Pin up Bet

 • Luaj nga Celulari, Tableti, Desktopi
 • Baste live ne qindra sporte
 • Koeficente te larte konkurues
 • Bonus i lartë hyrës
125% deri në $500 Bonusi i Regjistrimit
Pin up Bet Screenshot
Pin up Bet

Bastelive ne Pin Up Sports, vajzat gjysem te zhveshura ju ftojne ne aventuren tuaj

Pin Up Sports eshte nje kompani relativisht e re e cila duke ofruar bastelive pretendon qe konkuron fuqishem sa i perket koeficenteve dhe skedinave sportive. Ne kemi bere nje analize te hollesishme per te pare cfare konkretisht ofron Pin Up Sports.

Temen grafikekryesore te platformes kazinoja e ka marre nga Amerika e gjysem shekullit te njezete ku femrat gjysem te zhveshura u bene kult, ato perdoreshin si fotografi te varuara neper reklama televizoni, apo ne fotografi te hyrjeve te lokaleve gjithashtu te filmave, pra ishte nje trend i asaj kohe ku njerezit mrekulloheshin nga hiret femerore qe krijonin terheqje te audiences per te reklamuar pothuajse cdo. 

Platforma e Pin Up Casino dhe Sports eshte e thjeshte dhe terheqese, lojtaret shume thjeshte mund te navigojne dhe te zgjedhin lojen apo sherbimin qe ofron Pin Up.

Cfare ofron tjeter Pin Up Sports pervec bastelive?

Pin Up Bet ne platformen e saj ka te listuar Sportet me te medha, eventet me te medha sportive, bastelive ne politiken Amerikane apo Angleze, baste live per lojrat Counter Strike.

Lista e basteve me popullore online qe ofrohet ne Pin Up Bet

 • Futboll amerikan
 • Tenis
 • Futboll Europian
 • Voleyboll
 • Hanboll
 • Politics ( bastelive per kryeministrin e ardhshem te Anglise, ose kush do te jete presidenti i rradhes ne USA )
 • eSports ( bast live per lojrat Counter Strike etj )

Te tjera opsione qe ofron platforma pin up bet

Rezultate live, kalendarin e ndeshjeve, ofron multi bet, baste perpara se ndeshja te filloje, ofron Cashout Option, nje opsion fantastike per lojtaret. Lexoni artikullin qe kemi shkruar posacerisht per kete opsion shume te njohur te koheve te fundit.

Sherbimi i klientit.

Gjithashtu Pin Up Sports mund te komunikohet nepermjet menyrave me te njohura te komunikimit, live chat apo e-mail, mjafton te keni njohuri minimale te anglishtes por ka raste qe ata perdorin google translate dhe mund tju pergjigjen per cdo paqartesi edhe ne gjuhen shqipe.

Luaj në Pin Up Sport

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!