Ku luajne shqiptaret bastore sportive?!

Ne kulturen e shqiptareve, teknologjia mobile eshte pse po perhapet me shpejtesi eshte ndoshta nje nga prapambetjet me te theksuara, per te luajtur ne bastore, per shkak te varferise por edhe paditurise.

Pas aprovimit te ligjit per lojrat e fatit dhe kazinose, gjithashtu dhe bastoreve dhe pikave te basteve shqiptaret filluan ti drejtoheshin KOSOVES si nje opsion i dyte i sigurte per bastet e tyre.

Nuk vonoi shume, edhe Kosova ndoqi rrugen e shqiperise duke bllokuar lojrat e fatit, bastet live dhe cdo bastore ne terren duke krijuar nje atmosfere gri te menjehershme ku te gjithe filluan te levizin per te siguruar nje menyre te re per vendosjen e skedinave.

Ku luajne me teper shqiptaret baste live?

Kete realisht askush nuk mund ta thote me siguri pasi burimet jane nga me te ndryshmet. Ne tregun e zi gjen faqe te ndryshme, user account, dhe njerez te cilet ofrojne parashikime marramendese te ndeshjeve nga kampionate te ndryshme qofte Europiane edhe ato Amerikane apo Aziatike.

Madje edhe kompani serioze si bet 365 ofrojne qe shqiptaret e shqiperise apo kosoves te luajne baste live.

A eshte i sigurte ky treg operativ?

Ashtu sic e kemi thene edhe me pare, mbyllja e basteve dhe lojrave te fatit ne Shqiperi dhe Kosove do te coje ne nje degradim te tregut dhe njekohesisht rritjes se pasigurise se lojtareve te cilet ligjerisht nuk kane asnje mbrotje ne rast problemesh ne lidhje me pagesat e fitimeve te tyre.

Sic ndodh rendom ka lojtare te cilet fitojne skedina te rregullta me shifra te konsiderueshme por terheqja e parave kthehet ne nje makth te vertete duke lene me goje hapur te gjitha ata fatlume te cilet me apo pa zotesi kane fituar skedinat e tyre.

Te luash baste ne bastore online eshte nje gje teper e thjeshte dhe e sigurte mjafton vetem kultura e perdorimit te celularit, njohjes se veprimeve baze te verifikimit te lojtarit, depozitimit te parave si dhe perdorimit te platformes.

Veprimet ditore te transferimit te parave kane lidhje me kartat e kreditit dhe llogarive bankare. Kjo forme duhet te behet tashme nje gje e zakonshme per shqiptaret kudo qe jetojne. Procesi i verifikimit nga ana e kompanise eshte nje domosdoshmeri pasi ne kete menyre ruhet identiteti dhe aksesi i padeshiruar ne llogarine tuaj.

Faqje bastesh dhe bastore te tilla si: CampoBet, 22bet, Pinup, 888 apo te tjera ofrojne nje kualitet dhe thjeshtesi te mahnitshme te perdorimit te platformes se tyre, kur realisht numerojne miliona lojtare te regjistruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X