22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, Casino dhe Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2016
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
Pin up sports
Platform pin up sports

Pin up Bet

Vajzat gjysem te zhveshura ju ftojne ne aventuren tuaj

Pin Up Bet është një kompani relativisht e re, e cila konkuron fuqishëm sa i përket koeficientëve dhe skedinave sportive. Ne kemi bërë një analizë të hollësishme për të parë çfarë konkretisht ofron kjo faqe.

Temën grafike kryesore të platformës kompania e ka marrë nga Amerika e gjysmëshekullit të njëzetë, ku femrat gjysmë të zhveshura u bënë kult. Ato përdoreshin si fotografi të varuara nëpër reklama televizoni apo në fotografi të hyrjeve të lokaleve dhe gjithashtu të filmave të kohës. Pra, ishte një trend i asaj kohe, ku njerëzit mrekulloheshin nga hiret femërore dhe kjo krijonte tërheqje të audiencës. 

Platforma e Pin Up Casino dhe Sports është e thjeshtë dhe tërheqëse, lojtarët thjeshtësisht mund të navigojnë dhe të zgjedhin lojën apo shërbimin që ofron Pin Up.

Çfarë tjetër ofron Pin Up Bet?

Pin Up Bet në platformën e saj ka të listuar sportet më të njohura, eventet më të mëdha sportive, politikën Amerikane apo Angleze, baste për lojërat Counter Strike.

Lista e basteve më popullore online që ofrohet në Pin Up Bet:

 • Futboll amerikan
 • Tenis
 • Futboll Europian
 • Voleyboll
 • Hanboll
 • Politikë (kryeministri i ardhshëm i Anglisë, ose kush do të jetë presidenti i rradhës në SH.B.A. )
 • E-Sports ( Lojrat Counter Strike etj.)

Të tjera opsione që ofron platforma Pin Up Bet

Në platformë ofrohen: Rezultate live, kalendari i ndeshjeve, multi-bet, baste para fillimit të ndeshjes, Cashout Option (tërheqja nga basti), një opsion fantastik për lojtarët. Lexoni artikullin që kemi shkruar posaçërisht për këtë opsion shumë të njohur të kohëve të fundit këtu.

Shërbimi i klientit

Në Pin Up Bet mund të komunikohet nëpërmjet mënyrave më të njohura të komunikimit, si live chat apo e-mail. Mjafton të keni njohuri minimale të anglishtes, madje në shumë raste ata përdorin google translate dhe mund t’ju përgjigjen për çdo paqartësi edhe në gjuhen shqipe.

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Çfarë është Pin-Up Casino?

Pin-Up Casino është një platformë kazino online që ofron një varietet lojërash, duke përfshirë slotet, lojërat e tavolinës, lojërat me tregtarë live dhe më shumë. Njihet për zgjedhjen e saj të ndryshme të lojërave nga ofrues të ndryshëm softuerësh dhe ndërfaqen e përdoruesit.

Si të regjistrohem për një llogari në Pin-Up Casino?

Për t’u regjistruar në Pin-Up Casino, vizitoni faqen e tyre të internetit dhe ndiqni procesin e regjistrimit. Ky proces zakonisht përfshin dhënien e detajeve personale si emri juaj, emaili dhe data e lindjes dhe krijimin e një emri përdoruesi dhe fjalëkalimi.

Cilat metoda depozitimi janë të disponueshme në Pin-Up Casino?

Pin-Up Casino zakonisht mbështet metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë kartat e kreditit/debitit, portofolët elektronikë, transferimet bankare dhe ndonjëherë edhe kriptomonedhat. Disponueshmëria e këtyre metodave mund të ndryshojë në bazë të vendndodhjes së lojtarit.

A ka ndonjë bonus apo promovim në Pin-Up Casino?

Pin-Up Casino shpesh ofron bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe ata ekzistues. Këto mund të përfshijnë bonuse mirëseardhjeje, rrotullime falas, bonuse përputhje depozitash dhe programe besnikërie. Është thelbësore të lexoni termat dhe kushtet për çdo ofertë.

A është e sigurt dhe e rregulluar Pin-Up Casino?

Pin-Up Casino zakonisht është e licencuar dhe e rregulluar nga autoriteti i lojërave të fatit të Curacaos, duke siguruar sigurinë, sigurinë dhe drejtësinë e operacioneve të saj. Megjithatë, lojtarët duhet të verifikojnë statusin aktual të licencës së kazinosë dhe të konsiderojnë ligjet lokale të bixhozit përpara se të luajnë.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Pin up Bet Details


Mënyrat e depozitimit:
Mastercard Neteller Skrill Visa Visa Debit Visa Electron

Mënyrat e tërheqjes:
MasterCard Neteller Skrill Visa Visa Debit Visa Electron

Limiti i tërheqjes:
$2500 per week

Shtetet e ndaluara:
USA United Kingdom

Licensat:
Curicao eGaming

Gjuhët e ofruara:
EN

Monedhat:
EUR Pound US Dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Pinup Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★