Spin Sports

 • Casino, Sports, Poker
 • Deri në $200 Bonus Falas
 • Koefiçentë agresivë dhe shumë lloj bastesh
 • Baste live nga: Telefon, Tablet, PC
100% deri në $200 Bonusi i Regjistrimit
Spin Sports Screenshot
Spin Sports

Bast live në Spin Sports

Spin Palace, që tashmë ofron edhe bast live, është një kazino online e themeluar në vitin 2001 dhe është licensuar nga Autoriteti i Lojrave të Maltës. Kjo kompani, kohët e fundit ka bërë një rinovim të plotë të faqes së internetit dhe ka shtuar në faqen e saj një seksion të basteve sportive, nën emrin Spin Palace Sports. Si vlerësohen këto baste sportive dhe cilat janë eventet dhe kuotat që ato ofrojnë për bast live?

Faqja e internetit

Seksioni i basteve sportive është i bashkangjitur në faqen kryesore të kazinosë. Klientët mund të zgjedhin midis kazinove, kazinove live dhe bast live në krye të faqes në opsionin e menusë.

Sapo të hyni në seksionin e sporteve, në menunë kryesore shfaqen ofertat e bonusit të mirëseardhjes, bast live, bastet sportive, shërbimet bankare dhe opsioni i pajisjeve të lëvizshme (celular dhe tablet).

Spin Palace Sports është një kompani ndërkombëtare dhe faqja e tyre është në dispozicion në gjuhë të ndryshme,si: Anglisht, spanjisht, arabisht, greqisht, finlandisht, frëngjisht, lituanisht, letonisht, norvegjisht, polonisht, rusisht, suedisht, turqisht dhe gjermanisht.

Baste falas

Spin Palace u ofron klientëve të rinj një bast falas prej 100%. Për t’u kualifikuar për bonusin e basteve sportive, një minimum prej 10 $ duhet të depozitohet brenda 7 ditëve nga regjistrimi i një llogarie të re sportive. Bonusi maksimal që mund të merret është 200 $,i cili duhet të xhirohet 5-fish ( $1000 ) dhe më pas mund të tërhiqet fitimi.

Kuotat dhe sportet në Spin Palace

Llojet e sporteve

 • Futboll evropian
 • Futboll amerikan
 • Tenis
 • Regbi
 • Bejzboll
 • Golf
 • Basketboll
 • Hokej mbi akull
 • Formula 1 (gara me makina)

Kompania ofron një shumëllojshmëri të mënyrave të ndryshme të basteve, si: bast fiks, bastet e kombinuara, bastet e ndeshjeve të ardhshme dhe opsionin e pikëve (mbi / nën). Përveç ofrimit të basteve para ndeshjes, Spin Sports gjithashtu ofron bast live ( në kohë reale )

Çdo lojë ofron një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të ndryshme të basteve. Për shembull, ndeshjet e nivelit të lartë të futbollit në Champions League dhe Premier League kanë mbi 100 opsione bastimi. Spin Sports nuk ofron sportin e ‘‘garave me kuaj’’ dhe kjo mund të jetë pak zhgënjyese për disa admirues të këtij sporti,por shumëllojshmëria e basteve në sportet e disponueshme, u krijon mundësi bastvënësve të përfitojnë nga opsionet e shumtë që ofron kjo kompani.

Mënyrat e pagesës

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • Mastercard
 • IDebit
 • Skrill – Moneybookers
 • Trustly – Bank transfer
 • Neteller

Shërbimi ndaj klientit

Shërbimi ndaj klientit është në dispozicion 24 orë në 7 ditë të javës dhe klientët mund të kontaktojnë operatorët përmes postës elektronike, telefonit ose live chat. Ekzistojnë numra të ndryshëm të shërbimit ndaj klientit në varësi të vendit në të cilin banon individi.Siç e përmendëm më lart, ky shërbim ofrohet në shumë gjuhë të ndryshme.

Shtetet e palejuara

Në Spin Sports nuk mund të regjistrohen lojtarë nga:

Australia, Belgjika, Çekia, Danimarka, Franca dhe territoret e saj, Hong Kongu, Irani, Izraeli, Italia, Mianmari, Koreja e Veriut, Filipinet, Portugalia, Rumania, Singapori, Afrika e Jugut, Spanja, SHBA dhe territoret e saj, Tajvani, Turqia, Hungaria dhe Britania e Madhe.

Bastet në pajisjet e lëvizshme

Megjithëse Spin Palace Sports nuk i ofron anëtarëve e saj një aplikacion në celular, ju ende keni mundësinë për të hyrë në faqe nga smartfoni dhe tableta. Kjo realizohet shumë lehtësisht, thjesht duke hyrë në adresën e internetit në shfletuesin(browser) e pajisjes suaj celular ose tablet. Prej aty, automatikisht do të shihni versionin e optimizuar të faqes. Sapo të hyni me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin, të gjitha opsionet e njëjta të basteve do të jenë të disponueshme për ju, si në versionin desktop, duke pasur mundësi te vendosni bast live menjëherë.

Konkluzion

Edhe pse është relativisht e re në botën e basteve sportive, ajo ende garanton që anëtarët e saj të kenë mundësi të zgjedhin një gamë të gjërë të opsioneve të basteve sportive. Spin Sport ka bërë një punë të shkëlqyeshme me bastet sportive dhe rekomandohet për ata që jetojnë në vendet ku mund të hapen llogaritë. Ka një bonus të mirë të regjistrimit  dhe koefiçientë relativisht konkurues,krahasuar me kompani të tjera. Gjithashtu, dizajni i saj vizualisht mahnitës e bën atë një vend shumë atraktiv.

Luaj në Spin Sports

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!