Bwin

 • Skedina dhe ndeshje live
 • Baste Live
 • Opsioni Cashout
 • Luaj nga Celulari, Tableti ose Desktop
100% deri në $120 Bonusi i Regjistrimit
Bwin Screenshot
Bwin

Skedina dhe ndeshje live ne Bwin, kompanine lider te Europes

Bwin eshte nje kompani qe ofron baste live, skedina dhe ndeshje nga kampionatet dhe eventet sportive me te njohura ne bote.

Bwin ofron 3 lloj zbavitjesh kryesore ne platformen e saj:

 • Kazino
 • Baste Sportive dhe
 • Poker

E krijuar ne vitin 1999, kjo kompani bastesh nga Austria fillon aktivitetin e saj me nje kazino online te blere, “ PartyGaming” dhe me pas ploteson platformen e saj duke zgjeruar sherbimet me baste live dhe poker.

Party Poker gjithashtu ka qene nje nder platformat me te zhvilluara te pokerit online. Ne vitin 2011 ata kaluan ne pronesi te GVC holdings mbas nje lufte me 888 holdings se kush do ta marre ne pronesi kompanine. Party Poker akoma sot operon po nen ombrellen e GVC holdings. Me pothuajse 25 milion lojtare te regjistruar dhe me keto produkte BWIN garanton nje eksperience te mahnitshme per lojtaret e rinj.

 • GV Holdings eshte e licensuar ne Uk dhe Malte.

Platforma e perdoruesit per baste online

skedina dhe ndeshje

Shume skedina dhe ndeshje futbolli por jo vetem ju mund ti kontrolloni ne platformen e thjeshte per tu perdorur te Bwin. 

Gjithashtu menuja e Bwin ofron: 

 • baste sportive ne kampionatet me te medha boterore
 • Baste Live
 • Lojera virtuale me transmetim live
 • Kazino
 • Live Casino
 • Jackpots 

skedina dhe ndeshje

Sherbimi i klientit per skedina dhe ndeshje online ne Bwin

Cuditerisht Bwin nuk ofron sherbim 24 ore per klientet qe vendosin skedina dhe qe duan te kontrollojne qindra ndeshje qe zhvillohen live ne cdo moment per kampionatet e ndryshme megjithate mbetet nje kompani e forte bastesh me koeficiente te larte dhe me alternativa bastesh. Opsioni Cashout ofrohet gjithashtu ne Bwin

Transaksionet monetare ne Bwin

Varet nga vendi ku jetoni por sigurisht qe Bwin ofron monedha te ndryshme dhe opsione pagese duke filluar nga kartat e kreditit deri tek eWallet, procesoret e pagesave si Neteller apo Paypal.

Per depozitat me karta krediti apo debiti kompania nuk mban komision por per transaksionet me Paypal ose Neteller mbahet 3% komision.

Bonuset dhe ofertat per baste ne Bwin

 • Lojtaret e rinj perfitojne nje bonus prej 100% deri ne $30 per depoziten e tyre te pare

Ka gjithashtu nje bet falas ne Bwin por vetem per lojtaret te cilet nuk jane regjistruar ndonjehere ne asnje nga faqet e kompanise si: Sport, Casino apo Poker. Per shqiptaret qe jetojne ne Austri, Gjermani dhe Luksemburg Bwin oron 100% bonus deri ne $100.

Limitet per bast live dhe mbrojtja e lojtarit

Bwin nuk ofron limite te larta basti. Per ata lojtaret qe mendojne te vendosin skedina dhe ndeshje live me bet mbi $100 atehere Bwin nuk eshte vendi i duhur. 

Shume lojtaret te cilet kerkojne te fitojne shuma te medha kerkojne keto lloj kompanish por Bwin ka standartet e saj dhe sigurisht mbron konsumatorin e sherbimit ndryshe nga kompanite e basteve qe operojne ne shqiperi, nuk kane asnje lloj rregullore dhe nqs e kane nuk e respektojne duke mos percaktuar nje shume limit.

Luaj në Bwin

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!