Pros
 • Licensuar në UK, Maltë, Estoni, New Jersey
 • Ofrohet në 18 gjuhë
 • Mbi 21 milionë anetarë të regjistruar
 • Platforma ofron: Sports, Casino, Poker etj
Cons
 • Ndryshimi I koeficientëve në mënyrë të papritur
 • Nuk operon në Itali, France dhe disa shtete të tjera

Analizë e bet365

bet365

Bet365  është padyshim një nga kompanitë më të famshme për sa i përket basteve online.

Që nga viti 2001, kjo kompani shënon mbi 53 milionë anëtarë të regjistruar me një aktivitet konstant. Ka anëtarë që janë aktivë edhe pas regjistrimit para 15 vjetësh. Arsyeja kryesore: është besimi që ata kanë krijuar tek bet365.

Licensat e kompanisë

Bet365 është e liçensuar në autoritetin e lojërave të fatit në Estoni. Ajo mban gjithashtu një liçensë nga Komisioni i Lojërave të Fatit në UK, dhe një liçensë nga Autoriteti i Lojrave të Fatit në Maltë.

Me këto 3 liçensa, sigurisht që kompania është ndër liderët e aktivitetit legal online, për baste dhe lojërat e fatit online.

Platforma 

Platforma është e thjeshtë, ju mund të luani nga celulari duke shkarkuar aplikacionin përkatës ose nga tableti apo kompjuteri juaj. I thjeshtë në vendosjen e basteve, navigimin e kampionateve, si dhe kalimin nga bastet sportive në lojërat e kazinosë apo Live Casino. Keni mundësi të luani me Live dealer, ku një person në anën tjetër të ekranit është në lidhje të drejtpërdrejtë.

Bonus hyrës

Bet365 ka një bonus të thjeshtë prej 100$ pasi të regjistroheni, por bonusi nuk është më i rëndësishmi. Ajo që ka më tepër rëndësi është siguria e parave tuaja, kjo bën që lojtarët të vazhdojnë të rikthehen në kompani.


Sherbimi I klientit

Kompania ka shumë mënyra që lidh anëtarët me personelin e shërbimit. Nëpërmjet Live Chat ju mund të komunikoni direkt me një operator, gjithashtu ju mund të dërgoni një e-mail për problemin që mund të keni. Gjithashtu mund të merrni në numrin e tyre të telefonit.


Konluzion për bet365

Në fakt mund të analizojmë dhe flasim shumë për bet365, dhe duke kërkuar online u munduam të gjejmë ndonjë problem serioz rreth kompanisë nga anëtare të ndryshëm, por pa sukses.

Ankesat më të mëdha janë përshembull në lidhje me sistemin e basteve, ndryshim i koefiçientevë në mënyrë të papritur, gjë që shqetëson lojtarët. Megjithatë, kompania është serioze pasi ka arritur deri në transmetimin e reklamave në televizione të ndryshëm, prandaj komenteve të anëtarëve dhe akuzave të tyre nuk mund t’i besojmë maksimalisht.

Kjo pasi me konkurencën e madhe, kompanitë e tjera rivale paguajnë individë që të futen në këto faqe dhe të postojnë ankesa, në këtë mënyrë mundohen të dëmtojnë reputacionin e kompanisë bet365.

Bet365 – Mashtrim apo jo?

Me mbi 30 milionë lojtarë të regjistruar, me 4 licensa dhe me pagesa NO LIMIT sigurisht që Bet365 nuk mund të konsiderohet kompani bastesh e pasigurtë. Mund të themi me bindje që Bet365 është ndër kompanitë më me reputacion online. Ju mund të gjeni ankesa online megjithatë të mos harrojme faktin se “Bonus Abusers” dhe “Bonus Hunters” krijojnë apo dublikojnë llogaritë tyre dhe pastaj ankohen nëpër forume apo portale.

bet365 Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
5.0 rating

One Reply to “bet365 Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

>> 10bet Sports 2021 <<, merr 50 EUR BONUS, UK, Sweden, Canada, Kosovo, Macedonia!!!

X