Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2016
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
baste sportive rizk

Analizë e Rizk Sports

Luaj në Rizk Sports me nje bonus te mrekullueshem prej 100% mbi depozitën e parë. Megjithëse Rizk është ende në fazat fillestare, faqja e saj sportive tanimë duket e mrekullueshme. Me një skemë kombinimesh ngjyrash kuq e zi dhe shanse fitimi të mirëprezantuara në shumë sporte të ndryshme.

Në krye të faqes kryesore, do të shihni të gjitha sportet për të cilat disponohen koefiçientët. Ato përfaqësohen nga një numër simbolesh të njohura, me mundësinë e shfaqjes së më shumë sporteve nëpërmjet simbolit +. Në listën sportive, do të shihni të gjitha sportet , të cilat mund të kuptohen lehtësisht nëpërmjet simbolit përkatës.

Këto përfshijnë:

 • Futboll
 • Hokej
 • Tenis
 • Kriket
 • Volejboll
 • Hendboll
 • Golf

dhe madje edhe e-sport League of Legends.

Faqja kryesore e sportit tregon koeficientet aktuale të lojës dhe koeficientët për lojërat që po fillojnë së shpejti. Platforma ka disa tabela që ju japin akses të drejtpërdrejtë në disa turne të mëdha. Edhe kampionatet që po ndodhin në atë moment.

Baste live ne Rizk, me koefiçientët më të mirë

Nëse shikoni koefiçientët live të ndeshjes tuaj të preferuar, ju do mund të vendosni bastin tuaj menjëherë. Në anën e djathtë të faqes ju do të shikoni grafikën e lojës dhe vizualizimin i asaj që po ndodh gjatë lojës. Mos harroni që ju mund të luani baste live ne Rizk edhe nëpërmjet telefonit tuaj.

baste live ne rizk

Rizk Sports dhe ofertat e mirëseardhjes

Megjithëse Rizk Sports ende nuk i ka hapur dyert e saj për klientët e Britanisë së Madhe, ka nje ofertë shumë të mirë nga lojtarët e shteteve të tjera. Në depozitën e parë prej 20 €,lojtari përfiton një bonus prej 10 €.Ju do ta gjeni këtë opsion në seksionin e Shpërblimeve sapo të regjistroheni dhe të depozitoni. Avantazhi i këtij bonusi është se nuk ka baste të limituara, asnjë kufi mbi fitimet dhe asnjë bast  rimbursimi. Kjo do të thotë se ju mund ta përdorni atë në çdo përzgjedhje që ju pëlqen dhe do t’ju rikthehen 10 € nëse humbisni.

Rizk ka një ofertë të veçantë për lojtarët e kazinosë, e përbërë nga para bonus, plus free spins (rrotullime falas). Nëse dëshironi të mësoni më shumë për kompaninë Rizk dhe ofertat e saj, ju rekomandojmë që të regjistroheni nga faqja jonë. Gjithashtu mund të eksploroni bonuset në të tjera kompani bastesh.

Ju mund të përdorni:

 • Visa
 • Mastercard
 • Skrill
 • Neteller
 • Trustly
 • Euteller
 • Sofort
 • Zimpler
 • Paysafecard

Faqja e internetit Rizk pohon se koha e proçesimit për transaksionet elektronike dhe Trustly është e menjëhershme, ndërsa transfertat  bankare dhe depozitat e kartave zgjasin 1-3 ditë. Nga komentet që kemi dëgjuar nga lojtarë të tjerë, duket se tërheqjet e fitimeve e Rizk janë shumë të shpejta siç premton operatori. Mund të supozojmë se nuk ka dallim midis basteve sportive dhe kazinosë në këtë drejtim.

Shërbimi ndaj klientit

Në rastin e problemeve ose pyetjeve, Rizk Sports mund të kontaktohet nëpërmjet Live Chat, e cila është e hapur 24/7. Ekipi i shërbimit ndaj klientit mund të kontaktohet gjithashtu edhe me e-mail. Ju rekomandojmë të perdorni opsionin live chat kur luani baste live ne rizk pasi nuk keni pse të prisni për përgjigjen tuaj.

Rizk – Mashtrim apo jo?

Rizk është blerë së fundmi nga Betsson Group, një hap gjigand drejt suksesit të padiskutueshëm, me dy licensa MGA dhe UK Gambling Commission mendojmë që është tepër e sigurtë të luash në këtë kompani.

Rizk Sports është ende në fazat fillestare, dhe për këtë arsye numri i tregjeve të basteve është mjaft i kufizuar në turneun më të madh ndërkombëtar dhe lokal. Sidoqoftë, duke pasur parasysh markën e fuqishme të Rizk dhe suksesin e saj në botën e kazinosë online, ne presim më tepër. Presim që platforma e saj e basteve të rritet ndjeshëm në muajt e ardhshëm dhe të përfshijë karakteristika të tjera si Rizk – live streaming, pra ndeshja të ndiqet drejtpërdrejt.

Rizk Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
3.5 rating

One Reply to “Rizk Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X