22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • Krijuar më 2019
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Ofron No Deposit Bonus
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofron depozita me Bitcoin
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
 • Nuk ofron No Deposit Bonus

Rishikimi i Reloadbet

reloadbet home page

Ndërfaqja dhe navigimi – ReloadBet

Ndërfaqja e ReloadBet nuk ka shumë ndryshime nga platformat e tjera të ngjashme që ofrojnë këtë shërbim. E vetmja diferencë është se në faqen kryesore, lojtarët nuk do të gjejnë direkt kompeticionet dhe eventet sportive, por një informacion informues mbi bonuset që ReloadBet ofron. Për të naviguar tek seksioni i basteve sportive, duhet të klikoni tek shiriti kryesor në krye të faqes, tek i cili mund të gjeni dhe butonat që ju çojnë tek eventet live, kazinoja e ReloadBet, sportet virtuale, si dhe promocionet. 

Faqja e basteve sportive përmban një shirit me sportet dhe kompeticionet më popullore në të majtë, ndërkohë që në mes të faqes gjendet informacion më i detajuar për eventet popullore, si dhe ato që selekton përdoruesi. 

Ndërkohë, seksioni i kazinosë është i ndërtuar mjaft thjeshtë, në formën e kuadratëve me tituj lojërash nga më të ndryshmit. Diçka e rëndësishme që duhet nënvizuar për ReloadBet është se faqja ka momentalisht 2 adresa (domain-e) aktive, reloadbet8.com dhe reloadbet12.com, të dyja zyrtare dhe të konfirmuara se i përkasin kompanisë.

A ofron Reload Bet një aplikacion mobile?

Jo, për momentin ReloadBet nuk ofron një aplikacion për iOS apo Android. Megjithatë, faqja online është e optimizuar që të funksionojë në mënyrë perfekte dhe në pajisjet mobile. Kjo do të thotë se ju mund të vendosni baste dhe të luani lojërat e kazinosë nga smartphone-i juaj, njësoj si në desktop.

Si të regjistrohesh në ReloadBet?

Procesi i regjistrimit në ReloadBet është mjaft i thjeshtë dhe mund të mbyllet brenda disa minutave. Mjafton të ndiqni hapat e mëposhtëm:

 1. Klikoni butonin me mbishkrimin “Join” që gjendet djathtas në cepin e sipërm të faqes kryesore.
 1. Plotësoni të dhënat personale duke u siguruar që mos të harroni asnjë nga fushat e kërkuara.
 1. Pasi keni plotësuar të gjitha fushat, shenjoni kuadratin e vogël për të konfirmuar se keni lexuar dhe pranuar politikat e privatësisë, si dhe jeni dakord për përpunimin e të dhënave tuaja personale.
 1. Vendosni kodin “YOUR-CODE-ELIS” tek fusha e kodit promocional për të përfituar ofertën e mirëseardhjes së ReloadBet. 
 1. Klikoni butonin “Register” për të përfunduar procesin. Ju do të njoftoheni shumë shpejt nëpërmjet email-it nga stafi i ReloadBet, për hapjen e llogarisë tuaj.

Bonusi i mirëseardhjes në ReloadBet

Reloadbet bonus page
Reloadbet bonus page

ReloadBet ofron një bonus mirëseardhjeje mjaft të mirë për të gjithë lojtarët e rinj. Me një depozitë minimale prej $20 ju kualifikoheni automatikisht për ofertën e mirëseardhjes, e cila konsiston në një bonus në masën 100%, me vlerë deri në $120. Bonusi do të bëhet i vlefshëm në llogarinë tuaj, vetëm pasi të keni luajtur shumën fillestare të depozituar, në evente me koeficient 1.50 ose më të lartë. Për të tërhequr fitimet potenciale nga bonusi, ju duhet të luani të paktën 10 herë paratë e fituara, në evente me koeficient më të madh se 1.80.

ReloadBet – Bonusi i kazinosë

Përveç bonusit të mirëseardhjes për kategorinë e basteve sportive, ReloadBet ofron dhe një bonus tjetër, për të gjithë lojtarët që bëhen pjesë për herë të parë e kazinosë online. Oferta konsiston në një promocion në masën 100%, deri në $300. Për t’u kualifikuar për bonusin mjafton të depozitoni minimalisht $20 në llogarinë tuaj. Për të përfituar fitimet potenciale nga paratë e ofertës, ju duhet të luani të paktën 25 herë në lojëra të caktuara kazinoje. Këtu përfshihen shumica e lojërave slot. Kjo duhet të ndodhë brenda 30 ditëve nga aktivizimi i bonusit.

Sportet dhe kompeticionet kryesore sportive

ReloadBet ofron një listë të gjatë me sporte ku lojtarët mund të provojnë fatin e tyre. Opsioni kryesor është futbolli, teksa shumica e eventeve i përkasin kësaj kategorie. Megjithatë, ju mund të vini bast dhe në sporte të tjera si: basketboll, volejboll, tenis, bejsboll, hokej, futboll amerikan, kriket, boks, UFC/MMA, golf etj. Sportet elektronike, ose ndryshe e-sports janë gjithashtu një kategori më vete.

Kompeticionet kryesore, që mbartin dhe numrin më të madh të eventeve në ReloadBet janë:

 • Champions League
 • Europa League
 • Conference League
 • La Liga
 • Premier League
 • Bundesliga
 • Serie A
 • E-Sports

Sipas ReloadBet, faqja ofron deri në 20,000 evente unike në kohë reale çdo muaj, me mbi 50 lloje bastesh për event. Megjithatë, numri i basteve për event duket më i vogël në realitet, teksa vetëm eventet që i përkasin kampionateve kryesore ofrojnë këtë gamë të gjerë opsionesh për baste.

A mund të ndjek ndeshje në kohë reale në ReloadBet?

Fatkeqësisht ReloadBet ende nuk suporton opsionin e transmetimit live të eventeve. Lojtarët mund të orientohen nga grafikat vizuale, për të ndjekur momentet kyçe të eventeve në kohë reale, dhe për të vendosur baste mbi to.

Kazinoja e ReloadBet

Kategoria e kazinosë në ReloadBet përfshin një game mjaft të gjerë lojërash, dhe mundësi të pafundme argëtimi për lojtarët. Lojërat e tavolinës, ato slot dhe lojërat live janë kategoritë kryesore. Lojtarët mund të kërkojnë për titujt e tyre të preferuar nëpërmjet opsionit të kërkimit, duke qënë se ReloadBet ende nuk ofron një mënyrë për të ruajtur lojërat e preferuara.

Lojërat e tavolinës përfshijnë ato klasike si ruletë, blackjack, baccarat dhe poket. Këto lojëra vijnë dhe në variacionet e tyre moderne, si në rastin e blackjack, ku lojtarët mund të luajnë versionin klasik por dhe tituj të tjerë si VIP Blackjack, Vegas Single Deck Blackjack apo Atlantic City Blackjack.

Slotet gjithashtu janë mjaft popullore, teksa ReloadBet ofron një numër të pafundëm titujsh modernë dhe klasikë. Mes tyre mund të përmendim:

 • Book of Fate
 • Trojan Kingdom
 • Tokens of Fortune
 • Quick Cash
 • Golden Blitz
 • Hot Pepper
 • Amazon Kingdom etj

Kazinoja live ndërkohë ofron një eksperiencë mjaft autentike për lojtarët. Në këtë seksion do të gjeni tituj nga Evolution Gaming dhe Betsoft. Lojtarët mund të luajnë lojërat klasike të kazinosë si ruletë, baccarat dhe poket në kohë reale. Të gjitha këto lojëra transmetohen në kualitetin më të lartë audio-viziv. Disa nga titujt më popullorë në këtë kategori janë: Wheel of Fortune, Football Studio, VIP Blackjack Live dhe Cash or Crash.

Përkrahja për Lojërat Mobile

Kazinoja Online Reloadbet klasifikohet si “loje të menjëhershme” dhe nuk ka nevojë për shkarkim. Për të luajtur lojërat, vetëm një shfletues interneti (PC, iPad, Android dhe iOS) është i nevojshëm. Përsëri, aplikacioni nativ Reloadbet nuk ekziston, kështu që mos humbni kohë duke kërkuar faqen e shkarkimit. Gjithashtu, faqja është koduar duke përdorur HTML5, kështu që versioni mobil është i kompatibël me shfletuesit mobilë. Kazinoja mund të përdoret ende në smartphone pa nevojë për asnjë aplikacion.

Metodat e pagesave

ReloadBet ofron një sërë metodash pagese që lojtarët të depozitojnë dhe tërheqin fitimet nga llogaria e tyre. Këtu përfshihen metodat më klasike dhe popullore, por dhe ato moderne si kriptomonedhat, më saktësisht Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum. Depozita minimale që lojtarët mund të bëjnë në llogarinë e tyre varet nga metoda e zgjedhur e pagesës, por ajo varion nga $10 deri në $20. Opsionet kryesore përsa i përket pagesave janë:

 • Visa
 • Mastercard
 • Paysafe Card
 • Skrill
 • AstroPay
 • Neosurf
 • Multibanco
 • EcoPayz
 • Rapid Transfer etj

Suporti ndaj klientit

Suporti ndaj klientit është një tjetër pikë mjaft e fortë që diferencon ReloadBet nga konkurrentët. Platforma ofron suport të vazhdueshëm gjatë gjithë ditës, në çdo ditë të javës, pra 24/7. Ju mund të kontaktoni shumë shpejt me një operator duke përdorur chat-in live në faqe. Gjithashtu mund të përdorni dhe adresën e email-it të vënë në disponim nga ReloadBet. Faqja ofron dhe një seksion me pyetje të shpeshta dhe përgjigjet e tyre përkatëse, ku do të gjeni zgjidhjen e shumë problematikave të zakonshme.

A është ReloadBet një faqe e sigurtë?

ReloadBet është padyshim një faqe e sigurtë. Platforma online operon mbi një sistem SSL, që nënkupton se të gjitha të dhënat sensitive të përdoruesëve janë të enkriptuara. Këtu përfshihet sigurisht dhe çdo informacion në lidhje me pagesat. Kompania zotëron një licensë të rregullt nga autoriteti i lojërave në Curacao, gjë që siguron lojtarët mbi vërtetësinë e lojërave dhe mundësive për të fituar. Në të njejtën kohë, të gjitha lojërat e kazinosë ofrohen nga prodhues mjaft prestigjozë në industri, që vërteton dhe njëherë standartin e lartë të ReloadBet kur vjen fjala te siguria dhe loja e ndershme.

Si të Hapni një Llogari ReloadBet?

Është e thjeshtë të krijoni llogarinë Reload Bet. Faqja e regjistrimit mund të ndahet në dy seksione. Seksioni me Detajet Personale përfshin emrin, gjininë, adresën, adresën e emailit dhe numrin e telefonit. Seksioni “Cilësimet e Llogarisë” ka një fjalëkalim të përdoruesit dhe një monedhë të preferuar. Ju duhet të jepni një kopje të pasaportës suaj ose dokumentacionit të identifikimit tjetër për t’u dorëzuar në këtë formular. Reloaded Bet bën kontrolle të identitetit dhe sigurisë për të konfirmuar identitetin e përdoruesit. Moskujdeset mund të çojë në probleme të rënda.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

ReloadBet Details


Mënyrat e depozitimit:
Neteller Astropay Bitcoin E-money Transfer System Paysafe Card Skrill Visa Visa Debit Visa Electron

Limiti i tërheqjes:
$25.000 per week

Shtetet e ndaluara:
Cyprus China Curacao Czech Czech Republic Denmark France Germany Iran Iraq Ireland Israel Italy Lithuania Myanmar North Korea Panama Philippines Russia Sudan Turkey Ukraine United Kingdom US Virgin Islands USA Uzbekistan Vietnam Yemen

Monedhat:
BTC EUR US Dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★