Betsson

 • Casino, Sports, Poker
 • Baste Sportive Skedina LIVE
 • Luaj nga: Telefon, Tablet, PC
 • Licensuar në: UK, Irlandë dhe Maltë
100% deri në $150 Bonusi i Regjistrimit
Betsson Screenshot
Betsson

Baste Sportive Skedina ne Betsson

Betsson nje gjigand i certifikuar dhe akredituar per baste sportive skedina live por jo vetem. Platforma e tyre ofron Kazino, Kazino Live, Poker dhe Baste. Platforma eshte e tjeshte per tu naviguar edhe pse grupi dizajnit mund te kishte bere me teper. Gjithsesi eshte e lehte te gjesh sportin tend te preferuar dhe te navigosh rreth llojeve te sporteve.

Betsson ofron edhe opsionin e terheqjes nga beti kur loja eshte ne perfundim. Ne rast se beti juaj eshte drejt humbjes por edhe drejt fitores ata te japin nje oferte te caktuar te cilen ju mund ta merrni duke u terhequr nga basti final, dhe duke minimizuar keshtu humbjen ose duke mos rrezikuar fitoren tuaj. Kete opsion e ofrojne edhe kompani te tjera bastesh

Cfare sportesh ofrohen ne Betsson?

Baste Sportive Skedina mund te vendosni ne disa lloj sportesh, me kryesoret jane:

 • Futboll Amerikan
 • Futboll Australian
 • Bejzboll
 • Basketboll
 • Boks
 • Kriket
 • Ciklizem
 • F1
 • Futboll Europian
 • Golf
 • Hokei
 • Gara me kuaj
 • Tenis etj

Baste Sportive Skedina nga Celulari juaj

Betsson ofron sherbimin e tij Nga aplikacionet qe mund te shkarkohen per systemet Android apo iOS. Ne App Store ju mund te shkarkoni programin dhe mund te luani njekohesisht edhe kazino online

Gjithashtu mund te hapni llogarine tuaj ne Betsson edhe nepermjet shfletuesit si Mozilla apo Safari, sepse eshte po aq i shpejte dhe praktik.

Bastet Live ne Betsson

Opsioni i basteve live sigurisht qe ofrohet ne Betsson dhe jo vetem. Live Streaming eshte nje nga opsionet e tjera qe ju ndihmon ju te vendosni baste sportive skedina ne kohe reale. Ne Live Streaming ( lidhje e drejteperdrejte ) jo gjithmone perfshihen Premier Ligue por ka sporte kualitative qe mund ti ndiqni, duke pasur nje llogari aktive.

Sherbimi i klientit

Operatoret e Betsson me eksperience do tju ndihmojne per cdo problem apo ankese, qe mund te keni, mjafton te dini pak anglisht ose thjesht duke perdor Google Translate ata do tju vijne menjehere ne ndihme.

Luaj në Betsson

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!