Mr Green

  • Nder kompanite me te respektuara ne Europe
  • Licensuar në Maltë, UK dhe Itali
  • Mund të luash në: Telefon, Tablet, Desktop
  • Shërbimi klientit 24/7, Live Chat, Phone, E-mail
100% deri në $100 Bonusi i Regjistrimit
Mr Green Screenshot
Mr Green

Baste sportive ne mr green

Ka filluar aktivitetin në vitin 2008 dhe është nje nga kompanitë më serioze me një rritje te shpejte te reputacionit të, ne fillim si kazinoja me e mire me disa cmime e më pas duke ofruar baste sportive ne mr green per klientet e saj.

Le të shikojme nga afer pse duhet te vendosim baste sportive ne mr green?

Futboll

Ashtu si dhe shumë kompani bastesh edhe Mr Green ofron të vendosni baste sportive dhe baste live per kampionate nga me shume se 60 vende me koeficentet më të mirë në treg. Ligat kryesore nga Azia, Australia, Amerika e Jugut apo Bjellorusia e bëjne Mr Green një partner serioz në opsionet qe tifozet dhe bastvenesit kane.

Tifozët e basteve të futbollit në mbarë botën do të impresionohen nga ligat e shumta qe ka kjo faqe. Kur vendosni baste sportive ne Mr Green do të keni mundesi te shikoni rezultatin e ndeshjes, rezultatin live me update cdo 5 sekonda, shenuesin e pare apo te dyte e keshtu me rradhe. Gjithashtu Mr Green ofron dhe rhume opsione të tjera per baste live.

Tenis

Tifozet e basteve mund të vendosin baste ne mr green edhe per ndeshjet me te famshme te tenisit.

US Open apo WTA Qualifiers jane disa nga kampionatet me serioze te tenisit ne bote, te pasqyruara keto ne platformen mr Green.

Basketboll

Basketbolli është një nga sportet më të njohura dhe Mr Green nuk do tju zhgenjeje me koefiçentët e tyre. Me konkurencen e madhe te tregut te zi situata behet pak më gri megjithate Mr Green qendron mbi keto dhe premton te njejtat koeficente si ne basketboll por ajo qe eshte surprize eshte se kur vendos baste sportive ne mr green mund te vendosesh bast edhe per evente artistike ndërkombë të tipit:

  • Fituesit Emmy
  • Fituesit e cmimit Nobel
  • Apo Politikani i rradhes.

Baste sportive ne mr green gjate zhvillimit te lojes

Mr green ofron nje sherbim per baste live ne disa lloj sportesh. Ne futboll psh ofrohet basti per Golin e rradhes apo kush do te shenoje etj. Statistikat jane Live ne cdo ekran dhe platforma eshte shume e thjeshte per tu naviguar dhe për te parë cdo detaj. Detaje te tjera per tu permendur qe ofrohen nga Mr Green jane: minimumi prej 10$ i depozites, keshtu qe ju mund te filloni “lojen” tuaj edhe me 10$ per te pare se cfare mund tju sjelle Mr Green ne kuleten tuaj.

Mr Green rezultate live

Per momentin mr green nuk ofron rezultate live por ju keni mundesi ti shikoni ato ne faqen tone me rezultate live, me nje perditesim ditor.

Perdorimi I platformes nga telefoni dhe aplikacioni Mr Green

Mund te vendosni baste sportive ne mr green nepermjet kompiuterit tuaj por jo vetem, platforma eshte lehtesisht e navigueshme edhe nga shfletuesi juaj por gjithashtu mr green ofron per lojtaret dhe tifozet bastvenes aplikacionin e saj per sistemet iOS dhe Android. Me nje menu teper te thjeshte ju mund te perdorni lehtesisht ( nje trend i koges ) aplikacinonin i cili ju tergen me detaje te gjitha ashtu sikur te ishit duke shfletuar nga kompiuteri apo lap-topi juaj.

Opsionet ne Mr Green

Kur vendosni baste sportive ne mr green keni mundesi te shikoni opsionet me te mira te rezultateve te ndeshjeve te tenisit apo futbollit. Provojeni dhe do te kuptoni se cfare eshte ne gjendje te ofroje Mr Green.

Luaj ne Mr Green

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!