Rizk

 • Casino, Sports, Poker
 • Opsioni Cashout
 • Luaj nga: Telefoni ,Tablet dhe Desktop
 • Licensuar në Malte, UK dhe Curacao
100% deri në $200 Bonusi i Regjistrimit
Rizk Screenshot
Rizk

Baste live ne Rizk, karakteristikat kryesore te kompanise

Baste live ne Rizk me nje bonus te mrekullueshem prej 100% mbi depozitën e parë. Megjithëse Rizk është ende në fazat fillestare, faqja e saj sportive tanimë duket e mrekullueshme, me një skemë kombinimesh ngjyrash kuq e zi dhe shanse fitimi të mirëprezantuara në shumë sporte të ndryshme. Në krye të faqes kryesore, do të shihni të gjitha sportet për të cilat disponohen koefiçientët, të cilat përfaqësohen nga një numër simbolesh të njohura, me mundësinë e shfaqjes së më shumë sporteve nëpërmjet simbolit +. Në krye të listës sportive, do të shihni të gjitha sportet ,të cilat mund të kuptohen lehtësisht nëpërmjet simbolit përkatës.

Këto përfshijnë:

 • Futboll
 • Hokej
 • Tenis
 • Kriket
 • Volejboll
 • Hendboll
 • Golf

dhe madje edhe e-sport League of Legends.

Faqja kryesore e sportit tregon koeficientet aktuale të lojës dhe koeficientët për lojërat që po fillojnë së shpejti, dhe në krye të faqes ka disa tabela që ju japin akses të drejtpërdrejtë në disa turne të mëdha ose kampionatet që po ndodhin në atë moment.

Baste live ne Rizk, mme koefiçientët më të mirë

Nëse shikoni koefiçientët live të ndeshjes tuaj të preferuar, ju do mund të vendosni bastin tuaj menjëherë. Në anën e djathtë të faqes ju do të shikoni grafikën e lojës dhe vizualizimin i asaj që po ndodh gjatë lojës. Mos harroni që ju mund të luani baste live ne Rizk edhe nëpërmjet telefonit tuaj.

baste live ne rizk

Baste live ne Rizk me ofertat e mirëseardhjes

Megjithëse Rizk ende nuk i ka hapur dyert e saj për klientët e Britanisë së Madhe, ka nje ofertë shumë të mirë nga lojtarët e shteteve të tjera. Në depozitën e parë prej 20 €,lojtari përfiton një bonus prej 10 €.Ju do ta gjeni këtë opsion në seksionin e Shpërblimeve sapo të regjistroheni dhe të depozitoni. Avantazhi i këtij bonusi është se nuk ka baste të limituara, asnjë kufi mbi fitimet dhe asnjë bast  rimbursimi, që do të thotë se ju mund ta përdorni atë në çdo përzgjedhje që ju pëlqen dhe do t’ju rikthehen 10 € nëse humbisni.

Rizk ka një ofertë të veçantë për lojtarët e kazinosë, e përbërë nga para bonus, plus free spins (rrotullime falas). Nëse dëshironi të mësoni më shumë për kompaninë Rizk dhe ofertat e saj, ju rekomandojmë që të regjistroheni nga faqja jonë, ose mund të eksploroni bonuset në të tjera kompani bastesh.

Ju mund të përdorni:

 • Visa
 • Mastercard
 • Skrill
 • Neteller
 • Trustly
 • Euteller
 • Sofort
 • Zimpler
 • Paysafecard

Faqja e internetit Rizk pohon se koha e proçesimit për transaksionet elektronike dhe Trustly është e menjëhershme, ndërsa transfertat  bankare dhe depozitat e kartave zgjasin 1-3 ditë. Nga llogaritë bankare që kemi dëgjuar nga lojtarë të tjerë, duket se tërheqjet e fitimeve e Rizk janë shumë të shpejta siç premton operatori dhe ne mund të supozojmë se nuk ka dallim midis basteve sportive dhe kazinosë në këtë drejtim.

Shërbimi ndaj klientit

Në rastin e problemeve ose pyetjeve, Rizk Sports mund të kontaktohet nëpërmjet Live Chat, e cila është e hapur 24/7. Ekipi i shërbimit ndaj klientit mund të kontaktohet gjithashtu edhe me e-mail. Ju rekomandojmë të perdorni opsionin live chat kur luani baste live ne rizk pasi nuk keni pse të prisni për përgjigjen tuaj.

Konkluzion

Rizk Sports është ende në fazat fillestare, dhe për këtë arsye numri i tregjeve të basteve është mjaft i kufizuar në turneun më të madh ndërkombëtar dhe lokal. Sidoqoftë, duke pasur parasysh markën e fuqishme të Rizk dhe suksesin e saj në botën e kazinosë online, ne presim që platforma e saj e basteve të rritet ndjeshëm në muajt e ardhshëm dhe të përfshijë karakteristika të tjera si Rizk – live streaming, pra ndeshja të ndiqet drejtpërdrejt. Mgjth opsionet me te mira per tifozet e basteve egzistojne, ju mund te vendosni baste live ne rizk në shumë lloj sportesh te cilat deri diku e plotësojne gamën e pafundme të llojeve të basteve.

Luaj në Rizk

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!