Pros
 • E licensuar në: UKGC, Denmark Gambling Commission, Sweden Gambling Commission
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino dhe Scratch Cards
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2005
Cons
 • Nuk operon ne USA, Australi dhe disa shtete te tjere
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
karamba baste live

Analizë e Karamba Sports

Karamba Sports është një faqe bastesh dhe është relativisht e re, por me një audience në rritje. Numri i të regjistruarve rritet çdo ditë e më shumë, për shkak të asaj çfarë kjo platforma ofron.

Licensat e Karamba Sports

Karamba operon nën 3 liçensa, të cilat i krijojnë mundësi kompanisë të targetojnë një audiencë të madhe Evropiane. Kompania që mban emrin “Aspire Global International LTD”, është e liçensuar në Mbretërinë e Bashkuar, Danimarkë dhe Suedi, dhe operon disa produkte të tjera, përveç Karamba Sports.

Llojet e basteve

American, Decimal, Fractional janë mënyrat që ju mund të vendosni baste online. Kampionatet më të mëdha janë të pranishme në platformë për të vendosur bastin tuaj të rradhës. 

Sportet në platformë jane:

 • American Football
 • Australian Football
 • Badminton, Basketball, Beach Soccer, Boxing, Chess, Cricket, Cycling, Darts, Floorball
 • Football, Futsal, Gaelic Hurling, Golf, Greyhounds, Handball, Horse Racing, Ice Hockey, MMA
 • Motor Sports, Rugby, Rugby Union, Snooker, Special Bets, Surfing, Table Tennis
 • Tennis, Trotting, Volleyball, Winter Sports, Βaseball

Bonusi Hyrës në Karamba

Një bet falas prej 10 EURO që do të thotë; pasi të depozitoni vetëm 10 EURO, ju mund të luani me 10 EURO të tjera bonus për bastin tuaj. Përdorimi nga telefoni është tepër i favorshëm, pasi platforma e faqes është ndërtuar në mënyrën më të thjeshtë të mundshme. 

Të metat e Karamba janë, fakti që nuk operon në SH.B.A dhe nuk ofron Live Streaming.

Per aplikacionet që ofrojnë ndeshje live lexo artikullin: Aplikacionet më të Mira për të parë ndeshje live

Metodat e pagesave

Sigurisht, siç do kompani tjetër bastesh, edhe Karamba është munduar të ofrojë një gamë të gjerë për depozitat dhe tërheqjet e parave për lojtarët e saj. Listën e plotë e keni në tabelën djathtas ekranit tuaj.

Sherbimi i klientit

Duke qenë se Karamba është pjesë e një rrjeti më të gjerë për Online Casino, atëherë edhe për këtë, platforma kompani premton shërbim ë shpejtë nëpërmjet Live Chat, Telefon apo E-mail.

Karamba Sports – Mashtrim apo jo?

Karamba Sport është pjesë e grupit të kompanive që operojnë në Europë, dhe si e tillë ofron siguri maksimale, për shkak të 3 licensave të forta, të pakrahasueshme me licensat globale, offshore. Mendojmë që të luash baste live në Karamba është tepër e sigurtë.

Karamba Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.5 rating

One Reply to “Karamba Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X