Megapari

 • Koeficientë nga të lartët në treg
 • Luaj nga Celulari, Lap-top, iPad
 • Pranohet nga shumë shtete, ofruar në Shqip
 • Baste Live, eSports dhe Financials
100% deri në 100 EUR Bonusi i Regjistrimit
Megapari Screenshot
Megapari

 

Megapari, cfare ofron kjo kompani e re me nje perspektive te madhe?

megapari baste live

 

Megapari eshte nje kompani bastesh relativisht e re por impresioni i pare eshte shume pozitiv. E krijuar ne vitin 2019 Megapari ka nje platforme te plote ku ofron disa kategori per lojtaret e saj si: 

 1. Baste Live nga Celulari, per kampionate te ndryshme si Champions League, La Liga apo nga Kampionati Gjerman
 2. Live Sports
 3. Esports
 4. Poker
 5. Casino
 6. Live Casino
 7. Toto
 8. Bingo
 9. Lotteries
 10. 3D Slots 
 11. Blackjack
 12. Roulette
 13. Futboll Europian
 14. Basketboll
 15. Formula 1
 16. Ice Hockey
 17. Futboll Amerikan

Licensa ne Megapari

Per shkak te licenses se saj Megapari operon ne 233 vende te botes, duke u regjistruar si offshore company.

Shtetet qe nuk lejohet kjo kompani jane: Germany, USA, UK, France, Turkey, Hungary, Belgium, Poland, Czech Republic, Norway, Australia, Lithuania, Russia

Metodat e pagesave

Metodat e pagesave ne Megapari jane nga me te larmishmet, me te njohurat dhe me te sigurtat online kur per depozitat ofrohen 42 menyra si:

BANK CARDS – VISA, MasterCard

• E-WALLETS – Jeton Wallets, B-Pay, Skrill, Sticpay, Perfect Money, Epay, Perfect Money, Pay4Fun

• PAYMENT SYSTEMS – Netteler , ecoPayz

• INTERNET-BANKING – Multibanco

• MOBILE PAYMENTS – Siru Mobile

• PREPAID CARDS – PaySafeCard, Paykasa

• BANK TRANSFER – Rapid Transfer, Anında Banka Havalesi

• CRYPTO CURRENCIES , Bitcoin, Litcoin, Dogecoin, Dash, Etherium, Monero, ZCash, GameCredits, Bytecoin, DigiByte, Bitcoin gold, Verge, QTIM, STRATIS, TRON, Ripple, USD Coin, TrueUSD, Paxos Standart Token, Tether, Bitcoin Cash, Chainlink, OmiceGO, Basic Attention Token, Etherium Classic , BitShares

Gjuhet e ofruara ne platforme

Mbi 60 gjuhe do te lehtesojne aktivitetin e lojtareve te regjistruar ku ofrohet edhe gjuha shqip gjithashtu. Procesi i regjistrimit dhe i verifikimit eshte teper i thjeshte, ku nepermjet numrit te celularit ju mund te hapni llogarine fillestare.

Ashtu si dhe kompani bastesh te tjera Europiane edhe Megapari sigurisht ben pjese ne kategorine e atyre kompanive me nje te ardhme te sigurte, pasi e njejta kompani ka ne pronesi disa Casino Online si: Golden Star Casino  apo Webby Slots dhe Gun’s Bet


megapari baste live

Luaj në Megapari

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!