Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2018
Cons
 • Nuk operon në USA, Germany, Francë
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e BetMaster

betmaster baste live

BetMaster është një nga kompanitë më të reja të basteve online me një reputacion të gjerë në vendet rusishtfolëse.Po ashtu në Afrikën e Jugut dhe së fundmi në Evropë. Me një investim të madh në tregun e kompanive të basteve, BetMaster po zgjerohet çdo ditë në shtetet më të mëdha Evropiane.


Pikat më të forta të BetMaster

Meqënëse konkurenca është tepër e madhe BetMaster ka disa pika të cilat duhet ti forcojë më tepër. Pikë së pari duke filluar me opsionin “Cashout” ku lojtari ka mundësi të tërhiqet para se ndeshja të përfundojë. Kjo bëhet për të minimizuar humbjet.

Gjithashtu opsioni “Quickbet” mungon, dhe kjo tregon që kompania duhet të punojë më tepër rreth asaj çka ofron për lojtarët e saj. Lojtarë të cilët mund të marrin shumë më tepër në kompani të tjera.

Përqindja e kthimit të bastit arrin deri në 96 % për Premier League. Shpejtësia e pranimit të betit shkon deri në 5 sekonda.


Metodat e pagesave ne BetMaster

Sa i përket proçesit të regjistrimit dhe metodave të pagesave, Betmaster është ndoshta kompania e parë e basteve që krijon lehtësira të mëdha për lojtarët.Kompania nuk kalon në filtra të panevojshëm për të verifikuar çdo lojtar. Kjo sigurisht është një gjë pozitive, pasi kursen kohën dhe mundin e lojtarëve të regjistruar.

Metodat e pagesave fillojnë sigurisht me kartat e kreditit apo debitit, si dhe Neteller apo Skrill, si ndër më populloret për lojërat e fatit dhe bastet live. Minimumi i tërheqjes për bastet është 7000 euro në ditë. Ky është një element tepër i rëndësishëm për ata që luajnë baste të mëdha.

Shpejtësia e proçesimit të pagesave nuk zgjat më tepër se 1 orë, një tjetër element i rëndësishëm që tërheq lojtarët drejt platformës. Kjo bën që paratë e fitura ti merrni në kohë rekord.


Shërbimi i klientit

Për lojtarët e regjistruar në platformë, komunikimi me stafin bëhet i mundur nëpërmjet: Live Chat, E-mail ose Numër Telefoni.

Është betMaster mashtrim apo jo?

BetMaster është e regjistruar në Curacao, ka një synim drejt tregut Europian, është një kompani relativisht e re. Edhe pse nuk ka pasur ankesa të mëdha, ne do ta lemë në dorën tuaj për të vendosur. Mendojmë që ka një përqindje sigurie gjithsesi pasi dy licensa të tjera e bëjnë kompaninë më serioze.

BetMaster (2020) Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
Devices:
4.3 rating

One Reply to “BetMaster (2020)”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

bet365 Sports
bet365 Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.