Pros
 • E licensuar në: MGA, Curacao, UKGC
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2009
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon ne USA, Australi dhe disa shtete te tjere
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • 2.5% për depozitat me kartë krediti

Analize e Comeon Sports

comeon sports

Comeon është krijuar në vitin 2009 dhe ka fituar një popullaritet të konsiderueshëm në botën e basteve sportive, por jo vetëm. Ofron produkte si Casino, Baste Sportive Live, Poker online apo Live Casino. 

E liçensuar në Maltë, Curaçao dhe Mbretërinë e Bashkuar, kompania operon në shumë shtete të botës, përveç SH.B.A, Francë dhe Turqi, ku liçensa e tyre nuk i lejon të operojnë. Ata janë një operator i rregullt e me reputacion dhe operojnë në më shumë se 40 shtete të botës. 

Sportet e ofruara

Në platformën e Comeon ofrohen mbi 29 sporte të ndryshëm. Gjithashtu, në këtë kompani keni mundësi të vendosni mbi 120 lloje bastesh. Për ndeshjen tuaj të preferuar të futbollit, mund të vendosni bast për numrin total të golave, bet special, korne, gjithashtu keni mundësinë të përdorni opsionin Baste Cashout etj.

Llojet e sporteve në këtë kompani janë:

 • Futboll Amerikan
 • Futboll Australian
 • Badminton, Bandi
 • Basketboll, Boks, Kriket
 • Çiklizëm, Shigjeta
 • Futboll, Futboll në sallë, Golf
 • Bastet Speciale, Surfing, Pingpong
 • Tenis, Volejboll, Vaterpol, Sporte Dimërore. 

Mënyrat e depozitave dhe tërheqjeve bankare 

Në këtë operator keni mundësi të perdorni mënyra depozitash nga më klasiket, si: karta krediti dhe debiti dhe deri tek Electronic Wallet  si: Neteller apo Skrill. Ajo që e karakterizon Comeon është mungesa e komisioneve për tërheqjet e fitimeve tuaja.

Lojtarët e Kanadasë apo të Evropës mund të përdorin llogarinë e tyre bankare për të kryer depozita apo tërheqje drejt llogarive të tyre. Mjafton t’i përmbahen rregullave të verifikimit ku më klasiket që kërkohen janë: Verifikim i numrit të telefonit, të adresës se e-mailit, të kartës së kreditit apo e-Wallet, si dhe verifikimit të adresës elektronike.

Luaj poker Online

Kompania operon për të apasionuarit pas lojës së pokerit me një software tashmë të njohur si Revolution Gaming Network.

Bonusi i mirëseardhjes

Përfshin 7$ falas për lojtarët e rinj.

Gjithashtu, 100% deri në 25$ për ata që dëshirojnë të vendosin baste sportive. Shqiptarët e Evropes dhe të Kosovës kanë një avantazh në përdorimin e platformës së Comeon për shkak të liçensave që kompania posedon. 

Comeon eshte sponsor zyrtar i Premier League’s Liverpool FC


Comeon Sports – Mashtrim apo jo?

Me 3 licensa dhe sponsor I Premier League nuk mendojmë që ka rrezikshmëri për të luajtur në Comeon Sports. Mendojme qe eshte teper e sigurte dhe comeon nuk eshte SCAM.

Comeon Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.5 rating

2 Replies to “Comeon Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

 • Artan says:

  Une kam luajtur ne comeon dhe jam teper i kenaqur, zgjidhin shpejt cdo problem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

>> 10bet Sports 2021 <<, merr 50 EUR BONUS, UK, Sweden, Canada, Kosovo, Macedonia!!!

X