Mr.Play Sports

 • E licensuar ne Malte
 • Pulse Betting, aplikacioni ne telefon
 • Pranohen lojtare ne Shqiperia dhe Kosova
 • Skedina per lojtarin tuaj te preferuar
100% deri në 10 EUR Bonusi i Regjistrimit
Mr.Play Sports Screenshot
Mr.Play Sports

Analize e detajuar e Mr.Play Sports

mr.play sports

Mr.Play brand krijoi Mr.Play Sports me gjigandin e industrise SB Tech pasi nuk ka kompani argetimi online pa platformen e sporteve, pa i dhene mundesi vizitoreve te vendosin baste sportive live.

E mbushur me ngjyra te mrekullueshme vezulluese Mr.Play Sports eshte pjese e platformes se gjere te Mr.Play qe ofron gjithashtu dhe online casino.

Sportet qe lojtaret kane mundesi te luajne live: 

 • Futboll Europian
 • Tenis
 • Gara me kuaj
 • Hokey ne akull
 • Boks 
 • CIklizem 
 • Futboll amerikan dhe disa dhjetera sporte te tjera. 

Pervec skedinave klasike anetaret e platformes mund te vendosin skedina per performancen e lojtareve te tyre te preferuar. Nga kampionatet e njohura Premier League apo European Leagues. Teknologjia ju jep mundesine te vendosni baste live vetem disa minuta para eventit me “Pulse Betting  aplikacion ne telefon mobile.

Bonus i mireseardhjes ne Mr.Play Sports

Mr.Play Sports ofron nje bonus te thjeshte hyres prej 100% mbi depoziten tuaj, maksimui i bonusit eshte 10EUR.

Nqs depozitoni 10 EUR do te merrni bonus 10 EUR te tjera. 

Kompania e basteve eshte e licensuar ne Malte dhe operon brenda rregullave qe I lejon licensa.

Sherbimi I klientit eshte ne dispozicionin tuaj 24/7

Ju mund te komunikomi nepermjet Live Chat ose E-mail me stafin e kompanise.

Metodat e depozitave dhe terheqjes se parave

Visa, Mastercard, Maestro, Bank Transfer, Sofort Banking, giropay, Euteller, zimpler, Bankcontact, eps, Wire Transfer, Entropay, Skrill, Neteller, Paysafecard, Fast Bank Transfer, Trustly, PayR, InstaDebit, DIRECTebanking, iDeal, Paypal (UK), easyEFT, Interac, MuchBetter, astropay

Vendet nga ku mund te luani jane:

 • Austria 
 • Canada
 • Finland
 • GCC – Golf Coast Countries: United Emirates, Saudi Arabia, Qatar, Kuwait, Lebanon, Burney, Egypt etc. 
 • Germany
 • India 
 • Ireland
 • New Zealand
 • Norway
 • Netherlands
 • South Africa
 • United Kingdom
 • LATAM – newest edition, mainly Chile, Peru, Mexico & Brazil.

Ka gjithashtu dhe te shtete te tjera nga ku mund te luani, kontrolloni listen e plote te vendeve te ndaluara ne tabelen e meposhtme.

Luaj ne Mr.Play Sports