Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2016
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi United Kingom, Italy
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
Sportsbet.io

Sportsbet dhe baste me bitcoins

Sportsbet.io është një nga faqet më në emër në industrine e bixhozit dhe lojërave të fatit online që ofron baste me bitcoins dhe bazuar teresisht në cryptocurrency. ( Bitcoins, Ethereum etj )

Pikat e forta te Sportsbet.io

Platforma për baste me bitcoins

Infrastrukturë e thjeshtë dhe komode për të zgjedhur ndeshjet tuaja të preferuara. Shumë lloje bastesh në sporte të ndryshme. Promocione javore dhe mujore në ndeshje të vecanta, pjesë e kampionateve më të ndjekur. 

Sportsbet.io lejon përdoruesit të vendosin baste e tyre në mënyrë anonime, duke krijuar një llogari në sekonda. Platforma mbulon të gjitha kategoritë kryesore sportive, përfshirë:

 • Basketbollin
 • Futbollin Amerikan, Hendbollin
 • Futbollin, Volejbollin
 • Sportet e Dimrit, Tenis, Çiklizëm, Kriket, Snooker, Hokej mbi akull, Motorsports
 • Rugby, Bandy, Darts dhe madje edhe e-sports.
 • Lojtarët në Sportsbet.io mund të vendosin bastet në turnetë dhe ligat e njohura si NBA, NHL, NFL, English Premier League, Spanja Primera Division, Soccer Italy Series A dhe më shumë.

Licensa e Sportsbet.io

Kompania ka një licensë të rregullt lëshuar nga qeveria e Curacao dhe me këtë licensë ka të drejtë të operojë në shumë shtete të botës, me një limit të vogel për UK, USA, ITALY dhe disa shtete të tjera.

Lojrat në Sportsbet.io

Përvec mundësisë për baste me bitcoin, lojtarët e regjistruar mund të luajne lojra kazino si Slot Machines, Lojra me Shtata, Lojra Tavoline si: Roulette apo Poker. Kompania operon gjithashtu një kazino online me një numer të madh software të lojrave ku dhe eksperienca e perdoruesve e specifikuar per kazino, eshte akoma më e lartë dhe mbresëlënëse. 

Promocionet dhe bonusi 

Sportsbet.io në krahasim me kompanite e tjera nuk ka bonus hyrës, por ka nje numer të madh ofertash javore në menyrë të rregullt, ndaj lojtarët kanë mundësi të provojnë një eksperiencë të larmishme dhe të ndjehen të tunduar për të luajtur më shumë.

Sherbimi i klientit

Kompania ka në dispozicion Live Chat, E-mail si dhe numër telefoni për të kontaktuar.

Sportsbet.io – Mashtrim apo jo?

Sportsbet.io është një kompani që targeton lojtarët që duan të luajnë me bitCoins dhe cryptocurrency, dhe si e tillë nuk ka ankesa që ia vlen të përmendet. Fakti që ata janë partnerë zyrtarë të Arsenal FC, Southampton FC, apo Watford FC na ben të besojmë që janë kompani të sgurta bastesh, serioze, dhe lider sa i përket depozitave me bitCoin.

Ne e konsiderojmë të sigurtë regjistrimin në këtë kompani bastesh me bitCoin.

Sportsbet.io Details

Mënyrat e depozitimit:
Mënyrat e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
4.8 rating

One Reply to “Sportsbet.io”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

22bet sports, kompania më e mirë për 2020, koeficientët më të lartë treg, pranohen depozita me bitCoins!!!!

X