Parashikime ndeshjesh 19/09, La Liga Smartbank, Brazil Serie A, Argentina Liga Profesional

Tenerife <—VS—> Malaga

Fiton Tenerife / koeficient 2.00

Malaga është mposhtur në 6 nga 9 ndeshjet e fundit në transfertë, në kampionat. Tenerife ndërkohë është mundur vetëm 2 herë, në 9 përballje direkte me Malaga në fushën e vet. Të zotët e shtëpisë kanë humbur vetëm 3 nga 9 sfidat e fundit në Estadio Heliodoro Rodríguez López, dhe janë favoritë për të marr 3 pikët në këtë ndeshje. Gjithsesi, pritet një takim i luftuar, teksa diferencat mes 2 ekipeve mbeten të vogla.


Atletico GO <—VS—> Internacional

Barazim / koeficient 3.15

Atletico Goianiense ka dështuar të fitojë 5 takimet e fundit në kampionat, duke regjistruar 2 barazime dhe 3 humbje. Internacional nga ana tjetër ka fituar vetëm 1 nga 8 takimet e fundit në transfertë në të gjitha kompeticionet. Miqtë kanë regjistruar 4 barazime dhe 3 humbje në 8 sfidat e fundit. Gjithashtu, 3 nga 4 përballjet e fundit direkte mes Atletico GO dhe Internacional kanë përfunduar në barazim. Duke parë formën e të dyja skuadrave, pritet një tjetër sfidë e luftuar.


Boca Juniors <—VS—> Huracan

Fiton Boca Juniors / koeficient 2.05

Boca Juniors po kalon një moment shumë të mirë në kampionat, teksa vjen pas një fitoreje në transfertë përballë Lanus. Për më shumë, të zotët e shtëpisë kanë fituar 5 ndeshjet e fundit. Huracan ndërkohë barazoi 1-1 me Barracas Central në ndeshjen e fundit në kampionat. Gjithashu, miqtë nuk ia kanë dalë të fitojnë përballë Boca, në asnjë prej 8 përballjeve të fundit direkte mes skuadrave. Duke parë formën e momentit, të zotët e shtëpisë pritet të marrin 3 pikët.


Parashikime të tjera, baste të sigurta online

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Primera Division ArgentinaClub Atletico PlatenseVSRacing ClubRacing Club wins2.37
2Primera Division ArgentinaTalleresVSColonTalleres wins1.94
3Primera Division ArgentinaArsenal SarandiVSAldosiviArsenal Sarandi wins1.92
4MLSLos Angels FCVSHouston DynamoBoth teams to score1.67
5Liga 1 RomaniaACS Champions FC ArgesVSCFR ClujCFR Cluj wins2.01
61st Division DenmarkSoenderjyskEVSVendsyssel FFSoenderjyskE wins1.65
7Armenia Premier LeagueUrartu FCVSPyunikBoth teams to score1.87
8Bosnia and Herzegovina PremierFK Velez MostarVSFK SarajevoFK Velez Mostar wins2.1
9Premier League CanadaPacific FCVSForge FCBoth teams to score1.62

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22bet100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
bet365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

New bookmakers
Mozzart Bet
Mozzart Bet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Evobet Sportsbook
Evobet Sportsbook

100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë!

Powbet Sportsbook
Powbet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Cyber.bet Sportsbook
Cyber.bet Sportsbook

100% BONUS deri në 300 EUR mbi depozitën e parë!