22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: MGA, Gibraltar
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 1997
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi, Itali, Turqi etj
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Rishikimi i 888 Sport

888 është një nga kompanitë më të vjetra dhe më të njohura anembanë botës, e cila ofron edhe baste sportive live, dhe arriti shumë shpejt të jetë lider në lojërat e fatit në internet .Kjo kompani ofron një shumëllojshmëri lojërash fati,midis tyre edhe bastet sportive, që preferohen shumë nga sportdashësit.

baste live 888

Rreth kompanisë 888

Kjo kompani është krijuar në vitin 1997 dhe është licencuar në Britaninë e Madhe, Maltë dhe në Gjibraltar, gjithashtu mban dhe një licensë lokale në Irlandë. Licenca e Komisionit të Lojërave të Fatit në Britaninë e Madhe është një ndër më të rëndësishmet në botën e lojrave online, ndërsa licenca në Gjibraltar është e domosdoshme, sepse kompania ka një zyrë të saj në këtë shtet dhe licensa e lejon të operojë në ato shtete ku UK Gambling Commission nuk e lejon.

Softueri i 888 sport

888 sport ka përdorur softuerin e saj, që në fillimet e kompanisë. Duke pasur ekipin e zhvillimit të brendshëm ,kompania mund të bëjë ndryshime në platformën që u nevojitet dhe nuk ka nevojë për një grup tjetër të licensuar, nga një partner i softuerit të palës së tretë.

Softueri është perfekt, siguron linja të shpejta dhe ju lejon të vendosni baste sportive live pa shumë burokracira. Përveç kësaj, një aplikacion celular 888 sport është i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android (kjo është e kufizuar në juridiksione të ofruesve të telefonisë celulare). Kjo do të thotë se, ndërkohë që luani një lojë, ju mund të keni akses në opsionet e basteve të drejtpërdrejta (live) , në mënyrë që të vini bast në kohë reale gjatë lojës.

Sportet e disponueshme në 888 Sport

 • Futboll evropian
 • Futboll amerikan
 • Basketboll 
 • Tenis
 • Gara me kuaj
 • Kriket 
 • Golf 
 • Boks 
 • Çiklizëm
 • Hendboll 
 • Wrestling
 • Lundrim me jaht 
 • Sërf
 • Politikë
 • Regbi 
 • Bilardo
 • Volejboll
 • Dyluftim (MMA)
 • Bejzboll
 • Lojë me shigjeta
 • Hokej mbi akull
 • Gara motorash
 • Esports

Promocionet

Oferta e mirëseardhjes

Oferta e mirëseardhjes e 888 sport është e thjeshtë: ju vini baste sportive live 10 $ dhe merrni 30 $ në baste falas ,gjithashtu 10 $ në kazino. Kjo është një shumë normale për një lojtar të mesëm; nëse dëshironi të vendosni baste shumë më të mëdha, atëherë mund të shihni opsionet në Termat dhe Kushtet e kompanisë.

Bonusi dhe Bastet falas

 • Regjistrohuni dhe hyni në 888 sport dhe bëni depozitimin tuaj të parë.
 • Vendosni baste sportive live per $10
 • Merrni dy baste falas për 10 $ dhe një bast 10 $ falas për pajisjet e lëvizshme (celular dhe tablet).

Shërbimi ndaj klientit

Ka shumë mënyra për të kontaktuar ekipin e 888 sport nëse keni ndonjë pyetje. Ata ofrojnë një numër falas të telefonit, si dhe një live chat. Ju gjithashtu mund t’i dërgoni atyre një e-mail, edhe pse është më i ngadalshëm në aspektin e kohës së përgjigjes. Para përdorimit të asistencës teknike,ju mund të informoheni në seksionin e FAQ. 

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Çfarë është 888sport?

888sport është një platformë sportive online e përbashkët e 888 Holdings plc, e cila operon gjithashtu 888casino dhe 888poker. Ajo ofron shumë mundësi bastimi, përfshirë futboll, garat e kalit, tenisin dhe më shumë. Platforma njihet për ndërfaqen e saj të lehtë për tu përdorur, koeficientët konkurrues dhe mbulimin e thellë të tregut.

A është 888sport i sigurt dhe i ligjshëm?

888sport konsiderohet i sigurt dhe i ligjshëm. Ai është i licencuar dhe i rregulluar nga disa autoritete të njohura, përfshirë Komisionin e Lojërave të Fatit të Mbretërisë së Bashkuar dhe Komisionerin e Lojërave të Fatit të Gjibraltarit. Platforma përdor masa të avancuara të sigurisë si kodifikimi SSL për të mbrojtur të dhënat e përdoruesit dhe transaksionet.

Çfarë lloj bonusesh dhe promovimesh ofron 888sport?

888sport ofron një gamë të gjerë bonusesh dhe promovimesh. Klientët e rinj shpesh marrin një bonus për mirëseardhje, përfshirë baste falas ose përputhje të depozitave. Promovimet e tjera mund të përfshijnë koeficientë të ngritur, ngritje të akumulatorëve dhe oferta të veçanta për ngjarje sportive specifike. Është e këshillueshme të kontrolloni faqen e tyre të internetit për promovimet e fundit dhe kushtet e tyre.

A mund të bëj bastime në ngjarje sportive të drejtpërdrejta nëpërmjet 888sport?

Po, 888sport ofron mundësi bastimi të drejtpërdrejta, duke lejuar përdoruesit të bëjnë bastime në ngjarje sportive në kohë reale. Sektori i basteve të drejtpërdrejta ofron një eksperiencë dinamike me koeficientë që ndryshojnë dhe një gamë tregimesh të drejtpërdrejta për bastim.

Cilat metoda pagese pranohen në 888sport?

888sport pranon metoda të ndryshme pagese, përfshirë kartat kredit/debituese (Visa, MasterCard), portofolin elektronik (PayPal, Skrill, Neteller), transferimet bankare dhe Apple Pay. Disponueshmëria e këtyre opsioneve të pagesës mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes së përdoruesit. Pagesat me kriptovaluta zakonisht nuk mbështeten.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

888 Sports Details


Mënyrat e depozitimit:
Bank Wire Transfer EPS Giropay iDeal iDEBIT InstaDebit Instant Banking Mastercard Neteller PayPal Paysafecard Skrill Trustly Visa Visa Electron Wire Transfer

Mënyrat e tërheqjes:
MasterCard Bank Wire Transfer Neteller PayPal Skrill Visa Electron

Licensat:
MGA (Malta Gaming Authority) Gibraltar Betting and Gaming Association Ireland’s Revenue Commissioners (IRC) New Jersey gaming Division UKGC (UK Gambling Commission)

Gjuhët e ofruara:
EN

Monedhat:
EUR Pound US Dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official 888Sport Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★