22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Kompanitë më të mira të basteve në Gjermani për vitin 2022

Me siguri jeni kurioz të dini se cilat janë kompanitë më të mira të basteve në Gjermani për vitin 2022!

Le të ndjekim me detaje kush janë liderët e tregut të basteve në Gjermani.

1. NEO.bet

NEO.bet është një tjetër kompani që është e disponueshme për lojtarët që ndodhen në Gjermani. Megjithëse platforma hyri në treg vetëm në vitin 2018, ajo u konsolidua si një nga kompanitë më popullore të basteve në Gjermani, dhe kjo për shkak të opsioneve të larmishme ku lojtarët mund të provojnë fatin e tyre. NEO.bet ofron mundësinë për të depozituar dhe tërhequr para nëpërmjet Skrill dhe Neteller, dy portofole online që përdoren në masë.

NEO.bet vjen me një bonus në masën 100%, deri në vlerën €150. Për të përfituar ofertën duhet të depozitoni minimalisht €10 në llogarinë tuaj, pasi e keni krijuar atë. Gjithashtu, ajo vlen vetëm për bastet me koeficient të paktën 1.50.

Kompania gjithashtu i kushton shumë rëndësi sigurisë së lojtarëve. Ajo promovon vazhdimisht të luajturit në mënyrë të përgjegjshme, si dhe me një licensë nga shteti i Maltës, ndjek standartet më të larta në përpunimin e të dhënave sensitive të konsumatorit.

2. 888Sport

888Sport është një tjetër emër prestigjoz ku lojtarët gjermanë mund të provojnë fatin e tyre. Kompania njihet për promocionet e vazhdueshme si dhe mundësinë që i jep përdoruesëve për të vendosur një bast duke përdorur shumë opsione. Avantazh tjetër i 888Sport janë metodat e shumta për të tërhequr dhe depozituar para: Visa, MasterCard, Apple Pay, PayPal, Neteller, Skrill, Paysafecard, MuchBetter etj.

Në bastin tuaj të parë me vlerë minimale prej €10, ju përfitoni €30 në “free bets”, si dhe €10 të cilat mund t’i përdorni në seksionin e kazinosë. Për të përfituar ofertën mjafton të plotësoni kushtin e depozitës minimale dhe basti të ketë një koeficient jo më të ulët se 1.50.

888Sport gjithashtu ofron opsionin e “dark mode” në ndërfaqen e saj, një inovacion në këtë fushë i cili ka marrë feedback pozitiv nga lojtarët.

3. 20bet

20bet është një emër mjaft i njohur në industrinë e basteve sportive. Nëpërmjet kësaj platforme, lojtarët gjermanë mund të përfitojnë nga shumëllojshmëria e eventeve, koeficientët e lartë, si dhe nga gama e gjerë e metodave të pagesës.

Kompania ofron një bonus në masën 100% për depozitën tuaj të parë në llogari. Mjafton të depozitoni minimalisht €10 dhe të vendosni një bast me përfitim potencial të paktën 5 herë sa shuma e luajtur, për të përfituar ofertën. I vetmi disavantazh i 20bet është fakti se kripto-monedhat ende nuk janë të lejuara në këtë platformë.

Megjithëse kompania ende nuk ka punuar për një aplikacion mobile, faqja e 20bet mund të aksesohet në mënyrë mjaft intuitive dhe nga smartphone-i.

4. 22bet

22bet është një tjetër platformë mjaft popullore e cila ofron shërbimet e saj dhe për lojtarët gjermanë. Kompania u themelua në vitin 2017 dhe është mjaft e suksesshme, sidomos në vendet e Europës Lindore. 22bet është sponsor i gjigandëve të Paris-St-Germain, gjë që dëshmon seriozitetin e tyre në shërbimin e ofruar.

22bet ofron një bonus standart si shumica e kompanive të tjera të basteve, por diferenca është se depozita minimale që ju duhet të bëni, për ta përfituar atë është vetëm €1. Platforma ofron një bonus në masën 100%, për shuma deri në €122. Kusht për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes janë koeficientët e bastit, që duhet të kenë minimalisht vlerën 1.40.

Në faqen e 22bet ju mund të shijoni 50,000 evente mujore në 50 sporte të ndryshme, ndërsa gjatë fundjavës mund të provoni fatin tuaj në më shumë se 2000 evente në kohë direkte (live). Suporti ndaj klientit është gjithashtu një avantazh, pasi operatorët e 22bet janë 24/7 të disponueshëm nëpërmjet chat-it live, email-it apo kanalit të tyre në Telegram.

5. Sportaza

Sportaza është një nga kompanitë e reja të basteve sportive online, e cila ka hapur dyert dhe për lojtarët gjermanë. Në këtë platformë ju mund të provoni fatin tuaj në evente nga sporte të ndryshme, por futbolli është kategoria që spikat më shumë, me mbi 200 evente çdo ditë.

Përsa i përket bonusit të mirëseardhjes, lojtarët gjermanë përfitojnë bonus 100% deri në masën €200, një shifër kjo e lartë krahasuar me konkurrentët. Megjithatë, për të përfituar ofertën ju duhet të depozitoni minimalisht €20 në llogarinë tuaj.

Një tjetër avantazh i Sportaza është programi VIP. Ai përbëhet nga 5 nivele, duke filluar nga “Beginner” deri tek “Legend”. Ju mund të ngjiteni në nivele duke mbledhur pikë dhe më pas t’i përdorni këto pikë për të përfituar promocione dhe dhurata.

6. Unibet

Unibet është një tjetër kompani me famë ndërkombëtare e cila sjell për lojtarët një gamë të gjerë lojërash dhe eventesh, ku mund të provojnë fatin e tyre. Unibet dallohet për numrin e lartë të eventeve në kohë reale, pra live. Gjithashtu ju mund të ndërtoni bastin tuaj sipas dëshirës, me anë të opsionit të fuqishëm të “Bet Builder”.

Unibet ofron një bonus mirëseardhjeje mjaft interesant. Në ju humbisni në bastin tuaj të parë, mund të përfitoni deri në £40 në formë bonusi. Për të përfituar ofertën mjafton të ndiqni hapat e mëposhtëm:

  1. Krijoni një llogari në Unibet.
  2. Bëni një depozitë prej të paktën 10 £.
  3. Vendosni një bast me koeficient të paktën 1.40 dhe merrni si bonus deri në 40 £ nëse humbisni.
  4. Vini bast mbi bonusin tuaj, me përfitim të paktën 3 herë sa shifra fillestare dhe tërhiqni fitimet nëse nuk fitoni.

Në Unibet, depozitat janë të menjëhershme dhe tërheqjet janë gjithashtu të shpejta. Gjithashtu metodat e pagesave janë të shumta, me PayPal që është një nga më të përdorshmet në platformë.

7. Bet365

Bet365 ka fituar statusin si një nga faqet më prestigjoze dhe më të njohura për baste online. Gjigandi botëror ofron shërbimet e tij dhe për lojtarët në Kanada, duke ofruar mundësi të pafundme për të gjithë të apasionuarit në këtë vend. Kompania prestigjoze ofron për lojtarët:

  • Bonus mirëseardhjeje “wager free” 
  • Një shumëllojshmëri promocionesh.
  • Shanse të rritura dhe koeficientë të lartë në treg. 

Të gjithë lojtarët e rinj që depozitojnë për herë të parë, mund të përfitojnë deri në 200 dollarë shpërblim si bonus (që në faqen e Bet365 quhen “betcredits”). Depozita duhet të ketë një vlerë minimale prej $10. Një tjetër bonus interesant është ai i “early payouts”. Ju mund të përfitoni shumën e plotë të bastit tuaj, përpara se eventi mbi të cilin keni vënë bast të ketë përfunduar. Mjafton që skuadra për të cilën keni vendosur bast, të ketë një avantazh të qartë në atë moment të lojës (2 gola avantazh nga kundërshtari në ndeshjet e futbollit).

8. Tipico

Tipico është një tjetër platformë bastesh ekselente për lojtarët gjermanë, pasi kompania ofron një larmishmëri eventesh në futbollin gjerman. Gjithashtu, fitimet janë të pataksueshme dhe metodat e pagesave janë të shumëllojshme. I vetmi disavantazh real i Tipico është numri i vogël i eventeve “live”.

Nëse vendosni të regjistroheni për herë të parë në Tipico, ju merrni një bonus mirëseardhjeje prej 100% deri në 100 €. Depozita minimale për të përfituar ofertën është 10 €, ndërsa koeficientët e bastit duhet të jenë të paktën 2.0.

Një tjetër avantazh i Tipico është se kompania i ka kushtuar shumë rëndësi eksperiencës së lojtarëve në pajisjet mobile. Për këtë arsye ka zhvilluar dy aplikacione të veçanta, një për iOS dhe një për Android.

9. Bet3000

Bet3000 është një nga kompanitë më popullore të basteve sportive në Gjermani. Ajo ofron avantzhe të panumërta në treg, sidomos për lojtarët gjermanë. Këtu mund të përmendim metodat e shumta të pagesave si: PayPal, Visa, Mastercard, Maestro, Skrill, Klarna, Paysafecard, Bank transfer etj.

Bet3000 i jep mundësinë lojtarëve të provojnë fatin e tyre në evente në kohë reale, si dhe llojet e basteve janë të shumëllojshme. I vetmi disavantazh i platformës është që suporti për klientin është i disponueshëm vetëm nëpërmjet email-it.


About the author

10 best performing bookmakers for 2023

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% deri ne €25 Bonus + €10 Free Bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë dhe nuk vlen për depozitat me Skrill ose Neteller!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment