Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2017
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Rishqyrtim i 22bet Sports

22bet

22bet po mundohet të krijojë një bazë të gjerë lojtarësh të apasionuar pas basteve sportive dhe pas argëtimit të lojrave të fatit online. Në platformën e 22bet do të gjeni jo vetëm baste live në qindra sporte të ndryshme, por edhe kazino live, poker dhe Forex Trade. Mundësitë për të vënë baste live online janë të pafundme me teknologjinë e sotme.

Çfarë përfshin platforma e 22bet?

22 bet ka një platformë të thjeshtë për përdoruesit e celularit ose tabletit, dhe nëpërmjet ngjyrës së gjelbër që dominon, ju mund të zgjidhni opsionet tuaja të basteve apo nënprodukteve që kompania e basteve ofron.

Metodat e pagesave

Platforma ka mundësi pafund pagesash, duke filluar nga kartat e kreditit ose debitit dhe duke vazhduar me Neteller apo Skrill. Gjithashtu, Paypal është një opsion për lojtarët e regjistruar, në varësi të vendit ku jeni regjistruar. Ndër mënyrat më të përdorura në botë janë Neteller dhe Skrill, të cilat janë dy kompanitë më të mira në ditët e sotme për të ruajtur detajet e kartave tuaja. Për depozitat me Neteller apo Skrill mund të informoheni duke klikuar KËTU.

Promocionet e 22bet

22bet ofron një bonus deri në 122$ prej 100%, dhe gjithashtu nga komentet e lojtarëve, kompania ofron bonuse dhe promocione javore pafundësisht. Kjo tregon që stafi është duke bërë një punë cilësore për sa i perket atraksionit që krijon për lojtarët e regjistruar. 

Sportet e ofruara

 • Futboll amerikan
 • Futboll australian
 • Bandy,
 • Basketboll
 • Futboll në plazh
 • Biatlon, Bouling, Boks, Shah, Kriket, Ski në vend, Crossfit, Curling
 • Çiklizëm, Lojë me shigjeta, Argëtim, Patinazh, Futboll në sallë, Futboll
 • Formula 1, Futsal
 • GAA Football, Golf, Gara me qenër, Hendboll, Gara me kuaj, Hokej mbi akull, MMA, Arte marciale, MotoGP, Sporte motorike
 • Netball, Lojërat Olimpike, Pesapallo, Rugby, Rugby union, Speedway, Sërf, Not, TV, Ping-Pong, Tenis në tavolinë, Triatlon, Baseball, Trotting, Volejboll, Vaterpol, Sporte Dimërore.

Shërbimi ndaj klientit

Sigurisht që mund të komunikoni nëpërmjet e-mail dhe Live chat me stafin e platformës.

Kompania ka pak kohë në treg, ndaj i japim një mundësi më shumë në rast se keni ankesa për vonesat e tyre, sidomos në fundjavë.


Pyetje të shpeshta ( FAQ’s )

 1. Send email at:
 2. Customer service: support@22bet.com.
 3. Security department: security@22bet.com.
 4. Customer Feedback: complaints@22bet.com.
 5. Privacy policy officer: policy@22bet.com.

Depozitimi dhe tërheqja e parafe në 22bet bëhet pothuajse njësoj si në cdo kompani tjetër bastesh. Metodat kryesore për depozitim janë: Kartat Bankare, ( Visa, Mastercard etj ) Procesorët e pagesave, ( Neteller, Skrill, Jeton, Paysafe Card etj ) dhe Llogaria Bankare.

Po. 22bet ashtu si dhe kompani të tjera prestigjioze bastesh ofrojnë mundësinë për tërheqje të parakohshme nga basti.

22bet bën pjesë në kompanitë e reja të basteve dhe si e tillë kërkon vemendje nga ana jonë sa i përket performancës së përgjithshme dhe ankesave të lojtarëve. Deri tani ata konsiderohen të suksesshëm, të sigurtë, licensë nga Curaçao eGaming me koeficientë të lartë dhe mënyra pagesash të shumta. Mendojme që është e sigurtë te luani në 22bet sports.

22bet Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
5.0 rating

One Reply to “22bet Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X