Pros
 • E licensuar në: MGA, Ireland Gambling Commission, UKGC
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino, Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 1963
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi, Norvegji dhe disa shtete te tjere
 • Ankesat jane zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Betsson Sports – Review

betsson sportsbook home page

Betsson Sports është gjigandi suedez i çertifikuar dhe akredituar për baste sportive live dhe skedina, por jo vetëm. Platforma e tyre ofron kazino live, poker dhe baste. Ajo është e tjeshtë për t’u naviguar, edhe pse grupi dizajnit mund të kishte bërë me tepër. Gjithsesi, është e lehtë të gjesh sportin tënd të preferuar dhe të navigosh rreth llojeve të sporteve.

Betsson Sports ofron edhe opsionin e tërheqjes nga basti kur loja është në përfundim. Në rast se basti juaj është drejt humbjes ose drejt fitores, ata të japin një ofertë te caktuar, të cilën ju mund ta merrni duke u tërhequr nga basti final, dhe duke minimizuar kështu humbjen ose duke mos rrezikuar fitoren tuaj. Këtë opsion e ofrojnë edhe kompani të tjera bastesh.

Çfarë sportesh ofrohen?

Bastet sportive dhe skedinat mund t’i vendosni në disa lloj sportesh, më kryesorët janë:

 • Futboll Amerikan
 • Futboll Australian
 • Bejzboll
 • Basketboll
 • Boks
 • Kriket
 • Çiklizëm
 • Formula 1
 • Futboll Evropian
 • Golf
 • Hokej
 • Gara me kuaj
 • Tenis, etj.

Baste sportive live dhe skedina nga celulari juaj

Betsson ofron shërbimin e tij nga aplikacionet që mund të shkarkohen për sistemet Android apo iOS. Në App Store ju mund të shkarkoni programin dhe mund të luani njëkohësisht edhe kazino online.

Gjithashtu mund të hapni llogarinë tuaj në Betsson Sports edhe nëpërmjet shfletuesit si Mozilla apo Safari, sepse është po aq i shpejtë dhe praktik.

Live Streaming në Betsson

Live Streaming është një nga opsionet e tjera që ju ndihmon të vendosni baste sportive live dhe skedina në kohë reale. Në Live Streaming ( lidhje e drejtpërdrejtë ) jo gjithmonë përfshihen Premier League, por ka sporte kualitative që mund t’i ndiqni duke pasur një llogari aktive.

Sherbimi i klientit

Operatorët e Betsson me eksperiencë do t’ju ndihmojnë për çdo problem ose ankesë që mund të keni, mjafton të dini pak anglisht ose thjesht duke perdor Google Translate ata do t’ju vijnë menjëherë në ndihmë.

Është Betsson Mashtrim apo jo?

Betsson është një kompani europiane bastesh me reputacion e licensuar dhe me praktika të rregullta biznesi. Në vitin 2021 Betsson do të fillojë verifikimin e lojtarëve duke kerkuar që ata të dergojnë ID-në e tyre nëpërmjet e-mail. Mendojmë që Betsson është një kompani, bastore e sigurtë.

Betsson Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.5 rating

3 Replies to “Betsson Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
32Red Casino & Sportsbetting Review
32Red Casino & Sportsbetting Review

150% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë!

Unibet Review
Unibet Review

400% BONUS deri në 40 EUR mbi depozitën e parë prej 10 EUR

Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

bet365

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X