Pros
 • E licensuar në: MGA
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2002
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
lloto live

Lloto live në Nordic Bet

Nordic Bet është një kompani që ofron: lloto live, baste live, live streaming dhe një platformë me dhjetëra sporte të ndryshme. Ajo u krijua në vitin 2002 dhe më vonë u ble nga Betsson Group.

Me një liçensë në Maltë, ajo është një nga liderët e tregut Skandinav. Faqja e basteve ka një dizajn të thjeshtë dhe lehtësisht të perceptueshëm. Ajo ofron mbi 35 sporte, ku përfshihen edhe kampionatet e sporteve në Skandinavi. Nëpërmjet platformës Live, lojtarët dhe tifozët mund të shikojnë ndeshjen dhe njëkohësisht mund të vendosin betin e tyre të rradhës.  

Pagesat në Nordic Bet

Gjatë proçesit të vendosjes së skedinave dhe basteve, lojtarët presin të fitojnë dhe sigurisht të tërheqin paratë e tyre,kështu që kompania premton pagesa të shpejta drejt llogarisë tuaj.

Maksimumi brenda 24 orëve, ju merrni pagesën drejt Skrill ose Neteller. Ndërsa për llojet e tjera të pagesave mund të zgjasë deri në 5 ditë, pasi krijohen vonesa nga palë të treta, si proçesorët e kartave të kreditit ose debitit apo transfertat bankare.

Bonusi hyrës në Nordic Bet

Promocioni fillestar për lojtarët e rinj është 10 Dollarë apo Euro. Bonusi i mirëseardhjes ndryshon nga shteti në shtet, megjithatë vlen të përmendet që për shqiptarët e Gjermanisë do të ketë një bonus prej 20$, dhe për shqiptarët që jetojnë në Zvicër bonusi shkon deri në 50$.

Në këtë platformë nuk mund të luani vetëm lloto live, por edhe produkte të tjera si Kazino, Poker, Sporte Virtuale etj.Dhe, këto lojëra mund t’i luani nga: Telefoni, Lap-topi, Tableti, Desktopi apo Aplikacioni që ofron Nordic Bet.

Sportet që mund të vendosni lloto live në Nordic Bet janë të kategorive të ndryshme:
 • Futboll Amerikan
 • Australian Football
 • Badminton, Bandy
 • Basketball
 • Boxing
 • Cricket
 • Cycling
 • Darts
 • Entertainment
 • Floorball
 • Football European
 • Formula 1
 • Futsal
 • Gaelic Hurling
 • Greyhounds
 • Handball
 • Ice Hockey
 • MMA
 • Martial Arts
 • MotoGP
 • Motor Sports
 • Motorbikes
 • Olympic Games
 • Pesapallo
 • Politics
 • Rugby
 • Rugby Union
 • Special Bets
 • TV, Tennis
 • Trotting
 • Volleyball
 • Winter Sports
 • Βaseball

Sigurisht qe keto mund ti luani nga: Telefoni, Lap-topi, Tableti, Desktopi apo Aplikacioni qe ofron Nordic Bet.

Nordic Bet jane sponsor zyrtar i kampionatit Danez te futbollit.

Nordic Bet – Mashtrim apo jo?

Nordic Bet ka eksperiencën e duhur dhe licensën e duhur për të garantuar një siguri maksimale për anëtaret e faqes. Mund të themi me siguri që Nordic Bet është një nga faqet e basteve më të sigurta për të luajtur online.

Nordic Bet Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.5 rating

One Reply to “Nordic Bet”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Tornadobet Sportsbook
Tornadobet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

LSBet Sportsbook
LSBet Sportsbook

100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë!

bet365

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X