Pros
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 1994
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në Canada, France, Gjermani dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
 • Nuk ofron No Deposit Bonus
betus home page

BetUS

BetUs është një nga pionerët e industrisë së basteve sportive legale online. Kompania është e licenuar në Curacao dhe Costa Rica dhe ofron një vend të sigurt për të vendosur baste për më shumë se 300.000 klientë. 

BetUS është aktive që prej vitit 1994. Misioni i tyre është të ofrojnë një eksperiencë të papërsëritshme për cdo bastvënës që e ushtron pasionin e tij me bastet sportive.

Për cilat sporte mund të vihen baste?

BetUS ofron shumë mundësi bastesh në një numër të madh sportesh. Përvec më shumë se 40 ligave të ndryshme të futbollit, mund të vendosni baste edhe në baseball, lacrosse, surf, NFL, Nascar dhe shumë të tjera. Shpesh jepet mundësia për të vendosur edhe baste më të pazakonta, për shembull në lidhje me eventet kulturore apo politike.

Gjithashtu BetUS ofron një gamë të gjerë lojrash kazinoje të stilit Vegas. Dhe sikur gjithë këto mos të mjaftonin, këtë vit kanë filluar të pranojnë bate edhe për sportet elektronike dhe lojërat e simulimeve virtuale.

Bastet Live tek BetUS

BetUS është një nga ato website që të lejon të luash baste live. Edhe nëse ndeshja në të cilën ju dëshironi të vendosni bastin ka filluar, keni mundësi të  vendosni baste live gjatë gjithë kohëzgjatjes së saj. BetUS ofron baste live për rreth 200 ndeshje në ditë që përkthehen mbi 1000 në javë. Me një website të lehtë për tu përdorur, BetUS mundëson që basti juaj të kryhet shpejtë duke arritur të kapen në kohë koeicientët e dëshiruar.

Shërbimi i klientit dhe suporti

Ky është një prej aspekteve më pozitive të BetUS. Secilit klient i caktohet një manaxher personal llogarie detyra e të cilit është të kujdeset për llogarinë e klientit. Kjo është një karakteristikë e cila e ripërkufizon shërbimin një-për-një me klientin.

BetUS ka vënë në dispozicion 700 përfaqësues anglishtfolës në role të ndryshme të shërbimit të klientit dhe këtë vit i ka cuar gjërat në një nivel më të lartë duke krijuar edhe një live chat. Kështu nëse nuk dëshironi apo nuk keni mundësi të kontaktoni në mënyrë telefonike, gjithsesi mund të gjeni zgjidhjen që ju nevojitet.

Opsionet e depozitimit dhe terheqjes

BetUS ka një varietet mjaft të mirë të metodave të depozitimit. Website i BetUs pranon të gjitha kartat e kreditit dhe metodat e mirënjohura si Visa, MasterCard, Cash Transfer, MoneyGram, Bankwire, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum dhe Litecoin.

Depozitat Crypto mund të variojnë nga 10$-50 000$. Depozitat nga Moneygram dhe Bankwire pranohen deri në 5000$. Kartat e kreditit kanë një limit prej 2499$ për cdo depozitë.

Tërheqjet e fitimeve mund të bëhen në Bankwire në shumat 50$-3000$, në MoneyGram në shumat 100$-400$, Courier Check 50$-3000$ dhe në Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin në shumat 50$-5000$.

Pagesat janë të shpejta dhe të sigurta. Për shembull nëse bëni kërkesë për të tërhequr para orës 10am nga e hëna në të premte, kërkesa juaj procesohet dhe aprovohet Brenda të jëjtës ditë.

Bastet nga pajisjet e tjera

BetUs kohët e fundit ka nxjerrë një shërbim të ri për vendosjen e basteve nga pajiset mobile. Pra, nga smartphone apo tableti juaj është e thjeshtë të vendosni cdo lloj basti duke përfshirë edhe ato live.

BetUS Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.0 rating

One Reply to “BetUS”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Tornadobet Sportsbook
Tornadobet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

LSBet Sportsbook
LSBet Sportsbook

100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë!

bet365

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X