Kompanite e basteve ne BosCon 2018

Nje event madheshtor ku kompanitë e basteve do te ekspozojne produktet e tyre

Gati 150 nga operatorët më të mëdhenj, kompanite e basteve sportive, ofruesit e platformave, bashkëpunëtorët dhe firmat e pagesave do të vendosin kampin në ekspozitën më të madhe me logon Bast për Sport.

Ekspozita do te mbahet nga 18-21 shtator në Olimpia në Londër, ne dispozicion do te jene 6,300 metra katror hapësirë ​​ekspozuese. Kjo zonë është zgjeruar për të strehuar së paku 140 ekspozues në dy kate, ndërsa nuk do të ketë më pak se tetë fusha të dedikuara të rrjetëzimit për të lehtësuar biznesin, rrjetëzimin dhe takimet 1 në 1 ndërmjet delegatëve.

Kompanite e basteve sportive, ato me ne ze qe do te marrin pjese ne aktivitet do te jene SG Digital, Bit8, BetConstruct, SBTech, Kambi, FSB, GIG, Digitain dhe Sporting Solutions, si dhe ato te sporteve virtuale Kiron, VSoftCo dhe Golden Race.

Ne kete event do te kete perqendrim ne ate qe quhet te dhenat e sakta ne kohe reale per tifozet e basteve ne kompanite e basteve online.

Së fundmi, do të ketë dhe takime te rendesishme sa i perket teknologjise se pagesave që mbështet industrinë e basteve sportive dhe kompanite e basteve. Aty do te  përfshihen HiPay, Wirecard, ECOMMPAY dhe Trustly, të cilët kanë hapur fillimin e suksesshëm të basteve Pay N Play në vitin 2018, një produkt që kompenson shpenzimet e larta të marketingut duke ulur normat e braktisjes në fazën e regjistrimit.

Renaud Baudry, Marketing & Product Manager për iGaming në HiPay, tha, “HiPay është duke ekspozuar produktet në ne kete event për herë të dytë në vitin 2018. Nga pikëpamja e ofruesit të pagesave, marrja pjese në ngjarje të tilla është mënyra më e mirë për të vazhduar me një e industrive më dinamike dhe me rritje të shpejtë – sportet.

Axhenda e Bastit per Sport paraqet një mundësi unike për të vendosur takime me liderët e industrisë, për të ndarë momente gjatë lidhjes dhe bashkepunimit ne biznes dhe për të mësuar nga konferencat me cilësi të lartë.

“Unë jam i bindur se ngjarja e këtij viti do të godasë së bashku mendjen e të gjithëve falë punës së ekipit të SBC, të cilët kanë arritur sukses edhe në mbledhjen e C-niveleve në vendet më të mira të Londrës në një atmosferë miqësore brenda disa ditëve emocionuese”.

Sam Barrett, drejtor i lojrave në Trustly, shtoi: Kompanite e basteve online kane qene teper besnike dhe e kane bere kete aktivitet si njerin nga me te rendesishmit ne Londer por me impakt boteror, presim dhe shume te rinj ti bashkohen ketij aktiviteti ku do te kene mundesi absolute te ekspozojne produktet e tyre.

Sergey Harutyunyan, Zyrtar Kryesor i Biznesit në BetConstruct, komentoi: “E emocionuar dhe e frymëzuar, ekipi i BetConstruct udhëton në Londër, U.K., nga 18-21 Shtator për Bastin e Sportit të këtij viti.

“Ne do të shfaqim një numër të ofertave të përmirësuara të basteve sportive, zgjidhjeve dhe produkteve të licencuara në U.K., Spanjë, Francë, Maltë dhe në vende të tjera, mbi 10 vende. Duke u siguruar që vizitorët të gjejnë qëndrimin e tyre në stacionin tonë të vlefshëm, ne do të tregojmë versionet e zgjeruara të Label Sportsbook dhe Virtual Sports Software, si dhe të tregojmë më shumë rreth Spring BME.

“BOSCON 2018 është një mundësi e shkëlqyer për t’u bashkuar me komunitetin e lojrave globale. Duke u bashkuar me ekspozitën së bashku me konferencën ne presim me padurim të flasim për sportet per kompanite e basteve dhe bastet ne pergjithesi me kolegët dhe për të ndarë përvojat mbi sfidat e industrisë globale “.

Per me teper rreth kesaj konference kliko ketu 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X