ZulaBet

  • Licensuar në Curacao dhe Maltë
  • Ofron Baste Live, Casino, Live Dealer
  • €200 për lojtarët nga Gjermania
  • Luaj nga Celulari, Tableti, PC
100% deri në €150 Bonusi i Regjistrimit
ZulaBet Screenshot
ZulaBet

Zulabet eshte ndoshta e para kompani bastesh per vitin 2019

Ashtu si dhe kompanite e tjera te cilat jane gjithmone e ne rritje, edhe Zulabet pretendon te ofroje te njejten cilesi sherbimesh per lojtaret qe kane deshire te vendosin baste online. Me nje license nga Curacao, Zulabet ofrohet ne nje game te gjere shtetesh por me nje limit te madh te vendeve Europiane, keshtu per shqiptaret e vetmja mundesi eshte qe mund te luajne vetem ata te cilet jetojne ne: Kanada, Gjermani, Kosove, Mal i zi mgjth nje liste te plote te shteteve qe pranohen dhe qe nuk pranohen e keni ne tabelen e analizes.

Kompania ka aplikuar per license dhe se shpejti do te mbaje nje license nga Autoriteti i Lojrave te Fati ne Malte, i cili licenson mijera operatore cdo vit.

Suksesi i kompanive te licensuara konsiston ne ate cfare i ofron klienteve, cfare eksperience ata perjetojne kur luajne ne nje kompani bastesh.

Platforma e Zulabet

Zulabet pervec basteve online, ofron dhe disa produkte te tjera te kazinose, si: Casino dhe Live Casino 

zulabet baste live

 

Sigurisht qe cdo dite e me teper vizitoret kerkojne thjeshtesi ne perdorimin e platformes ndaj dhe Zulabet ka krijuar nje platforme te thjeshte, lehtesisht te navigueshme, dhe te regjistruarit mund te zgjedhin lojen e tyre te preferuar duke e personalizuar eksperiencen e tyre, duke arkivuar preferencat e tyre personale dhe kjo ben qe kur ata logohen per se dyti te kene mundesi te kene cdo gje te organizuar.

Pagesat ne Zulabet

Zulabet ofron nje shumellojshmeri pagesash online dhe sigurisht ata perdoren per depozita dhe terheqje parash, sigurisht me limitet e tyre perkatese. Mos harroni qe per te pasur nje eksperience sa me pozitive, pa vonesa ne pagesa, ju duhet te verifikoheni si lojtar, nje procedure e zakonshme, standarte  e kerkuar pothuajse nga te gjithe operatoret e basteve online.

Opsioni Cashout sigurisht qe eshte i pranishem ne Zulabet, dhe kjo ben qe lojtaret te kene sa me shume kontroll rreth parave dhe bastit te tyre, duke u terhequr ne kohe para se ndeshja te perfundoje.

Sportet ne Zulabet

Sigurisht ju keni mundesi te vendosni baste per sportet ne menyren tradicionale, me nje skedine te thjeshte te paramenduar, por gjithashtu kompania ofron opsion e basteve live, ku ne kohe reale ju mund te vendosni betin tuaj per nje event te caktuar, dhe keto evente jane mbi 700 zakonisht.

Mjafton qe te ambientoheni me platformen ne gjuhen angleze dhe cdo gje behet e thjeshte per ju.

Bonus i hyrjes

Sigurisht qe bonusi i hyrjes eshte terheqes, llogjik dhe I mjaftueshem per lojtaret e rinj te basteve. Depozita juaj e pare mund te shkoje deri ne €150 prej 100% por mos harroni qe te perfitoni nga ky bonus kerkohet nje depozite minimale prej €20 ndersa per lojtaret qe nuk kane deshire te marrin nje bonus ata mund te bejne nje depozite minimale prej €10.

Per lojtaret e regjistruar nga Gjermania, bonusi I mireseardhjes, shkon deri ne €200 – 100%. Pra nqs depozitoni €200 merrni edhe €200 bonus.

zulabet bonus

Luaj në Zulabet

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!