Nordic Bet

 • Shqiptaret e Gjermanise $20 bonus
 • Shqiptaret e Zvicres $50 bonus
 • Licensuar në Maltë
 • Baste live, Live Streaming, Koeficientë të lartë
100% deri në $10 Bonusi i Regjistrimit
Nordic Bet Screenshot
Nordic Bet

Lloto live në Nordic Bet

Nordic Bet me lloto live, live streaming dhe nje platforme qe ofron dhjetera sporte konsiderohet, nje nga lideret e basteve online. E krijuar ne 2002 me vone ajo do te blihet nga Betsson Group.

Me nje license ne Malte ata jane nje nga lideret e tregut Skandinav. Faqja e basteve ka nje dizajn te thjeshte dhe te perceptueshem lehtesisht. Ata ofrojne mbi 35 sporte ku perfshihen edhe kampionatet e sporteve ne Skandinavi. Nepermjet platformes Live lojtaret dhe tifozet mund te shikojne ndeshjen dhe njekohesisht mund te vendosin betin e tyre te rradhes. 

Pagesat ne Nordic Bet

Gjate procesit te vendosjes se basteve dhe lloto live, lojtaret sigurisht presin te fitojne dhe te terheqin parate e tyre dhe kompania premton pagesa te shpejta drejt llogarise tuaj. Maksimumi brenda 24 oreve ju merrni pagesen drejt Skrill ose Neteller. Ndersa per llojet e tjera te pagesave mund te zgjase deri ne 5 dite pune, pasi krijohen vonesa nga pale te treta si procesoret e kartave te kreditit apo debitit apo transfertat bankare.

Bonusi hyres ne Nordic Bet

Promocioni fillestar eshte $10 apo Euro per lojtaret e rinj. Bonusi i mireseardhjes ndryshon nga shteti ne shtet mgjth vlen te permendet qe per shqiptaret e Gjermanise do te kete nje bonus prej $20 dhe per shqiptaret qe jetojne ne Zvicer bonusi shkon deri ne $50.

Ne platforme nuk mund te luani vetem lloto live, por edhe produkte te tjera si Kazino, Poker, Sporte Virtuale etj.

Sportet qe mund te vendosni lloto live ne Nordic Bet jane te kategorive te ndryshme:

 • Futboll Amerikan
 • Australian Football
 • Badminton, Bandy
 • Basketball
 • Boxing
 • Cricket
 • Cycling
 • Darts
 • Entertainment
 • Floorball
 • Football European
 • Formula 1
 • Futsal
 • Gaelic Hurling
 • Greyhounds
 • Handball
 • Ice Hockey
 • MMA
 • Martial Arts
 • MotoGP
 • Motor Sports
 • Motorbikes
 • Olympic Games
 • Pesapallo
 • Politics
 • Rugby
 • Rugby Union
 • Special Bets
 • TV, Tennis
 • Trotting
 • Volleyball
 • Winter Sports
 • Βaseball

Sigurisht qe keto mund ti luani nga: Telefoni, Lap-topi, Tableti, Desktopi apo Aplikacioni qe ofron Nordic Bet.

Nordic Bet jane sponsor zyrtar i kampionatit Danez te futbollit.

Luaj në Nordic Bet

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!