Parashikime ndeshjesh 1X2, Premier League, etj – 20.04.2021

Chelsea vs Brighton

Fiton Chelsea, koeficient 1.57

Skuadra e Brighton ka dështuar të fitojë 14 takimet e fundit me Chelsea. Blutë e Londrës kanë fituar 6 përballjet e fundit me miqtë në Stamford Bridge. Për më shumë, të besuarit e Tuchel kanë mbajtur të paprekur portën e tyre në 14 nga 19 sfida gjithsej. Ndërkohë Brighton ka humbur 6 nga 7 përballjet me ekipet në 5-shen e parë të Premier League. Kurse londinezët e drejtuar nga Tuchel janë në garë dhe për titullin e FA Cup dhe Champions League.

Verona vs Fiorentina

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.90

Në 7 ndeshjet e fundit të Fiorentinës, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Ndërkohë të zotët e shtëpisë kanë pësuar gol në 13 ndeshjet e fundit në stadiumin e tyre. Fiorentina është shfaqur bindëse në transfertë, duke shënuar 30 gola në 15 përballje në transfertë gjatë këtij sezoni. Ky tregues, por jo vetëm, i bën ata favoritë për të fituar përballjen me Veronën.

Bayern Munich vs Bayer Leverkusen

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.53

Gjermanët e Bayern Munich kanë fituar 8 nga 10 ndeshjet e fundit. Ndërkohë kundërshtarët e Leverkusen kanë triumfuar në vetëm 3 nga 10 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Bayern Munich ka fituar 3 ndeshjet e fundit me Leverkusen, duke shënuar 10 gola gjithsej në këto përballje. Gjithsesi të zotët e shtëpisë duhet të tregohen të kujdesshëm, pasi Leverkusen ka treguar disa herë se di të surprizojë.

Parashikime të tjera, Bundesliga, Turkey Super Lig, Primeira Liga (20 Prill)

DataOraKampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimiKoeficienti
20.04.216:30PMBundesligaFC KolnVSRB LeipzigFiton Leipzig (2)1.40
20.04.218:30PMBundesligaArminia BielefeldVSSchalke 04Fiton Arminia Bielefeld (1)1.72
20.04.218:30PMBundesligaEintracht FrankfurtVSAugsburgFiton Eintracht Frankfurt (1)1.45
20.04.213:00PMSuper LigKayserisporVSGenclerbirligiShënohen mbi 2.5 gola1.85
20.04.213:00PMSuper LigRizesporVSKonyasporBarazim (X)3.10
20.04.216:00PMSuper LigHataysporVSAntalyasporShënojnë të dyja skuadrat1.83
20.04.216:00PMSuper LigSivassporVSBesiktasFiton Besiktas (2)1.95
20.04.219:00PMPrimeira LigaPacos de FerreiraVSFarenseFiton Pacos de Ferreira (1)2.25
20.04.217:00PMFootball League OneSwindon TownVSPortsmouthShënojnë të dyja skuadrat1.75

Kompanitë e basteve me koefiecientët më të mirë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
10bet100% deri në 50 €Casino, Poker, SportsUK, MGA, IRC, SGA€,$Luaj tani!
22bet100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
bet365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Megapari100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betway100% deri në 1000 €Casino, Poker, SportsUKGC, MGA, AAMS, DGC€,$Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Merr parashikime ndeshjesh 1×2 në inbox!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

>> 10bet Sports 2021 <<, merr 50 EUR BONUS, UK, Sweden, Canada, Kosovo, Macedonia!!!

X