Parashikime ndeshjesh 1X2, Premier League, etj – 19.04.2021

Leeds vs Liverpool

Barazim ose fiton Leeds, koeficient 2.20

Ekipi i Liverpool është shumë larg formës së sezonit të kaluar, teksa të besuarit e Klopp kanë fituar vetëm 6 nga 17 ndeshjet e fundit në kampionat. Ndërkohë Leeds duket se janë në një moment të mirë pasi kanë arritur të marrin 3 pikë, në secilën prej 3 përballjeve të fundit. Për më shumë të zotët e shtëpisë kanë humbur vetëm 1 nga 5 ndeshjet e fundit në stadiumin e tyre. Ky është një paralajmërim për “The Reds” që duhet të bëjnë shumë kujdes.

Leganes vs Ponferradina

Fiton Leganes, koeficient 1.70

Leganes kanë fituar 13 nga 17 përballjet e fundit në stadiumin e tyre Butarque këtë sezon. Të zotët e shtëpisë kanë shënuar vetëm 1 barazim dhe 3 humbje në këto ndeshje. Ndërkohë Ponferradina nuk ka fituar asnjë prej 6 transfertave të fundit në kampionat, duke humbur 3 prej tyre. Statistikat, por dhe forma konsistente që kanë dëshmuar, i jep avantazhin Leganes në këtë sfidë.

Almeria vs Espanyol

Fiton Espanyol, koeficient 2.40

Espanyol ia ka dalë të fitojë 5 ndeshjet e fundit në kampionat. Të ashtuquajturit “Periquitos” janë të pamposhtur në 11 përballje në ligën e dytë spanjolle, duke fituar 7 prej tyre. Ndërkohë Almeria ka fituar vetëm 1 nga 6 ndeshjet e fundit, duke humbur 3 prej tyre, përfshirë këtu 2 sfidat e fundit që ka zhvilluar. Diferenca mes tyre dhe Espanyol është e madhe, me këta të fundit të cilët ndodhen shumë pranë rikthimit në La Liga.

Parashikime të tjera, Turkey 1st Lig, Eerste Divisie, Portugal Segunda Liga etj (19 Prill)

DataOraKampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimiKoeficienti
19.04.2112:30PMTurkey 1st LigUmraniyesporVSAnkarasporFiton Umraniyespor1.75
19.04.213:00PMTurkey 1st LigAltayVSAdanasporFiton Altay (1)1.44
19.04.213:00PMTurkey 1st LigBandırmasporVSBolusporBarazim (X)3.20
19.04.216:00PMTurkey 1st LigSamsunsporVSBursasporShënohen mbi 2.5 gola1.80
19.04.218:00PMEerste DivisieJong PSVVSDe GraafschapShënojnë të dyja skuadrat1.66
19.04.217:00PMLigaProSporting CovilhãVSAroucaFiton Arouca (2)2.40
19.04.219:00PMLigaProVizelaVSBenfica BFiton Vizela (1)1.85
19.04.217:00PMAllsvenskanIFK GothenburgVSAIKBarazim ose fiton IFK Gothenburg1.44
19.04.217:00PMAllsvenskanVarbergs BoIS FCVSElfsborgFiton Elfsborg (2)2.10

Kompanitë e basteve me koefiecientët më të mirë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
10bet100% deri në 50 €Casino, Poker, SportsUK, MGA, IRC, SGA€,$Luaj tani!
22bet100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
bet365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Megapari100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betway100% deri në 1000 €Casino, Poker, SportsUKGC, MGA, AAMS, DGC€,$Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Merr parashikime ndeshjesh 1×2 në inbox!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

>> 10bet Sports 2021 <<, merr 50 EUR BONUS, UK, Sweden, Canada, Kosovo, Macedonia!!!

X