22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2019
Cons
 • Nuk operon ne USA, Australi dhe disa shtete te tjere
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Rishikimi i Megapari Sports

Megapari eshte nje kompani bastesh relativisht e re por impresioni i pare eshte shume pozitiv. E krijuar ne vitin 2019 Megapari ka nje platforme te plote ku ofron disa kategori per lojtaret e saj si: 

Baste Live nga Celulari, per kampionate te ndryshme si Champions League, La Liga apo nga Kampionati Gjerman

 • Live Sports
 • Esports
 • Poker
 • Casino
 • Live Casino
 • Toto
 • Bingo
 • Lotteries
 • 3D Slots 
 • Blackjack
 • Roulette
 • Futboll Europian
 • Basketboll
 • Formula 1
 • Ice Hockey
 • Futboll Amerikan

Licensa ne Megapari

Per shkak te licenses se saj Megapari operon ne 233 vende te botes, duke u regjistruar si offshore company.

Shtetet qe nuk lejohet kjo kompani jane: Germany, USA, UK, France, Turkey, Hungary, Belgium, Poland, Czech Republic, Norway, Australia, Lithuania, Russia

Metodat e pagesave

Metodat e pagesave ne Megapari jane nga me te larmishmet, me te njohurat dhe me te sigurtat online kur per depozitat ofrohen 42 menyra si:

BANK CARDS – VISA, MasterCard

• CRYPTO CURRENCIES , Bitcoin, Litcoin, Dogecoin, Dash, Etherium, Monero, ZCash, GameCredits, Bytecoin, DigiByte, Bitcoin gold, Verge, QTIM, STRATIS, TRON, Ripple, USD Coin, TrueUSD, Paxos Standart Token, Tether, Bitcoin Cash, Chainlink, OmiceGO, Basic Attention Token, Etherium Classic , BitShares

Gjuhet e ofruara ne platforme

Mbi 60 gjuhe do te lehtesojne aktivitetin e lojtareve te regjistruar ku ofrohet edhe gjuha shqip gjithashtu. Procesi i regjistrimit dhe i verifikimit eshte teper i thjeshte, ku nepermjet numrit te celularit ju mund te hapni llogarine fillestare.

Ashtu si dhe kompani bastesh te tjera Europiane edhe Megapari sigurisht ben pjese ne kategorine e atyre kompanive me nje te ardhme te sigurte, pasi e njejta kompani ka ne pronesi disa Casino Online si: Golden Star Casino  apo Webby Slots dhe Gun’s Bet


Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Ç’është Megapari?

Megapari është një platformë në internet që ofron bastime sportive, lojëra të kazinosë dhe lojëra me krupje të nëntoks. Ajo ofron një spektër të gjerë të tregjeve të bastimeve dhe një zgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë për përdoruesit e saj.

A është Megapari e sigurt dhe e ligjshme?

Megapari përgjithësisht konsiderohet e sigurt dhe e ligjshme. Ajo ka një licencë të vlefshme për lojëra të fatit nga Curacao dhe përdor masa sigurie për të mbrojtur të dhënat e përdoruesit. Megjithatë, gjithmonë është e këshillueshme të kontrolloni komentet më të reja të përdoruesve dhe të siguroheni që platforma të përmbushë rregulloret e lojërave të fatit në juridiksionin tuaj.

Si mund të krijoj një llogari në Megapari?

Për të krijuar një llogari, shkoni në faqen e internetit të Megapari, klikoni “Regjistrohu,” plotësoni informacionin e kërkuar, zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim, dhe ndiqni udhëzimet në ekran për të përfunduar regjistrimin.

Cilat metoda depozitimi janë të disponueshme në Megapari?

Megapari ofron disa metoda depozitimi, përfshirë kartat e kreditit/debitit, portofolin dixhital, transferimet bankare, dhe kriptovalutat. Disponueshmëria e këtyre metodave mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes.

A është Megapari i disponueshëm në pajisjet mobile?

Po, Megapari mund të aksesohet përmes një shfletuesi ose duke shkarkuar aplikacionin Megapari për një përvojë më të lehtë në smartphone ose tabletë.

Si mund të kontaktoj shërbimin e klientit të Megapari?

Shërbimi i klientëve është i disponueshëm përmes chat-it në kohë reale, email-it dhe një formular kontakti në faqen e tyre të internetit. Chat-i në kohë reale është zakonisht mënyra më e shpejtë për të marrë ndihmë.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Megapari Sports Details


Mënyrat e depozitimit:
Rapid Transfer B-Pay Bitcoin BitShare Ecopayz Epay Etherum Jeton Wallets Litcoin Multibanco Neteller Pay4Fun Paysafecard Perfect Money Siru Mobile Skrill Zcash

Mënyrat e tërheqjes:
BitCoin Maestro Mastercard Neteller Skrill Visa Visa Debit

Shtetet e ndaluara:
Germany Australia Belgium Czech Republic France Hungary Lithuania Norway Poland Russia Turkey United Kingdom USA

Licensat:
Curacao eGamin

Gjuhët e ofruara:
EN AL DK ES GR IT NE NO SU TR
Official Megapari Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★