BetMaster (2020)

  • Ofron baste live nga iOS app Android
  • Mbulon mbi 100 markets, kampionatet më të njohura etj
  • Tërheqje të shpejta të parave
  • Regjistrim shumë I shpejtë pa detaje verifikimi
100% deri në $100 Bonusi i Regjistrimit
BetMaster (2020) Screenshot
BetMaster (2020)

 

Analize e hollesishme per BetMaster

 

betmaster baste live

 

BetMaster eshte ndoshta nje nga kompanite me te reja te basteve online me nje reputacion te gjere ne vendet rusisht folese, ne Afriken e Jugut dhe se fundmi ne Europe. Me nje investim te madh ne tregun e kompanive te basteve BetMaster po zgjerohet cdo dite ne shtetet me te medha Europiane.

Pikat me te forta te BetMaster

Meqenese konkurenca eshte teper e madhe BetMaster ka disa pika te cilat duhet ti forcoje me teper duke filluar me opsionin “Cashout” ku lojtari ka mundesi te terhiqet para se ndeshja te perfundoje duke minimizuar humbjet.

Gjithashtu opsioni “Quickbet” mungon, dhe kjo tregon qe kompania duhet te punoje me teper rreth asaj cka ofron per lojtaret e saj, te cilet mund te marrin shume me teper ne kompani te tjera.

Perqindja e kthimit te bastit arrin deri ne 96 % per Premier League. Shpejtesia e pranimit te betit shkon deri ne 5 sekonda.

Metodat e pagesave ne BetMaster

Sa i perket procesit te regjistrimit dhe metodave te pagesave Betmaster eshte ndoshta kompania e pare e basteve qe krijon lehtesira te medha per lojtaret dhe nuk kalon ne filtra te panevojshem per te verifikuar cdo lojtar. Kjo sigurisht eshte nje gje pozitive pasi kursen kohen dhe mundin e lojtareve te basteve te regjistruar.

Metodat e pagesave fillojne sigurisht me kartat e kreditit apo debitit si dhe Neteller apo Skrill, si nder me populloret per lojrat e fatit dhe bastet live. Minimumi i terheqjes per bastet eshte 7000 euro ne dite, nje element teper i rendesishem per ate qe luajne baste te medha.

Shpejtesia e procesimit te pagesave nuk zgjat me teper se 1 ore, nje tjeter element i rendesishem qe terheq lojtaret drejt platformes, duke marre parate e fituara ne nie hohe rekord.

Sherbimi I klientit

Per lojtaret e regjistruar ne platforme komunikimi me stafin behet i mundur nepermjet Live Chat, E-mail ose Numer Telefoni.

 

Luaj në BetMaster

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!