22bet

  • E-Sports Live Streaming, FIFA, League of Legends!
  • 27 lloje sportesh, baste live
  • Tërheqje parash pa komision
  • Live streaming
100% deri në $122 Bonusi i Regjistrimit
22bet Screenshot
22bet

Rusia pas 1xbet krijon nje tjeter platforme konkuruese ne tregun a basteve sportive, 22bet

Ajo cfare 22bet po mundohet te krijoje eshte nje baze e gjere lojtaresh te apasionuar pas basteve sportive dhe pas argetimit te lojrave te fatit online. Ne platformen e 22bet do te gjeni jo vetem baste live, ne pothuajse 27 sporte te ndryshme por edhe Casino apo Live Casino, Poker ose Forex Trade. Mundesite per te vene bast live jane pothuajse te pafundme me teknologjine e sotme.

Platforma e 22bet

Pervec basteve kompania ofron edhe disa produkte shtese ku Kazinoja mban vendin kryesor.

22bet

22 bet ka nje platforme te thjeshte per perdoruesit e celularit apo tabletit, dhe nepermjet ngjyres jeshile qe dominon ju mund te zgjidhni opsionet tuaja te basteve apo nenprodukteve qe kompania e basteve ofron.

22bet

Metodat e pagesave

Ashtu si edhe partnerja e tyre 1xbet edhe 22bet ka mundesi pafund pagesash duke filluar nga Kartat e kreditit dhe Debitit dhe duke vazhduar me Neteller apo Skrill. Gjithashtu Paypal eshte nje opsion per lojtaret e regjistruar vetem se varet nga vendi ku jeni regjistruar. Nder menyrat me te perdorura ne bote jane Neteller dhe Skrill, dy portofolet me te mira sot per sot duke ruajtur detajet e kartave tuaja. Per depozitat me Neteller apo Skrill mund te informoheni KETU

Promocionet e 22bet

22bet ofron nje bonus deri ne $122 prej 100% dhe gjithashtu nga komentet e lojtareve kompania ofron bonuse dhe promocione javore pa fund. Kjo tregon qe stafi eshte duke bere nje pune cilesore sa i perket atraksionit qe krijon per lojtaret e regjistruar. 

Baste live ne sportet e ofruara

American Football, Australian Football, Bandy, Basketball, Beach Soccer, Biathlon, Bowling, Boxing, Chess, Cricket, Cross county Skiing, Crossfit, Curling, Cycling, Darts, Entertaiment, Entertainment, Figure Skating, Floorball, Football, Formula 1, Futsal, GAA Football, Golf, Greyhounds, Handball, Horse Racing, Ice Hockey, MMA, Martial Arts, MotoGP, Motor Sports, Netball, Olympic Games, Pesapallo, Rugby, Rugby Union, Speedway, Surfing, Swimming, TV, Table Tennis, Tennis, Triathlon, Trotting, Volleyball, Water Polo, Winter Sports, Βaseball

Sherbimi i klientit

Kompania nuk ka shume kohe ne treg ndaj i japim nje mundesi me shume ne rast se keni ankesa per vonesat e tyre, sidomos ne fundjave

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!