22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
  • E licensuar në: Curacao, ofron koeficientë të lartë
  • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
  • Krijuar me 2011
  • Baste live për 1000 sporte
Cons
  • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjerë
  • Zgjat kohën e verifikimit, paguan fituesit me vonesë
baste live ne 1xbet

Baste live 1xBet

1xBet është një kompani bastesh ( me shumë gjasa ruse ) me mbi një mijë pika llotosh në Rusi, por ajo që është më rëndësishmja është se ata janë tepër të njohur online dhe ofrojnë baste live, madje edhe në Shqipëri ata janë shumë popullorë. 1xBet përgjithësisht mbulon Europën Lindore, megjithatë kohët e fundit ka pasur sukses edhe në Portugali e Gjermani.

Cfarë e bën të vecantë dhe konkurues 1xbet?

Kjo kompani ofron të gjithë llojet e basteve dhe një përqindje të lartë pagese që arrin deri ne 97.3%, gjithashtu ka koefiçentë tepër të lartë në krahasim me faqet e tjera të basteve

Liçensa e 1xBet

1xBet është e liçensuar në Curaçao dhe zhvillon aktivitetin e saj në përputhje me të gjitha rregullat e tregut. 

Platforma e 1xBet është e zhvilluar për të gjitha llojet e pajisjeve teknologjike si: telefona celularë, iPhone app dhe Samsung App, etj. Gjithashtu mund të luani nga tableti apo desktopi juaj.

Baste live në 1Xbet nepermjet Live Streming

Lojtarët e regjistruar në 1xBet mund të shikojnë deri në 4 ndeshje live dhe të vendosin baste njëkohësisht. Cilësia është Full Screen HD Quality. Këto ndeshje dhe rezultate mund të shikohen live në platformën e desktop nëpërmjet një aplikacinoni të veçantë ose nëpërmjet aplikacioneve të telefonave celularë iPhone ose Samsung.

Tërheqja e parave nga 1Xbet

Pas komunikimit tonë me stafin menaxhues të kompanisë, ata na premtuan që nuk do të keni probleme në rast se verifikoheni në mënyre të rregullt dhe nuk përdorni më tepër se një llogari.

1xbet njihet për rregullat strikte që ka për verifikimin e lojtarëve, mgjth kjo ka krijuaj një klimë më të sigurtë pasi mban larg “Bonus hunters” dhe ” Bonus Abusers”

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Çfarë është 1xBet?

1xBet është një kompani e bixhozit online e njohur për librin e saj të gjerë të sporteve dhe lojërat e ndryshme të kazinosë. Ajo ofron një gamë të gjerë opsionesh bastesh në shumë sporte, baste sportive live dhe një seksion kazino me slot, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë live.

A është e sigurt dhe ligjore të bësh baste në 1xBet?

1xBet është i licencuar dhe i rregulluar nga Curacao eGaming, duke siguruar sigurinë dhe drejtësinë e tij. Megjithatë, ligjshmëria e përdorimit të 1xBet varet nga ligjet e bixhozit online në rajonin tuaj, kështu që është jetike të verifikoni këtë përpara se të filloni të bëni baste.

Si mund të regjistrohem për një llogari në 1xBet?

Për të krijuar një llogari me 1xBet, vizitoni faqen e tyre të internetit dhe ndiqni procesin e regjistrimit. Ky proces zakonisht përfshin plotësimin e një formulari me detaje personale si emri juaj, emaili dhe data e lindjes dhe krijimin e një emri përdoruesi dhe fjalëkalimi.

Cilat metoda pagese pranon 1xBet?

1xBet zakonisht mbështet një varietet metodash pagese, duke përfshirë kartat e kreditit/debitit, portofolët elektronikë, transferimet bankare dhe madje edhe kriptomonedhat. Megjithatë, opsionet specifike në dispozicion mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes së lojtarit.

A ofron 1xBet ndonjë bonus apo promovime?

1xBet shpesh ofron ndryshme bonuse dhe promovime për klientët e rinj dhe ata ekzistues. Këto mund të përfshijnë bonuse mirëseardhjeje, baste falas, programe besnikërie dhe oferta promovuese. Është thelbësore të rishikoni termat dhe kushtet e çdo bonusi.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

1xBET Details


Mënyrat e depozitimit:
Bitcoin Maestro Mastercard Neteller Payer Skrill Visa Visa Electron

Mënyrat e tërheqjes:
BitCoin MasterCard Neteller Payer Skrill Visa Webmoney

Limiti i tërheqjes:
Deri në 600 mijë EUR

Shtetet e ndaluara:
Austria Burkina Faso France Italy Netherlands USA

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
DE DK EN ES GR IT RO

Monedhat:
EUR Pound US dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official 1xbet Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★