22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Merkato – Liverpool i bashkohet garës për kartonin e Joao Palhinha

Joao Palhinha

Liverpool është klubi i fundit që i është bashkuar garës për shërbimet e mesfushorit të talentuar të Fulham, Joao Palhinha. Portugezi ka tërhequr vëmendjen e shumë ekipeve këtë sezon, falë paraqitjeve fantastike me Fulham. Mes ekipeve të interesuara janë dhe Manchester United, Newcastle, Arsenal dhe Chelsea. Palhinha iu bashkua Fulham vitin e kaluar nga Sporting Lisbon, për shifrën e 17 milionë paundëve.

Gjithsesi, paraqitjet e mira të lojtarit në Premier League kanë bërë që vlera e kartonit të tij të trefishohet, dhe mendohet se Fulham e vlerëson tashmë portugezin në shifrat e 55-60 milionë paundëve. Shuma justifikohet dhe me faktin se mesfushori ka ende më shumë se 4 vite të tjera në kontratën e tij me Fulham.

Palhinha do të mbushë 28 vjeç në korrik, dhe për shumë klube në Premier League që kërkojnë lojtarë të rinj, portugezi nuk është zgjedhja e parë. Megjithatë, kartoni i mesfushorit kushton shumë më pak sesa ai i Jude Bellingham apo Declan Rice, dy nga mesfushorët më të kërkuar nga klubet elitare.

Kjo do të thotë se drejtuesit e Liverpool mbeten të interesuar për talentin e Fulham, dhe janë të gatshëm të bëjnë një ofertë konkrete në verë. “The Reds” gjithashtu po monitorojnë Matheus Nunes të Wolves, si dhe Ruben Neves, pasi fokusi kryesor i trajnerit Klopp mbetet mesfusha.

Moises Caicedo, një tjetër emër mjaft i kërkuar nga Liverpool, Chelsea dhe Arsenal, ka firmosur së fundmi një kontratë të re me Brighton. Kjo do të thotë se vlera e kartonit të ekuadorianit do të rritet, faktor ky që shtyn Liverpool dhe klubet e tjera më shumë drejt Palhinha. Gjithsesi, ekuilibrat mund të ndryshojnë deri në fund të sezonit pasi Fulham ende beson se mund të mbajë mesfushorin e talentuar në skuadër, dhe për të paktën 1 vit.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment