22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
  • Krijuar më 2021
  • E licensuar në: Curacao eGaming
  • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
  • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
  • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
  • Nuk ofron LIVE STREAMING
  • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
  • Nuk ofron No Deposit Bonus

Rishikimi i Ivibet

Ivibet është një komapani bastesh sportive dhe lojërash online, e cila po tërheq gjithnjë e më shumë lojtarë në platformën e vet, nisur nga risitë dhe opsionet e shumta që ofron për të gjithë të apasionuarit e industrisë së lojërave të fatit. Kompania është fokususar më së shumti në tregun kanadez, por ofron shërbimet e saj për lojtarët në të gjithë botën. Ivibet ka një eksperiencë prej më shumë se 20 vitesh në treg dhe gëzon reputacion të fortë. Platforma ka një licensë aktive nga autoritetet në Curacao, e cila u garanton lojtarëve sigurinë e të dhënave personale, si dhe vërtetësinë e lojërave. Ndërkohë një faktor i rëndësishëm që duhet përmendur është fakti se Ivibet nuk ofron shërbimet e saj për lojtarët nga USA dhe Mbretëria e Bashkuar.

image

Ndërfaqja e Ivibet

Platforma është e organizuar në 2 seksione kryesore, atë të basteve sportive dhe atë të kazinosë. Fokusi kryesor është i përqëndruar tek bastet sportive, teksa opsionet janë të shumta, si në sportet që ofrohen, ashtu dhe në bonuset për këtë kategori. Gjithsesi, kazinoja nuk mbetet prapa, me mbi 7000 lojëra të ndryshme, nga 100 ofrues prestigjozë software-esh. Përdoruesit mund të kalojnë nga njëra kategori te tjetra duke klikuar tek butoni me 3 pika në shiritin e sipërm të faqes, dhe duke zgjedhur bastet sportive apo kazinonë online. Ndërfaqja e platformës është moderne dhe mjaft intuitive, duke e bërë të lehtë navigimin për përdoruesit.

Ivibet Mobile

Pavarësisht se Ivibet nuk ka një aplikacion të dedikuar për pajisjet mobile, ndërfaqja e web-it funksionon më së miri dhe në pajisjet smartphone. Bastet sportive dhe lojërat e kazinosë janë njësoj të aksesueshme nga telefonat mobile, pavarësisht sistemit të operimit. Kjo do të thotë se lojtarët mund të shijojnë të njejtat lojëra në pajisje të ndryshme, pa qënë nevoja e shkarkimit të një aplikacioni.

Bonusi i mirëseardhjes dhe oferta të tjera

7b457651 1a54 41ab 8f4e 13c8c8e16f2d

Ivibet ka zgjedhur një formulë të thjeshtë përsa i përket bonusit të mirëseardhjes, ku lojtarët mund të zgjedhin mes 2 ofertave kryesore. Bonusi i parë është i vlefshëm për kategorinë e basteve sportive, dhe bëhet fjalë për një ofertë në masën 100%, deri në $150. Oferta e dytë vlen për lojërat e kazinosë online, dhe është gjithashtu një bonus në masën 100%, deri në $100. Me bonusin e kazinosë përfshihen dhe 120 spins falas, në një lojë slot që mund të zgjidhet nga vet lojtari.

Përveç ofertave të mirëseardhjes, Ivibet ofron herë pas here dhe promocione të tjera për lojtarët. Këtu mund të përmendim “Friday Reload” që konsiston në një bonus në masën 50%, deri në $150, dhe është i vlefshëm çdo të premte, si formë për të rimbushur llogarinë. “Casino Slot Race” është një tjetër promocion, ku një lojtari me fat i akordohen $500 si dhe 500 spins falas në një lojë slot, çdo ditë. Kuptohet se për të tërhequr fitimet potenciale nga ofertat e Ivibet, duhen përmbushur dhe kushtet e caktuara, të cilat janë standarte si shumica e platformave të tjera.

Metodat e pagesave

Ivibet ofron një sërë metodash pagese në website-in e saj, ku përfshihen: Visa, MasterCard, Tron, PayDoo, JetOn, Astropay, Flexpin, Bank Transfer etj. Si shumë platforma të tjera në vitin e fundit, Ivibet gjithashtu ka ndjekur trendin e kriptomonedhave, duke i dhënë mundësinë lojtarëve të vendosin baste dhe të luajnë lojëra kazinosh, nëpërmjet valutave kripto. Bitcoin është monedha kryesore që Ivibet suporton, por nuk mungojnë dhe kriptomonedhat e tjera si Dogecoin, Litecoin, Cardano dhe Etherum. Sipas komenteve të lojtarëve, Ivibet gjithashtu proceson mjaft shpejt kërkesat për tërheqjen e fitimeve. ( shume e rendesishme per nje faqe bastesh serioze )

Sportet dhe kompeticionet kryesore

Platforma e basteve sportive në Ivibet i lejon lojtarëve mundësinë të provojnë fatin në disa nga sportet më popullore në botë, ku mund të përmendim: futboll, tenis, basketboll, volejboll, hokej, hendboll, kriket si dhe e-sports. Ndërkohë një opsion mjaft i veçantë është dhe mundësia e lojtarëve për të vënë bast mbi ngjarje politike, apo evenimente të ndryshme televizive.

Përsa i përket kompeticioneve kryesore në Ivibet mund të vini baste në ndeshjet e Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Champions League etj. Gjithashtu, nuk mungojnë kompeticionet prestigjoze të basketbollit si NBA, Euroleague, Eurocup apo WNBA.

Llojet e basteve janë gjithashtu të larmishme, dhe platforma ju ofron mundësinë të kombinoni disa prej tyre në një bast të vetëm. Koeficientët ndërkohë janë mjaft kompetitivë në krahasim me kompanitë rivale. Në Ivibet nuk kishin si të mungonin bastet live, që janë tashmë një standart në të gjitha kompanitë e ngjashme. Sistemi i basteve live funksionon më së miri, pa vonesa, duke siguruar kështu një eksperiencë optimale për lojtarët që duan të provojnë fatin e tyre në evente në kohë reale.

Kazinoja e Ivibet

Kazinoja e Ivibet ofron një alternativë të kompletuar, me lojëra klasike dhe moderne të të gjitha kategorive, për të apasionuarit e kazinosë online. Menu-ja kryesore në këtë kategori është e ndarë në disa nëngrupe, që përfshijnë: lojërat popullore, lojërat e reja, lojërat slot, jackpot, bonus buy dhe lojëra të tjera. Lojërat slot janë një nga kategoritë më të larmishme në Ivibet, me tituj si: Wolf Gold, Win Storm, Big Bass Bonanza, Dig Dig Digger, The Golden Duck, Squidpot, Aztec Mania Bonanza etj.

Ndërkohë, nuk kishin si të mungonin dhe lojërat live. Ivibet u ofron lojtarëve mundësinë të provojnë fatin në lojërat e tyre të preferuar, me dealer-a realë. Lojërat kryesore në kategorinë “live casino” përfshijnë: Roulette, Blackjack, Baccarat, Game Shows dhe Poker, ku 2 nga lojërat më popullore mes lojtarëve janë Casino Stud dhe Caribbean Stud.

Programi VIP

Ivibet shkëlqen dhe kur vjen fjala tek programet VIP. Ashtu si me kategoritë kryesore, kompania ofron dy programe të ndryshme VIP, njëri i dedikuar për kazinonë online, dhe tjetri për bastet sportive. Programi i basteve sportive operon në bazë pikësh, ku lojtarët mbledhin pikë duke provuar fatin në baste të ndryshme, dhe më pas përdorin pikët e grumbulluara për t’i konvertuar në para në llogarinë e tyre në fund të muajit. Programi ka disa nivele, në bazë të pikëve që grumbullohen nga lojtarët.

Ndërkohë, formula e kazinosë VIP konsiston pak a shumë në të njejtën mënyrë. Lojtarët fitojnë 1 pikë për $12.5 të shpenzuara në lojërat e kazinosë. Më pas, këto pikë mund të konvertohen në para në llogarinë tuaj, apo të përdoren për të zbuluar benefite të tjera në programin VIP. Këtu përfshihen më së shumti “free spins” në lojëra të ndryshme slot.

Suporti ndaj klientit

Në rast problematikash apo nevoje për informacion, Ivibet i vjen në ndihmë lojtarëve të saj nëpërmjet dy metodave kryesore kontakti, chat-it live në platformën e vet, si dhe email-it. Për momentin kompania nuk ofron suport nëpërmjet telefonit. Gjithsesi, në faqen e web-it do të gjeni një seksion të plotë me pyetjet më të shpeshta të lojtarëve dhe përgjigjet përkatëse (FAQs). Gjasat janë që shumë prej pyetjeve tuaja të jenë të sqaruara në detaje në këtë seksion.

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Cilat lloje të bastimeve sportive ofron Ivibet?

Ivibet ofron një gamë të ndryshme opsionesh të bastimit në sporte, përfshirë sporte të njohura si futbolli, basketbolli dhe tenisi, dhe sporte më të specializuara si ping-pongu dhe eSport. Platforma zakonisht përditëson ofertat e saj sportive sipas ngjarjeve sportive aktuale dhe tendencave në tregun e bastimeve.

A njihet ligjërisht Ivibet dhe është e sigurt për bastime?

Po! Ivibet ka një licencë të rregullt nga Curacao , e cila garanton sigurinë e lojtarëve si dhe autenticitetin e lojërave që ofron platforma. Ivibet operon në kuadër të strukturave ligjore të nevojshme dhe njihet nga autoritetet e lojërave të fatit të përshtatshme. Ajo përdor kodifikim dhe masa sigurie të standardeve të industrisë për të mbrojtur të dhënat e përdoruesve dhe transaksionet. Gjithmonë verifikoni ligjet dhe rregulloret vendore të lidhura me bastimet online për përputhshmëri.

Në sa gjuhë mund të luaj në Ivibet?

Ndër avantazhet kryesore të Ivibet-it në krahasim me konkurrentët e saj është fakti që platforma mirëpret lojtarë nga e gjithë bota, për shkak të opsionit “shumëgjuhësor”. Faqja e internetit e kompanisë është në dispozicion në: anglisht, frëngjisht, polonisht, greqisht, norvegjisht, japonisht, portugalisht, italisht, spanjisht dhe shumë gjuhë të tjera.

Cilat opsione pagese janë të disponueshme në Ivibet?

Ivibet mbështet metoda të ndryshme pagese, përfshirë kartat kredit/debituese, portofolin elektronik dhe transferimet bankare. Disponueshmëria e opsioneve të veçanta të pagesës mund të ndryshojë sipas rajonit. Depozitat janë zakonisht të menjëhershme, por koha e tërheqjes mund të ndryshojë në bazë të metodës.

A mund të marr pjesë në bastimet në kohë reale në Ivibet?

Ivibet ofron një seksion të plotë të bastimit në kohë reale, që i lejon përdoruesit të bëjnë bastime në ngjarje sportive në zhvillim. Informacioni mbi shërbimet e transmetimit të drejtpërdrejtë nuk është përcaktuar në mënyrë eksplicite në faqen e rezultateve të motorit të kërkimit, por veçoritë e bastimeve në kohë reale janë theksuar si një ofertë kritike e platformës.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Bahigo Sportsbook Details


Mënyrat e depozitimit:
Visa Astropay Bank Transfer Banking Methods Discover E-money Transfer System Jeton Wallet Mastercard Neteller Skrill Visa Debit Visa Electron

Mënyrat e tërheqjes:
Neteller Bank Transfer Banking Methods E-money transfer service Skrill

Limiti i tërheqjes:
$25.000 per week

Shtetet e ndaluara:
United Kingdom Australia USA

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
EN

Monedhat:
EUR BTC Crypto Currency US Dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Ivibet Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★