Sportsbet.io

  • Licensuar nga qeveria e Curacao
  • Ofron depozita me BTC dhe Ethereum
  • Promocione te rregullta javore
  • Luaj nga Celulari, Tableti, Desktop
No Bonus Bonusi i Regjistrimit
Sportsbet.io Screenshot
Sportsbet.io

Sportsbet dhe baste me bitcoins

Sportsbet.io eshte nje nga faqet me ne emer ne industrine e bixhozit dhe lojrave te fatit online qe ofron baste me bitcoins dhe bazuar teresisht ne cryptocurrency. ( Bitcoins, Ethereum etj )

Pikat e forta te Sportsbet.io

Platforma per baste me bitcoins

Infrastrukture e thjeshte dhe komode per te zgjedhur ndeshjet tuaja te preferuara. Shume lloje bastesh ne sporte te ndryshme. Promocione javore dhe mujore ne ndeshje te vecanta, pjese e kampionateve me te ndjekur. 

Sportsbet.io lejon përdoruesit të vendosin baste e tyre në mënyrë anonime, duke krijuar një llogari në sekonda. Platforma mbulon të gjitha kategoritë kryesore sportive, përfshirë Basketbollin, Futbollin Amerikan, Hendbollin, Futbollin, Volejbollin, Sportet e Dimrit, Tenis, Çiklizëm, Kriket, Snooker, Hokej mbi akull, Motorsports, Rugby, Bandy, Darts dhe madje edhe e-sports. Lojtarët në Sportsbet.io mund të vendosin bastet në turnetë dhe ligat e njohura si NBA, NHL, NFL, English Premier League, Spanja Primera Division, Soccer Italy Series A dhe më shumë.

Licensa e Sportsbet.io

Kompania ka nje license te rregullt leshuar nga qeveria e Curacao dhe me kete license ka te drejte te operoje ne shume shtete te botes, me nje limit te vogel per UK, USA, ITALY dhe disa shtete te tjera.

Lojrat ne Sportsbet.io

Pervec mundesise per baste me bitcoin, lojtaret e regjistruar mund te luajne lojra kazino si Slot Machines, Lojra me Shtata, Lojra Tavoline si: Roulette apo Poker. Kompania operon gjithashtu nje kazino online me nje numer te madh software te lojrave ku dhe eksperienca e perdoruesve e specifikuar per kazino, eshte akoma me e larte dhe mbreselenese. 

Promocionet dhe bonusi 

Sportsbet.io ne krahasim me kompanite e tjera nuk ka bonus hyres, por ka nje numer te madh ofertash javore ne menyre te rregullt, ndaj lojtaret kane mundesi te provojne nje eksperience te larmishme dhe te ndjehen te tunduar per te luajtur me shume.

Sherbimi i klientit.

Kompania ka ne dispozicion Live Chat, E-mail si dhe numer telefoni per te kontaktuar.

Luaj në Sportsbet

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!