Pros
  • E licensuar në: Costa Rica
  • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
  • Krijuar me 2014
  • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
  • Nuk operon në France, Australi dhe disa shtete të tjera
  • Nuk ofron LIVE STREAMING
  • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
  • Ankesa per vonesat e fitimeve
my bookie home page

Rishqyrtim i MyBookie

MyBookie është një nga kompanitë e reja të basteve sportive, por ka ditur rë ndërtojë shpejt reputacionin e saj dhe tani është një prej faqeve më konkurruese. Kjo gjë ka ardhur falë metodave të sigurta të depozitave, pagesave të shpejta dhe shërbimit të besueshëm të klientit. Edhe pse MyBookie përqëndrohet kryesisht tek NFL, MLB, NBA, NHL, ata kanë arritur ta zgjerojnë ofertën e tyre duke përfshirë edhe turnetë ndërkombëtarë të golfit, bastet e futbollit në SHBA, madje edhe Tour de France.

Edhe seksioni i garave dhe kazinosë janë impresive. Mund të gjenden të gjitha koeficientët për garat me kuaj dhe gjithashtu edhe gjithë lojërat e fatit online që priten të gjenden në një kazino. Duke qenë se MyBookie ofron një eksperiencë mjaft të sigurt dhe me shumë mundësi për të fituar, është një website mjaft i mirë edhe për bastvënësit fillestarë.

Bonuset në Mybookie

Tek MyBookie ofrohen shpesh bonuse apo kode promocionale për tu dhënë një shtysë më shumë lojtarëve. MyBookie ofron një bonus prej 50% që mund të shkojë deri në 1000$ për depozitet e reja. Kjo do të thotë se nëse depozita juaj e parë është 1000$, ju do të nisni të vendosni baste me 1500% në llogarinë tuaj.

Opsionet e depozitimit

Për fat të mirë industria e basteve ka arritur në pikën ku shumica e siteve nuk pranojnë vetëm karta Visa apo Master Card, por edhe Bitcoin. E njëjta gjë vlen edhe për MyBookie. Gjithashtu ata pranojnë tranferta cash nga personi në person, eChecks, dhe ACH. Nëse asnjë prej këtyre nuk funksionon  ju mund të telefononi shërbimin e klientit dhe ata do tju ndihmojnë për të gjetur një mënyrë që ju të keni mundësi të luani.

MyBookie garanton sigurinë tuaj me të gjitha transaksionet të mbrojtura me anë të enkriptimit standart të industrisë. Ata ju dërgojnë një e-mail konfirmimi pas cdo depozite të sukseshme, gjë e cila ju ndihmon të keni të dhënat e cdo transaksioni.

Bastet nga pajisjet e tjera

Website i MyBookie është mjaft mirë i ndërtuar dhe mjafton të logoni dhe në pak sekonda do të keni mundësinë të vini baste për skuadrat tuaja të preferuara. Edhe nëse ndodh që tju shfaqen probleme duke përdorur versionin mobile të website, sërish shërbimi i klientit është gati tju ofrojë zgjidhje. MyBookie është nga të paktat kompani online që ju jep mundësinë të telefononi një përfaqësues dhe të vendosni baste nëpërjet telefonit. Ky është një indikator i qartë sesi kanë arritur të bashkojnë elementët modern me ato klasike të vendosjes së basteve.

Baste Sportive Live

MyBookie ofron baste sportive live për sportet kryesore duke përfshirë NFL,MLB, tenis dhe UFC. 

MyBookie Details

Mënyrat e depozitimit:
Mënyrat e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
3.5 rating

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X