Bet at Home

 • Aprovuar nga eCogra
 • Liçensuar në UK dhe Maltë
 • Telefon, Table, Desktop
 • Sherbimi klientit 24/7
50% deri në $1000 Bonusi i Regjistrimit
Bet at Home Screenshot
Bet at Home

Skedina live në Bet at Home

Luaj skedina live në bet at home, në një ndër kompanite e para të basteve sportive online. Bet-at-Home është themeluar në Austri në vitin 1999 dhe aktualisht me qendër në Maltë, kjo kompani ka një pervojë 20-vjecare në biznesin e lojërave të fatit online dhe gjatë këtyre viteve ka pësuar një sërë ndryshimesh, duke përmirësuar vazhdimisht produktin e saj.

Kjo kompani është e njohur edhe për bastet sportive online, dhe si një bookmakers me eksperiencë, ofron baste të veçanta dhe të specializuara për bastvënësit, që shumë kompani të tjera nuk mund t’i ofrojnë, pra nuk ështe se ju mund të luani vetëm skedina live ne bet at home, por një gamë te gjërë bastesh.

Platforma dhe softueri

Në pamje të parë faqja duket pak e komplikuar, por duke klikuar mbi ndeshjen e preferuar, në qendër të ekranit shfaqen të gjithë opsionet dhe koefiçientët e vendosur nga bookmaker-si. Gjithashtu lojtari mund të vërë bast njëkohësisht disa ndeshje në skedinë dhe ka mundësinë të heqë ndeshjet duke klikuar shenjën X në këndin e tabelës.

Lojtarët mund të vendosin bastet e tyre në pak sekonda pas hyrjes në website, direkt nga shfletuesi i tyre në internet(browser). Kjo i jep mundësinë lojtarëve për të vënë skedina live ne bet at home nga çdo pajisje e internetit, pa i’u nënshtruar procesit të shkarkimit dhe instalimit të softuerit të ri në secilën prej tyre.

Skedina live ne Bet at home nëpërmjet aplikacionit  në celular

Kjo kompani disponon aplikacione të lojërave sportive për pajisjet me sistem operativ Android ose iOS. Ky aplikacion është i ngjashëm me versionin desktop të faqes, si dhe ofron mundësinë për të parë në mënyrë specifike, një ndeshje të caktuar.

Koefiçientët dhe cmimet

Koefiçientët në Bet-at-Home janë në përputhje me standardet e industrisë në përgjithësi.Megjithatë, e veçanta e kësaj kompanie, është fakti se ata shpesh ofrojnë opsione dhe mënyra bastimi të ndryshme,të cilat mungojnë në kompanitë e tjera.

Si rezultat i kësaj, Bet-at-Home.com disponon koefiçientët më të mirë, sepse ata janë të vetmit që i ofrojne ato! Gjithashtu kjo kompani  ofron çmime të arsyeshme dhe të ndershme,dhe kjo tregon për dëshirën e kompanisë për të ofruar kualitetin më të mirë për përdoruesit e saj.

Opsionet e basteve

Bet-at-Home ka një përzierje të aspekteve pozitive dhe negative kur është fjala për opsionet e tyre të basteve. Ajo nuk disponon garat reale të kuajve, përveç opsionit virtual të tyre. Përveç kësaj, ata kanë një numër më të vogël të kuotave të sporteve, krahasuar me konkurrentët e tyre.

Nga ana tjetër, Bet-at-Home bën çmos për të siguruar mbulim profesional të sporteve pak të njohura dhe nënvlerësuara si biathlon, badminton dhe hendboll, duke i krijuar mundësinë bastvënësve me njohuri në këto sporte, të përfitojnë nga ky avantazh.

Siç e përmendëm më lart,kjo kompani ofron baste unike,si për shembull: Kampionatet e futbollit amator të Gjermanisë, Anglisë dhe Austrisë, të vënit bast se kush do të fitojë çmimin Nobel për Paqen ose bastin se kush do të bëhet Papa i ardhshëm,etj.

Pikërisht kjo shumëllojshmëri bastesh e veçon Bet-at-Home,nga kompanitë e tjera, që do të përveçse keni mundësi të luani skedina live ne bet at home ju keni alternativa të pafundme, për një eksperiencë të shkëlqyer.

Sportet dhe eventet e ofruara nga Bet-at-Home

 • Futboll evropian
 • Hendboll
 • Sportet virtuale
 • Futboll amerikan
 • Boks
 • Bilardo
 • Kriket
 • Politikë
 • Tenis
 • E-sport 
 • Regbi
 • Basketboll
 • Sportet dimërore
 • Çiklizëm
 • Futboll me rregullat australiane

Bastet e drejtpërdrejta, skedina live ne bet at home

Kjo është një nga pjesët kryesore të faqes së Bet-at-Home, ashtu si dhe të kompanive të tjera që ofrojnë këtë shërbim. Seksioni ndodhet në krye të faqes së bashku me bastet sportive klasike, kazinotë dhe opsionet sportive virtuale të kompanisë. Faqja ofron një sasi të konsiderueshme të opsioneve të basteve në kohë reale.

Promocionet

Për fat të keq, Bet-at-Home paraqet një numër të ulët të ofertave promocionale, duke u lejuar përdoruesve të zgjedhin midis dy bonuseve të ndryshëm të depozitimit, që ndryshojnë bazuar në sasinë e parave që zgjedhin të shtojnë në llogarinë e tyre. Ana pozitive është se, faqja sqaron paraprakisht kushtet që shoqërojnë bonusin e zgjedhur, duke dhënë një zbërthim të qartë të të gjitha termave dhe kushteve.

Shërbimi ndaj klientit dhe veprimet bankare

Për depozitimin dhe tërheqjen e parave nga një llogari në Bet-at-Home.com, ekzistojnë disa opsione. Si në pothuajse të gjitha faqet e basteve sportive online, përdoruesit mund të zgjedhin të përdorin një transfertë bankare ose të përdorin kartat e kreditit Visa ose MasterCard.

Përveç kësaj, Bet-at-Home pranon kartat Diners Club, i cili është një opsion më pak i përhapur. Ju gjithashtu mund të përdorni Skrill, Neteller dhe paysafecard. Faqja ofron informacion të detajuar për çdo tarifë të aplikueshme, si dhe shumat minimale të depozitimit.

Për më shumë informacion rreth basteve sportive, kompania disponon:

 • Një numër telefoni
 • Në adresë e-maili
 • Një udhëzues në faqen e saj si dhe:
 • Live Chat.

Luaj ne Bet at Home

Online Slots, Video Slots, Blackjack, Roulette, mbi 40 kazino të licensuara, cmime Jackpot!Luaj Tani!