përdorur bastet klasike “1X2”. Në të njejtën kohë ju mund të luani me “shanse të dyfishta”, që ju lejon të luani dy parashikime në të njëjtën kohë. Për shembull, ju mund të parashikoni një barazim ose një fitore të ekipit kundërshtar në të njejtën kohë.

Ju gjithashtu mund të vendosni bast mbi numrin total të golave ​​që do të shënohen në ndeshje të caktuar. Ky lloj basti kërkon që ju të parashikoni nëse numri do të jetë mbi, ose nën një prag të caktuar. Një veçori e veçantë e 20Bet është se ju mund të parashikoni rezultatet e sakta të një eventi, deri në përfundimin e tij. Zakonisht këto lloj bastesh janë dhe dhe ato me përfitimin më të madh.

Megjithëse 20Bet nuk ofron asnjë transmetim të drejtpërdrejtë për eventet, ju keni shancin të vendosni baste të larmishme në kohë reale për këto evente. Një tjetër risi që ia vlen të përmendet është opsioni “Forecast”. Ky opsion nënkupton se ju do të përfitoni bonuse, nëse parashikoni saktë, rezultatin e disa ndeshjeve të caktuara. Bonuset janë si më poshtë:

 • 1000 euro nëse parashikoni saktë rezultatin e 10 ndeshjeve
 • 100 euro nëse parashikoni saktë rezultatin e 9 ndeshjeve
 • 50 euro nëse parashikoni saktë rezultatin e 8 ndeshjeve

Depozita minimale

20bet ofron një shumë depozite minimale prej 0,10 €, pa kufi të sipërm. Kjo do të thotë se ju mund të vendosni një numër të pafundëm bastesh, dhe në të njejtën kohë, të depozitoni sa të dëshironi. Megjithatë, edhe pse faqja nuk ka një kufi përsa i përket depozitimit, këshillohet që të vendosni tuajin kur të krijoni llogarinë, pasi 20Bet e ofron këtë mundësi.

Metodat e pagesave

20bet ofron një sërë opsionesh për pagesat dhe depozitimet në platformë. Metodat më popullore që kompania vë në dispozicion janë:

Por 20bet gjithashtu përdor kripto valutat, si një formë pagese. Kjo është një risi që është aplikuar në shumë pak platforma të lojërave të fatit online, dhe 20bet është njëra prej tyre. Përveç lehtësisë që i ofrohet lojtarëve, ky është dhe një tregues se 20Bet është një kompani moderne, që ndjek vazhdimisht trendet e reja. Ju mund të përdorni të gjitha metodat e pagesave, për të shlyer bonuset tuaja, ofertat e mirëseardhjes, për të tërhequr fitimet etj.

Programi VIP

Klubi VIP i kazinosë 20Bet ka 30 nivele dhe niveli juaj do të përcaktohet nga numri i pikëve të besnikërisë që mund të grumbulloni. Në momentin që arrini një nivel të ri besnikërie, do të merrni një shpërblim, i cili mund të jetë në formën e “free spins” dhe parave. Në program, do t’ju lejohet të shkëmbeni pikët tuaja të besnikërisë me para në dorë, dhe çdo 100 pikë konvertohet në 1€.

Si një anëtar VIP i kazinosë 20Bet, ju do të keni në dispozicion një menaxher personal të llogarisë, dhe kjo është një eksperiencë krejt tjetër nga ajo klasike, për shkak të sigurisë së ofruar. Kjo është dhe arsyeja se përse programi VIP, ka rritur ndjeshëm vlerësimin e kazinosë 20Bet.

Suporti për lojtarët

Nëse keni nevojë për ndihmë ose keni pyetje në lidhje me shërbimet që ofron 20bet, suporti teknik i klientit është në gatishmërinë tuaj. Ju mund t’i kontaktoni 24/7 përmes opsionit “live chat” ose mund t’i dërgoni një email nëse kjo është mënyra juaj e preferuar e komunikimit. Agjentët e 20bet janë vazhdimisht në linjë për t’iu ardhur në ndihmë, por përpara se të komunikoni me ta, konsultohuni fillimisht me seksionin FAQs (Frequently Asked Questions) në faqen zyrtare të platformës. Kjo pasi pyetja juaj mund të ketë marrë përgjigje nga forumi apo skuadra e 20bet. 

Siguria

20bet ka të implementuar në paltformën e saj, standartet më të larta të sigurisë, përsa i përket të dhënave të klientëve. Faqja në web është e mbrojtur me certifikatën SSL, si dhe të dhënat personale të lojtarëve janë të enkriptuara. Gjithashtu, 20bet kryen vazhdimisht “backup-e” rutinë të databazave, për të siguruar se edhe në rastin e një incidenti, informacionet e rëndësishme të jenë në çdo çast të rikuperueshme.

Pyetje të Bëra Shpesh

A është 20Bet një faqe e legjitime?

Bazuar në faktin që lojërat janë të rastësishme dhe të drejta, dhe lojërat me krupje luhen në kohë reale, mund të konkludohet se 20Bet është një faqe e legjitime.

Sa kohë merr tërheqja nga 20Bet? 

Tërheqjet me kartë zakonisht marrin mes 3-5 ditë, duke e bërë atë një mundësi të përshtatshme për tërheqje.

Çfarë është depozita minimale për 20Bet? 

Depozita minimale për 20Bet është $10, dhe kjo mund të bëhet me zgjidhje të ndryshme bankare si PayTm, UPI, Net Banking, Google Pay, Skrill, Astropay dhe kriptovaluta.

Çfarë licencash mban Kasinoja 20Bet?

Kasinoja 20Bet është e licencuar nga Curacao eGaming dhe Komisioni i Lojërave Kahnawake, ofrojë lojtarëve një përvojë të sigurtë dhe të drejtë në lojë.

Çfarë llojesh lojrash ofron Kasinoja 20Bet?

Kasinoja 20Bet ofron një gamë të gjerë lojrash, përfshirë slot, lojëra tavoline, lojëra me krupje në kohë reale dhe lojëra virtuale të sporteve, për të përmbushur preferencat e lojtarëve të ndryshëm.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

20 Bet Sports Review Details


Mënyrat e depozitimit:
Visa Bitcoin Crypto currency Mastercard Neteller Skrill Visa Debit

Mënyrat e tërheqjes:
E-money transfer service BitCoin Crypto Currency Neteller Skrill

Limiti i tërheqjes:
$25.000 per week

Shtetet e ndaluara:
Afghanistan Algeria American Samoa Arab Republic Australia Belgium Curacao Czech Czech Republic Denmark Egypt Germany Greece Israel Lithuania Myanmar North Korea USA

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
EN ES FR GR PO SU

Monedhat:
US dollar bitCoin BTC EUR

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Final 20bet Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★