bet365 (2020)

  • Licensuar në UK,Maltë, Estoni
  • Mbi 2 milionë anetarë
  • Luaj nga Celulari, Tableti, Kompiuteri
  • Platforma përmban: Sports, Casino, Live Casino etj
100% deri në $100 Bonusi i Regjistrimit
bet365 (2020) Screenshot
bet365 (2020)

Analize e bet365

Bet365  eshte padyshim nje nga kompanite me te famshme sa i perket basteve online.

Qe nga viti 2001 kjo kompani shenon mbi 2 milione anetare te regjistruar me nje aktivitet konstant. Ka anetare qe jane aktive edhe pas regjistrimit para 15 vjetesh dhe arsyeja kryesore eshte besimi qe ata kane krijuar tek bet365.

Licensat e bet365

Bet365 eshte e licensuar ne autoritetin e lojrave te fatit ne Estoni, mban gjithashtu nje license nga Komisioni i lojrave te fatit ne UK, dhe sigurisht nje license nga Autoriteti i lojrave te fatit ne Malte.

Me keto 3 licensa sigurisht qe bet365 eshte nder lideret e aktivitetit legal online, per baste dhe lojrat e fatit online.

Platforma 

Platforma eshte e thjeshte, ju mund te luani nga celulari duke shkarkuar aplikacionin perkates ose nga tableti apo kompiuteri juaj. Nje thjeshtesi ne vendosjen e basteve, navigimin e kampionateve si dhe kalimin nga bastet sportive ne lojrat e kazinose apo Live Casino ku ju keni mundesi te luani me Live dealer, ku nje person ne anen tjeter te ekranin eshte ne lidhje te drejtperdrejte.

Bonus i hyrjes

Bet365 ka nje bonus te thjeshte prej $100 mbasi te regjistroheni por bonusi nuk eshte me i rendesishmi, ajo qe ka me teper rendesi eshte siguria e parave tuaja, kjo ben qe lojtaret te rikthehen e te rikthehen ne kompani.

Sherbimi I klientit

Bet365 ka shume menyra qe lidh anetaret me personelin e sherbimit. Nepermjet Live Chat ju mund te komunikoni direkt me nje operator, gjithashtu ju mund te dergoni nje e-mail per problemin qe mund te keni ose mund te merrni ne numrin e tyre te telefonit.

Konluzion për bet365

Ne fakt shume mund te analizojme dhe flasim per bet365, dhe duke kerkuar online u munduam te gjejme ndonje problem serioz rreth kompanise nga lanetare te ndryshem por pa sukses, ankesat me te medha jane psh ne lidhje me sistemin e basteve, ndryshim i koeficienteve ne menyre te papritur, gje qe shqeteson lojtaret, mgjth kompania eshte serioze deri ne piken e reklamave ne TV britanike ndaj komente te anetareve dhe akuzave te tyre nuk mund ti besojme maksimalisht pasi me konkurencen e madhe kompanite e tjera rivale paguajne individe qe te futen ne keto faqe dhe te postojne ankesa, ne kete menyre mundohen te demtojne reputacionin e kompanise.

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!