Sportsbetting

 • Pranon lojtarë nga USA, Kanada, Europe etj
 • Luaj në Celular, Tablet, PC
 • Licensuar në Panama
 • Ofron: Casino, Sports, Poker, Live Betting, Live Dealer
50% deri në $1000 Bonusi i Regjistrimit
Sportsbetting Screenshot
Sportsbetting

Sportsbetting eshte nje faqe lider per baste live, baste sportive!

Sportsbetting eshte faqja e preferuar per Amerikanet. Sot qe flasim amerikanet, numri i te cileve luajne online eshte i paqarte por shpenzimet vjetore arrijne deri ne 150 milarde dollare.

Jo pa qellim permendem kete fakt per te vertetuar edhe nje here qe edhe pse te hapesh nje kazino brenda territorit te amerikes eshte akoma e paligjshme per shumicen e shteteve amerikanet zgjedhin te luajne ne Offshore sites,  dhe ne rastin konkret Sportsbetting bashke me BetOnline jane te licensuara ne Panama. 

Transaksionet financiare realizohen pergjithesisht me check, ose bitcoin pasi metodat e tjera do te ekspozonin edhe kazinone edhe lojtarin per transaksione bixhozi, te cilat nuk jane aprovuar akoma per te gjithe shtetet e amerikes.

Cfare ofron Sportsbetting per Amerikanet por jo vetem?

Sportsbetting ka nje shtrirje gjeografike qe nga Kina ne Europe, Afrike e Amerike dhe Kanada dhe ka nje platforme teper te thjeshte, lehtesisht te navigueshme, dhe praktike per lojtaret e Kazinose, te Basteve Live, apo basteve tradicionale ne ndeshjet apo kampionatet e preferuara po ashtu edhe te lojtareve te Pokerit, me tournamente javore apo mujore me cmime qe arrijne deri ne 10.000 dollare.

sportsbetting

Lojrat Casino ne Sportsbetting

Platforma e mirenjohur e software Betsoft ofron lojra fati me letra, me fruta, me shtata apo slote elektronike klasike deri ne video slots, pa harruar, video poker, Roulette apo Blackjack. Live dealer eshte gjithashtu i pranishem ne Sportsbetting.

Platforma e sporteve

Ofrohet nje game e gjere sportesh duke filluar nga Kampionatet me te famshme te futbollit:

 • 1. Amerikan ( NFL )
 • 2. Basketbollit  ( NBA )
 • 3. Garat me kuaj
 • 4. Futboll Europian
 • 5. Tenis
 • 6. Boks
 • 7. Arte Marciale

e shume sporte te tjere.

Bonuset ne Sportsbetting

Sigurisht qe konkurenca per te luajtur ne bastore sportive online eshte e madhe ndaj dhe bonuset ne Sportsbetting jane teper konkurente dhe terheqese, te cilat nuk do ti humbasesh. 

sportsbetting

Bonusi ne Kazino

100% deri ne $1000

Gjithashtu, Diamond Super 7’s. Loja me jackpot progresiv, ku mund te fitoni cmimin jackpot prej miliona dollaresh

Merr Bonusin

Deri ne 35% per depozitat e ardhshme te kryera me Bitcoins

Bonusi ne Sporte

50% deri ne $1000 me kodin SB1000

Merr bonusin

Bonusi ne Poker

Sit’n Go tournaments deri ne 150.000 mije dollare

Regjistrohu ne Poker

Bonuse te tjera

20% Weekly Reload Bonus

Free Spins cdo jave, ne formen e tournementeve

Gjithashtu ne faqen zyrtare apo ne e-mailin tuaj do te vijne oferta te vazhdueshme per tju mbajtur te lidhur sa me shume me kompanine.

Sherbimi i klientit

Meqenese perafersisht punojne rreth 300 punonjes per kete kompani atehere sherbimi i klientit eshte nje element teper i rendesishem ndaj duhet te kemi parasysh qe mund te kete edhe vonesa mgjth mundesite e kontaktit jane prezente ne cdo kohe, si: Live Chat, E-mail, Telefon

Menyrat e pagesave

Sportsbetting ofron nje game te gjere pagesash te cilat i gjeni ne tabelen djathtas analizes tone por per ta thjeshtur sa me shume dhe per tju kthjelluar sadopak, menyrat me te mira per depozita jane: Visa/Mastercard/Amex, per te gjithe kategorite e lojtareve ngado qe regjistrohen ndersa Neteller dhe Skrill per shqiptaret e Europes dhe Kanadase.

Terheqjet e parave ndryshojne sipas shtetit.

Per shtetasit qe jetojne ne USA menyra me e mire per terheqje eshte Bitcoin ose Check, jo Wire Transfer. 

Per shqiptaret e Europes dhe me gjere, menyrat me te mire per terheqje jane: Neteller, Skrill ose Wire Transfer.

Sigurisht procesimi i parave behet ne kohe, por duhet marre parasysh volumi i larte i procesimeve ditore, pasi jane te regjistruar miliona lojtare, dhe zakonisht per te ndaluar qarkullimin e parave nga individe te paverifikuar, kompania here pas here duhet te beje verifikimet manualisht per cdo lojtar.

Luaj në Sportsbetting

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!