Pros
 • E licensuar në: MGA, Curacao, UK Gambling Commission
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2014
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
baste live guts

Analizë e Guts

Kompania nuk është e njohur vetëm për kazinotë online,ajo gjithashtu ka një opsion ku ju mund te vendosni edhe baste sportive ne Guts. Guts Sport pranon  një gamë të gjerë të llojeve monedhave (valuta) ndërkombëtare dhe ofron baste në shumë sporte për përdoruesit e desktopit dhe celularit, në Britani të Madhe, Amerikën e Jugut, Australi dhe në mbarë botën.

Platforma e basteve online

Guts ka një dizajn elegant dhe është një faqe shumë e thjeshtë për t’u përdorur. Platforma e saj e basteve sportive online është një shembull që të gjitha faqet e basteve duhet të përpiqen t’a imitojnë. Sepse, ndërsa shumë bookmakers mbushin ekranin me reklama të dyshimta dhe shumë nënseksione, një gjë e tillë në Guts nuk ndodh.

Faqja kryesore është e lehtë për t’u naviguar dhe në të tregohen sportet në dispozicion dhe numri i basteve që mund të vihen në secilin prej tyre,                 Ju gjithashtu mund të zgjidhni ndeshjet që fillojnë brenda dy, tetë ose 24 orëve të ardhshme. Kuponi i basteve për të vendosur baste sportive ne Guts shfaqet qartë në këndin e sipërm të djathtë, dhe duke klikuar, mund të lëvizni nga faqja kryesore e basteve në rezultatet e drejtpërdrejta (live) dhe në seksionin e statistikave.

Krahasuar me kompanite e tjera online,ne e rekomandojmë Guts.com Sport, pikërisht sepse është shumë më i thjeshtë për t’u përdorur.

Sportet më popullore në Guts

 • Futboll Evropian
 • Futboll amerikan
 • Bejzboll
 • Basketboll
 • Boks
 • Kriket
 • Çiklizëm
 • Lojë me shigjeta
 • Dyluftim (MMA)
 • Golf
 • Hendboll
 • Hokej në akull
 • Gara me motor
 • Regbi
 • Tenis
 • Volejboll

Baste sportive ne Guts mund te vendosen edhe në celular, platformë e  përshtatshëm për të gjitha pajisjet Apple iOS, Google Android dhe telefon Windows. Ashtu si aplikacioni i kazinosë online në celular, ajo bazohet në një platformë interesante HTML5 që lejon një lundrim të thjeshtë dhe të shpejtë në të gjitha kampionatet kryesore të basteve.

Një toolbar kompakt dhe praktik ju jep akses të menjëhershëm ndaj kampionateve të njohura dhe shanseve të drejtpërdrejta dhe mund të gjeni edhe tregje specifike përmes motorëve të kërkimit të brendshëm. Nëse preferoni kumarin përmes aplikacioneve celulare, thjesht shkoni në Guts.com në pajisjen tuaj smartfon ose tabletë dhe përdorni funksionin ‘Add to Home Screen’ për të krijuar një aplikacion Web. Brenda pak sekondash do të keni aplikacionin në pajisjen tuaj, kështu që nuk do të duhet të ngarkosh sërish përmes shfletuesit të internetit (browser).

Baste sportive ne Guts janë të përputhshme me shumicën e pajisjeve celulare moderne, duke përfshirë markat kryesore si këto:

 • Acer
 • Apple
 • Asus
 • Dell
 • HTC
 • Lenovo
 • LG
 • Motorola
 • Nokia
 • Samsung
 • Sony

Bonusi i mirëseardhjes prej 100 $  për baste sportive ne Guts

Ndërkohë që shumica e kompanive ( bookmakersave ) i shpërblejnë klientët e tyre të rinj me baste falas, Guts është një nga bookmakersat më të besuar në internet,i cili bën një promocion të plotë bonus me para të vërteta(cash). Vetëm regjistrohuni dhe bëni depozitimin tuaj të parë, dhe përfitoni një bonus prej 100% të ndeshjes deri në 100 $. Funksionon pothuajse si bonuset e kazinove.

Për shembull: nëse depozitoni 50 $, ju do të merrni një shtesë prej 50 $ të ofruara nga Guts, pra 100 $ në total. Dhe në qoftë se do të depozitoni 100 $  ose më shumë, do të merrni një maksimum prej 100 $ bonus.

Por, ndërsa bonuset e kazinosë online shpesh vijnë me kërkesa dhe kushte të ofertave, bonuset e mirëseardhjes në Guts kërkojnë vetëm që të luani pesë herë bilancin total të fillimit,përpara se të mund të tërhiqni fitimin. Pra, nëse depozitoni 20 $ minimum dhe merrni 20 $ bonus, ju duhet vetëm të xhironi  200 $ (5 x 40 $) dhe më pas keni të drejtë të tërhiqni fitimet tuaja.

Kompani e licensuar dhe e sigurt

Ashtu si shumë nga faqet më të respektuara të lojrave të fatit, Guts është plotësisht i licencuar nga Autoriteti i Lojrave të Maltës – një nga juridiksionet më të rrepta rregullatore për bastin në internet. Ajo i përmbahet praktikave më të rrepta kundër mashtrimit dhe përdor programin për enkriptim SSL (Secure Socket Layer) të çertifikuar për të siguruar paratë dhe të dhënat në llogarinë tuaj, me nivelin më të lartë të mundshëm të mbrojtjes.

Shërbimi ndaj klientit

Të gjithë bookmakersat më të njohur në internet janë krenarë për të ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm dhe mundesia për baste sportive ne Guts nuk bën përjashtim. Duke klikuar ‘‘Help’’ ju keni mundësinë e chatit të drejtpërdrejtë 24/7. Nëse preferoni, mund të kontaktoni përmes e-mailit ose të bëni një telefonatë për pyetje që kërkojnë një shpjegim më të hollësishëm. Edhe opsioni FAQ ( Pyetje te shpeshta ) ju ndihmon të zgjidhni ndonjë problem të mundshëm.

Guts – Mashtrim apo jo?

Mendojmë që është tepër e sigurtë të luash në Guts, blerja nga Betsson Group i shton sigurinë kësaj kompanie.

Ne në baste-sportive.com, rekomandojmë vetëm kompani 100% të sigurta, që ofrojnë produkte optimale, shërbimi i shkëlqyer ndaj klientit dhe çmimet konkurruese. Guts Sports i ka të gjitha këto veti.

Sipas mendimit tonë, tipari dallues për baste sportive ne Guts është platforma e ndeshjeve në desktop. Ajo ka të gjitha karakteristikat thelbësore, ka një pamje fantastike dhe mbi të gjitha, është shumë e lehtë për t’u përdorur. Ato gjithashtu ofrojnë gamën e gjerë të opsioneve të basteve të drejtpërdrejta (live).

Guts Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.5 rating

One Reply to “Guts”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X