Pros
 • E licensuar në: MGA,UKGC
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 1999
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, Italy dhe disa shtete të tjera
 • Mban komision për depozitat me kartë krediti
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Skedina dhe ndeshje live në Bwin, kompania lider në Evropë

Bwin është një kompani që ofron baste live, skedina dhe ndeshje nga kampionatet dhe eventet sportive më të njohura në botë.

Bwin ofron 3 lloj zbavitjesh kryesore në platformën e saj:

 • Kazino
 • Baste Sportive
 • Poker

E krijuar në vitin 1999, kjo kompani bastesh nga Austria fillon aktivitetin e saj me një kazino online të blerë, “ PartyGaming”, dhe më pas plotëson platformën e saj duke zgjeruar shërbimet me baste live dhe poker.

Gjithashtu, Party Poker ka qenë një ndër platformat më të zhvilluara të pokerit online. Në vitin 2011 ata kaluan në pronësi të “GVC Holdings”, pas një lufte me “888 Holdings”, për të marrë pronësinë e kompanisë. Edhe në ditët e sotme Party Poker operon nën ombrellën e GVC Holdings. Me pothuajse 25 milion lojtarë të regjistruar dhe me këto produkte, BWIN garanton një eksperiencë të mahnitshme për lojtarët e rinj.

Platforma e perdoruesit për bastet online

skedina dhe ndeshje

Shumë skedina dhe ndeshje futbolli, por jo vetëm, ju mund t’i kontrolloni në platformën e Bwin, e cila është shumë e thjeshtë për t’u përdorur. 

Gjithashtu, menuja e Bwin ofron: 

 • Baste për kampionatet më të mëdha botërore
 • Baste Live
 • Lojëra virtuale me transmetim live
 • Kazino
 • Jackpots 
skedina dhe ndeshje

Shërbimi i klientit për skedina dhe ndeshje online në Bwin

Çuditërisht, Bwin nuk ofron shërbim 24 orë për klientët që vendosin skedina dhe që duan të kontrollojnë qindra ndeshje që zhvillohen live në çdo moment për kampionatet e ndryshme. Megjithatë, Bwin mbetet një kompani e fortë bastesh me koefiçiente të lartë dhe me alternativa bastesh. Gjithashtu, në Bwin ofrohet opsioni “Cashout”.

Transaksionet monetare ne Bwin

Në varësi të vendit ku jetoni, Bwin ofron monedha të ndryshme dhe opsione të ndryshme pagese, duke filluar nga kartat e kreditit deri tek e-Wallet, proçesorët e pagesave si Neteller apo Paypal.

Për depozitat me karta krediti apo debiti kompania nuk mban komision, por për transaksionet me Paypal ose Neteller mbahet 3% komision.

Bonuset dhe ofertat per baste ne Bwin

 • Lojtarët e rinj përfitojnë një bonus prej 100% deri në 30$ për depozitën e tyre të parë.

Gjithashtu, në Bwin ka një bet falas, por vetëm për lojtarët të cilët nuk janë regjistruar ndonjëherë në asnjë nga faqet e kompanisë si: Sport, Kazino apo Poker. Për ata që jetojnë në Austri, Gjermani dhe Luksemburg, Bwin oron 100% bonus deri në 100$.

Limitet e transaksioneve dhe mbrojtja e lojtarit

Bwin nuk ofron limite të larta basti. Për ata lojtarë që mendojnë të vendosin skedina dhe ndeshje live me bet mbi 100$, Bwin nuk është vendi i duhur.  

Shumë lojtarë që duan të fitojnë shuma të mëdha, kërkojnë këto lloj kompanish, por Bwin ka standartet e saj dhe sigurisht mbron konsumatorin e shërbimit, ndryshe nga kompanitë e basteve që operojnë në Shqipëri, të cilat nuk kanë asnjë lloj rregullore. Edhe nëse e kanë, nuk e respektojnë atë, duke mos përcaktuar një limit shume.

A është Bwin mashtrim apo jo?

Bwin është një kompani e njohur bastesh, me dy licensa të rëndësishme, në UK dhe Maltë. Kjo tregon që kompania është tashmë e konsoliduar. Mendojmë që është tepër e sigurtë të luani në Bwin.

Bwin Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.8 rating

One Reply to “Bwin Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X