Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2018
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti"Cashout"
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, UK, Italy, Francë
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Betwinner: një platformë e re me koefiçientët më të volitshëm

Betwinner është një kompani shumë e re në tregun për bastet online dhe ka një platformë të plotë. Duke konkuruar kështu kompanitë e tjera të basteve. Koefiçientët e basteve janë vërtet të larta dhe konkuruese. 

Kompania ofron një numër të madh lloje bastesh, madje dhe opsionin “CASHOUT“. Gjithashtu ofron: Slot games, Live Casino, Jackpots, Live Streaming, Sporte Virtuale, Forex Trading etj.

Licensa

Betwinner është liçensuar në Curaçao dhe për shkak te liçensës ka mundësi të operojë në shumë shtete të botës. Por duke përjashtuar një treg dhe trafik goxha të madh. Trafik që vjen nga Mbretëria e Bashkuar, SHBA-ja, Franca, Italia apo dhe disa shtete të tjera që i kemi përmendur në detajet e faqes.

Liçensat e marra në Curaçao konsiderohen të rregullta, por me një hapësirë të madhe të operatorit, i cili mund të vendosë rregulla të ashpra përsa i përket identifikimit të lojtarëve apo limitit të tërheqjes së parave.

Gjithashtu, ata luftojnë fort llogaritë e krijuara nga e njëjta IP apo lojtarët që përdorin avantazhe të caktuara, madje ndonjëherë edhe lojtarët të cilët fitojnë thjesht prej aftësisë që kanë do të hetohen deri në maksimum, derisa kompania vendos që t’i paguajë.

Ndaj ju këshillojmë që pasi të regjistroheni, të verifikoheni duke ruajtur bisedat që bëni në CHAT dhe duke marrë konformim nga operatori që keni mundësi të bëni depozita dhe tërheqje pa problem.

Mënyrat e pagesave per Betwinner

Betwinner pranon depozita nga një pjesë goxha e madhe e mënyrave që ekzistojnë online. Për shkak të mundësisë që të japin   kartat e kreditit dhe ato të debitit, gjithashtu dhe Neteller apo Skrill, shqiptarët që jetojnë në ato shtete ku Betwinner operon, do të kenë lehtësira të jashtëzakonshme. 

Kjo për shkak të mënyrave të pafundme të depozitimit apo tërheqjes së parave, dhe gjithashtu për shkak të minimumit të depozitimit vetëm prej 1 EURO.

Sherbimi i klientit

Platforma ofrohet në shumë gjuhë të ndryshme, madje ata pretendojnë që kanë shërbim edhe në gjuhën shqipe, ndaj kjo duket e favorshme nga ana jonë.

Betwinner – Mashtrim apo jo?

Betwinner ka një performancë shumë të mirë dhe shquhet për një platformë tepër solide. Lojtarët verifikohen nëpërmjet numrit të celularit. Shërbimi Live Chat përgjigjet në kohë. Koeficientët janë të lartë. Siguria maksimale, megjithatë vlen të përmendet që është kompani relativisht e re dhe kërkon monitorimin tonë.

Për momentin mendojmë që është e sigurtë të luani në Betwinner!

BetWinner Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
5.0 rating

One Reply to “BetWinner Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
32Red Casino & Sportsbetting Review
32Red Casino & Sportsbetting Review

150% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë!

Unibet Review
Unibet Review

400% BONUS deri në 40 EUR mbi depozitën e parë prej 10 EUR

Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

bet365

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X